Повторна реєстрація на НМТ: не створюйте нового е-кабінету

Вступникам для повторної реєстрації для участі в НМТ не потрібно створювати новий електронний кабінет

Повторна реєстрація на НМТ: не створюйте нового е-кабінету

Вступникам, які будуть повторно реєструватись для участі в НМТ під час додаткового періоду реєстрації, не потрібно створювати новий електронний кабінет.

Майбутні учасники НМТ, які отримали відмову під час основного періоду реєстрації, можуть повторно спробувати зареєструватись.

Вони вже мають персональний е-кабінет, створений під час основного періоду реєстрації.

Тому таким вступникам необхідно знову зайти до персонального кабінету й доопрацювати в ньому надані раніше реєстраційну інформацію або копії документів.

В Українському центрі оцінювання якості освіти пояснили, що під час роботи в персональному е-кабінеті для реєстрації для участі в додатковій сесії НМТ не потрібно буде надавати додаткових документів.

«У персональному кабінеті є відмова в реєстрації, і він «пам’ятає», що ви належите саме до категорії осіб, яким відмовлено в ній під час основного періоду. Тому достатньо завантажити копії тих документів, які стали підставою для відмови», – наголосили в УЦОЯО.

У разі, якщо вступник створить ще один кабінет, найімовірніше, він не зможе до нього зайти наступного разу, через те що програма реєстрації блокує дублі персональних кабінетів, щоб забезпечити рівні права всіх учасників НМТ.

Тому тим вступникам, які все-таки створили новий е-кабінет, але не змогли продовжити реєстрації через відсутність документів на право участі в додатковій сесії, варто звертатись до регіонального центру оцінювання якості освіти, який здійснював обробку реєстраційних документів, для отримання інструкції щодо подальших дій.

Додатковий період реєстрації для участі в НМТ триватиме до 12 червня.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ НМТ 2023

Для отримання оперативної інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
07.06.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
emiliya.tegza75@gmail.com
Доброго дня,Я пробовала зареєструватися знову,ввела тіж самі дані пише що такий електронний кабінет уже створено, вирішила зайти знову на те посилання для активації але і там пише що проблема.Дані вступника, чий особистий електронний кабінет необхідно активувати, не знайдено! Можливі причини: вичерпано час, відведений на активацію кабінету вступником (15 хвилин) або використано некоректне посилання для активації кабінету. Будь ласка, повторно здійсніть реєстрацію!Тоді як здійснюється ця повторна реєстрація?? Допоможіть будь ласка!