В УЦОЯО подякували освітянам за проведення НМТ

В УЦОЯО подякували всім причетним до організації й проведення мультитесту

В УЦОЯО подякували освітянам за проведення НМТ

В Українському центрі оцінювання якості освіти подякували всім, хто цьогоріч був причетний до організації, підготовлення й проведення національного мультипредметного тесту.

Про це у своїй статті написала заступниця директора УЦОЯО Тетяна Вакуленко.

За її словами, тестування тривали впродовж 23 днів, і чи не щодня виникали обставини, які потребували швидких злагоджених дій для виконання оперативних рішень.

«Але всі рішення не мали б жодного сенсу, якби не педагоги, які готові були їх реалізовувати. Система цьогорічних тестувань дала змогу вступникові самостійно вибирати населений пункт для проходження НМТ, однак у вчителів і викладачів, які забезпечували проведення тестувань, такого вибору не було», – зазначає Вакуленко.

Вона наголосила, що освітяни працювали там, де були потрібні, не зважали на ризики, робили все від них залежне, щоб абітурієнти отримали результати.

«Освітяни працювали в тимчасових екзаменаційних центрах зранку й до пізнього вечора, щоб диво сталося – попри повітряні тривоги (які інколи тривали годинами), попри перебої з інтернетом, електропостачанням, попри неймовірне психологічне напруження», – підкреслює заступниця директора УЦОЯО.

Окрім того вона відзначила унікальність досвіду проведення тестувань за кордоном, оскільки країн, які в умовах війни змогли забезпечити проведення вступної кампанії, у світі є одиниці. Україна стала єдиною країною, яка провела вступні іспити у 32 країнах світу.

«Готовність робити все можливе для майбутнього країни – одна з характеристик, яка об’єднує сьогодні всіх нас, а педагоги, які проводили тестування цьогоріч, – один із найвиразніших прикладів такої готовності», – підкреслила Вакуленко.

Освіта.ua
21.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчитель
Вчителю нижче: А який напряг скажіть був у старшого інструктора за тих 98 гривень? Мені здалось образили помічника в оплаті. Він повинен був більше отримати навіть за відповідального. Тобто не 2 години напередодні, а як мінімум 4, бо саме на його плечах був об’єм роботи.
Вчитель
З такою оплатою менше 100 гривень за годину,це напевно останній раз коли будуть приймати участь у таких заходах.
просто вчитель
Для Вчитель: Та прямо там. Якщо дехто за 100 грн. сидів каву пив на НМТ та в ігри грав, то хтось безкоштовнов цей час сітки плів чи тушонки робив. Дякувати потрібно тим, хто дійсно сумлінно виконував свої обов’язки, а не ті, що тільки просижували і не зважали на списування, тим самим наказуючи розумних дітей.
Для  просто вчитель:
Порівняв ху. з пальцем. Ти забув про депутатів і мажорів, які в цей час на Канарах пузо гріли і за це з державних коштів отримували зп.
БОй
200 грн в день за 8 ч день на рынке не хотите?
Коментувати