НМТ збереже довіру до вступної кампанії, – МОН

Проведення НМТ дозволить зберегти довіру суспільства до проведення вступної кампанії

НМТ збереже довіру до вступної кампанії, – МОН

Проведення національного мультипредметного тесту дозволить зберегти довіру суспільства до проведення вступної кампанії та забезпечити необхідні безпекові умови за рахунок використання сучасних високотехнологічних рішень.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки, коментуючи ініціативу відомства щодо відмови від проведення традиційного ЗНО та проведення НМТ у 2023 році.

У МОН зазначають, що рішення, яке дозволить провести НМТ наступного року, викликано складною безпековою ситуацію та успішним цьогорічним досвідом реалізації комп'ютерного тестування.

Як відомо, Кабінет Міністрів схвалив пропозицію про внесення на розгляд до Верховної Ради проєкта Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року».

Документом передбачено уможливлення проведення НМТ замість традиційного ЗНО, а також відмова від проведення державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

Законопроєкт буде розглянутий Верховною Радою.

Для отримання оперативної інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
28.11.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Настя
Хто дав право нашому міністерству освіти так знущатися над нашими дітьми в такий складний час. Чому за 5 місяців до закінчення навчального року випускники дізнаються про обов’язковий предмет англійська мова?
Василь
На дворі 2022 рік, кожен день світло вимикають по 16 годин, а МОН додає 4 обов‘язковим предметом англійську, молодці!
Мама випускника
Ситуація в країні стала ще гіршою, ніж була минулого року. Навіщо міняти правила НМТ? Для чого вводити англійську? Для чого другий тур НМТ? Чи ви там подуріли?
Ольга
Для Мама випускника: погоджуюсь з вами повністю.
Коментувати
Альона
І тут же цей Шкарлет каже, що ЗНО не скасовано, а НМТ це лише альтернатива і ьуде видно по обставинам, що буде проведено. Називається "вступники помрвть поки будете готуватися". Якщо ЗНО складати, то треба готувати 4 предмети, так як і на НМТ тепер. Але так як ми не знаємо що буде, бо в підсумку треба готуватися до 5-6 предметів (укр.мова і літ., математика, історія, англійська + географія, хімія, біологія (якщо для вступу треба ЗНО з цих предметів). В умовах, коли дають 2-3 години світла на день, це чокнутися можна, а тоді чому діти такі нервові і лікуються від нервових зривів....