Розпочалася реєстрація для участі в НМТ

3 квітня розпочнеться реєстрація для участі у національному мультипредметному тесті

Розпочалася реєстрація для участі в НМТ

3 квітня розпочалася реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті.

Реєстрація вступників відбуватиметься дистанційно за допомогою спеціального сервісу на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Реєстрація для участі в НМТ

Під час реєстрації вступник має вибрати третій предмет НМТ з додаткового блоку – історія України, біологія, фізика, хімія, іноземні мови (англійська, французька, німецька, іспанська). Також вступнику необхідно обрати населений пункт в Україні або за кордоном, де він перебуватиме в дні проведення НМТ.

Щоб зареєструватися для участі в НМТ, вступнику потрібно самостійно створити персональний кабінет на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти та виконати в ньому такі дії:

 • унести особисті дані й інформацію щодо участі в НМТ;

 • завантажити в електронній формі сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;

 • підтвердити бажання взяти участь у НМТ;

 • надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру;

 • сформувати Сертифікат НМТ 2023 року. 

Які документи знадобляться для реєстрації на НМТ?

 1. паспортний документ або інший документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація для участі в НМТ;

 2. документ, що підтверджує інформацію про освіту: довідка з місця навчання, яка підтверджує, що особа завершує здобуття повної загальної середньої освіти у 2023 році (для цьогорічних випускників), або свідоцтво про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);

 3. документ, що підтверджує внесену інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП): картка платника податків або паспорт громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП.

Важливо! Кожна копія документа, яку потенційний учасник НМТ буде завантажувати в персональному кабінеті, повинна бути сканованою або сфотографованою копією його оригіналу у вигляді окремого файла у форматі .png або .jpg розміром не більше 1 Мб; зображення повинно бути чітким та повнорозмірним (без обрізань сторін документа); текст на зображенні має бути розбірливим і вільно читатися.

Вибрати кілька предметів додаткового блоку не можна, адже НМТ буде цілісним (складатиметься з двох блоків, до яких входитиме три предмети), відтак реєстрація для проходження тестування з меншої або більшої кількості предметів неможлива.

До 7 травня вступник зможе внести зміни до власної інформації про:

 • назву навчального предмета додаткового блоку, з якого вступник бажає пройти тестування;

 • населений пункт в Україні або за кордоном, де він перебуватиме в дні проведення НМТ;

 • потребу в проходженні НМТ під час додаткових сесій. 

Підтвердженням факту реєстрації для участі у тестуванні є Сертифікат НМТ. Його можна сформувати у своєму персональному кабінеті в разі підтвердження реєстрації вступника. Ця функція стане доступною не пізніше ніж через сім календарних днів із дня надсилання інформації на обробку.

Реєстрація на НМТ триватиме до 3 травня.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
03.04.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Добрий день! Звертаюсь із такою ж проблемою. Дуже прошу додати місця для проходження НМТ у місті Кельн (Німеччина).Будь ласка, посприяйте у вирішенні цієї проблеми, адже тільки вчора отримали довідку з місця навчання.Щиро вдячні!
Катерина
Добрий день! Дуже просимо додати місця для проходження НМТ у місті Кельн (Німеччина). Сьогодні лише третій день реєстрації, а "Кількість місць уже вичерпана"!!! Скільки ж їх там було передбачено??? Лише у нашому місті понад 100 випускників, які бажають там проходити НМТ. Майже ніхто ще не реєструвався: хтось чекає довідку зі школи, хтось зробив запит на ідентифікаційний код, хтось ще розмірковує щодо третього предмету на вибір. А тут вже все скінчилось... І що тепер робити? Будемо вдячні за сприяння у вирішенні цього питання. Подібна ситуація вже була минулого року... Сподіваємось на ваше розуміння та підтримку!
Kateryna
Доброї ночі! Не вдається вибрати місто Кельн (Німеччина) для проходження тестування. Видає, що кількість місць уже вичерпана. Сьогодні лише третій день реєстрації, а місць вже немає!!! Розгляньте, будь ласка, можливість збільшити кількість місць для тестування у Кельні або Дюссельдорфі чи проведення його в декілька днів, як і в Україні. У нас дуже велика земля, і лише в нашому місці Вупперталь тимчасово проживає багато випускників, які таким чином позбавлені можливості пройти НМТ у відносно комфортних умовах. Такі міста, як Берлін, Гамбург чи Мюнхен знаходяться дуже далеко навіть за європейськими мірками. А вартість квитка на потяг перевищує вартість квитка до України. Дякую за розуміння!