Розпочався ІІ етап підтвердження участі в спецсесії НМТ

Учасники спеціальної сесії НМТ мають остаточно визначитися з вибором міста для проходження тесту

Розпочався ІІ етап підтвердження участі в спецсесії НМТ

Розпочався другий етап підтвердження участі в спеціальній сесії національного мультипредметного тесту ЗНО.

Так, з 5 до 7 вересня охочі взяти участь у спеціальній сесії НМТ мають остаточно визначитися з вибором міста для проходження тесту.

На цьому етапі вступникам потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ».

Для цього учасник має вибрати із запропонованого переліку населений пункт, у якому або поблизу якого він планує перебувати в період спеціальної сесії тестування, зазначити свої прізвище та ім’я та, обчисливши і правильно ввівши результат у відповідну комірку, натиснути на кнопку «Взяти участь у НМТ».

Після цих дій на сторінці з’явиться інформаційне повідомлення, у якому буде зазначено, що учасник успішно підтвердив бажання взяти участь в спецсесії НМТ, а також вказано назву населеного пункт, вибраного для проходження тесту.

Важливо: цей етап також мають пройти учасники основної або додаткової сесії, які не з’явилися для проходження тестування і хочуть узяти участь у спеціальній сесії випробувань.

Після цього з 10 вересня для учасників спецсесії з’явиться можливість завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проходження ними НМТ.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
05.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів