У вступників розпочинається основна сесія НМТ 2023 року

Екзаменаційні центри для проведення тестування створені в Україні та в 47 містах 30 інших країн

У вступників розпочинається основна сесія НМТ 2023 року

Розпочинається основна сесія національного мультипредметного тесту 2023 року, результати якого використовуватимуть для вступу до закладів вищої освіти.

Екзаменаційні центри створені в Україні та в 47 містах 30 країн.

Основна сесія НМТ триватиме до 23 червня і проходитиме у дві зміни: перша – з 10:00, друга – з 15:00 за київським часом у всіх країнах, окрім США та Канади.

З міркувань безпеки інформація про те, де на території України відбудуться тестування, не оприлюднюється.

Учасники тестування дізнаються про місце проходження тесту у персональному електронному кабінеті, де розміщено запрошення на тестування.

Допуск до тимчасових екзаменаційних центрів розпочинається за 30 хвилин і припиняється за 10 хвилин до початку тестування.

Запізнення не є поважною причиною відсутності на тестуванні, тож вступникам варто заздалегідь подбати про те, щоб вчасно дістатися до екзаменаційного центру.

Для допуску до екзаменаційного центру потрібно пред’явити сертифікат учасника НМТ та оригінал документа, що посвідчує особу, або його цифровий аналог в додатку Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Дія».

Абітурієнти мають право взяти із собою ручку будь-якого кольору і за бажанням пляшечку питної води.

Паперові чернетки будуть надані кожному учаснику в аудиторії тестування.

Протягом часу, відведеного на виконання завдань НМТ, учасникам заборонено мати при собі або на своєму робочому місці речі, що не передбачені процедурою проведення тестування. Їх учасники мають залишити в спеціально відведеному місці в аудиторії.

У разі оголошення сигналу повітряної тривоги тестування буде призупинено, а учасники тестування та персонал центру перейдуть до укриття.

З алгоритмом роботи з онлайн програмою учасники НМТ можуть ознайомитись заздалегідь.

Для підготовки до НМТ випускники можуть ефективно готуватися на сайті ЗНО-ОНЛАЙН.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ НМТ 2023

Для отримання оперативної інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
05.06.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів