Закон про проведення НМТ підписаний Президентом

Закон, яким врегульоване питання проведення НМТ, підписаний Президентом України

Закон про проведення НМТ підписаний Президентом

Закон, яким врегульоване питання проведення національного мультипредметного тесту, підписаний Президентом України.

Про це йдеться у повідомленні Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій.

Реалізація закону дозволить Міністерству освіти і науки затвердити Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти, яким буде унормовані особливості проведення цьогорічної вступної кампанії.

Також, згідно із законом, випускники шкіл цього року не будуть проходити державну підсумкову атестацію за результатами 2022/23 навчального року.

Для отримання важливої інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
13.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Небайдужий
Здобули! Супердосягнення! Браво МОНУ! Ще майже 3 місяці до НМТ, а Закон уже прийнято і підписано! Неймовірна, просто фантастична швидкість прийняття важливих рішень! Такого ще нк було! Рекордсмени!!!
Михайло
Якщо закон підписано, то це означає, що на цьому тижні у ЗВО будуть впровадженні вже нові правила прийому? Чи знову будемо тиждень-два очікувати, коли МОН дасть добро на Вступ 2023 у вишах?
Віктор
Для Михайло: спочатку потрібно дочекатись від МОНУ Порядок прийому, пройти його юстування а вже потім ЗВО зможуть розробити свої Правила прийому
Михайло
Для Віктора: А скільке це займе часу? Але багато ЗВО на цю суботу призначили день відкритих дверей. А правил прийому досі немає.
Коментувати
Nelli
Ізраїль є в списку країн для проходження НМТ?складна країна якщо вийдемо то не зможемо заїхати знов.лафье змогу дитині проходити в взраїлі мнт
Ігор
Для Nelli: а дитина буде вступати до українських ВНЗ? Якщо ні, то ніякого НМТ складати не треба.
Коментувати