Результати НМТ стануть відомі за тиждень після тестування

Учасники НМТ отримуватимуть результати орієнтовно через тиждень після тестування

Результати НМТ стануть відомі за тиждень після тестування

Учасники національного мультитесту, які вже склали НМТ, отримуватимуть результати на своїх інформаційних сторінках орієнтовно через тиждень після проходження тесту.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти у відповідь на запит Освіта.ua.

Інформацію про результати учасників основної сесії НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування не пізніше ніж 12 серпня 2022 року.

Результати додаткової сесії стануть відомі до 21 серпня 2022 року, спеціальної – до 19 вересня 2022 року.
Учасник отримає результат тестування за шкалою 100–200 балів для кожної з трьох частин тесту. 

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
27.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Карина
Браво! Чекаємо на багатий врожай двухсотбальників! І вони, звісно займуть всі бюджетні мсця! А діти які самі складали тест будут в ж... Нікого не дивує така кількіть "абсолютних чемпіонів"?
Олександр
Для Карина: Враховуючи те, що відбувається масове списування, то 200- бальників є більше, ніж попередні роки. А чому ж ті, які готувалися до здачі НМТ і які у пробних варіантах досягали найвищих результатів не змогли впоратися з помилками системи. Тепер без доказів, доводиться чекати , що через недосконалу та необдуману систему доведеться йти на контракт. А все через те, що система по декілька разів не могла зберегти частину відповідей з трьох блоків. Чому ніхто не дасть абітурієнтам та батькам відповіді та запропонувати альтернативне рішення?.. Великої кількості скарг МОН не бачить. Уявляю, який контингент набереться у ЗВО на бюджет. Складається враження, що все було сплановано наперед нашим МОН...
Коментувати
Sof Teglivets
Масове списування !!! Зробіть перездачу для бажаючих ,хто знає, що знає на більше ,щоб могли перездати . Я була свідком списування дитини яка нічого не знала ,списала ідентично з сусідом і має високі бали .
Андрій
Для Sof Teglivets: У такому разі, чого ви не повідомили інструктору? У цій ситуації винні лише ви, саме ви дали змогу цій людині претендувати на бюджетне місце
Роман
Для Андрій: Я був свідком ситуації коли інструктор одним дозволяв списувати, а іншим - ні. Несправедливо ще й те, що коли деякі з нас почали обурюватися, то сказав, що ми можемо взагалі йти і прийти здавати через рік. От такі хами бувають, причому залякують , що краще йти в армію як щось не подобається в тестуванні. Після його залякувань не тільки важко було зорієнтуватися в думках, ще й почала зависати система для збереження відповідей. Сказав інструктор, що скарги можна не писати, бо всеодно їх ніхто розглядати не буде
Коментувати
ІРА
Не розумію!Ніяк не вкладається в моїй голові! Як можна було допустити, щоб повторювались завдання на НМТ???Досить того,що одинакові завдання були в усіх учасників тестування одночасно! Та ще й періодично повторювались завдання в різні дні(хоч були у відкритому доступі в Інтернеті). Невже не можна було підібрати завданння так,щоб не повторювались!!!Не знаю,чи то на Вас,МОН, так коронавірус вплинув, чи,може,війна?Як можна було так халатно віднестися до проведення та організації НМТ?Поясніть хтось!!!
МАМА
Майже три роки дистанційного навчання! Більшість дітей не хочуть вчитися, а Ви своїм НМТ(чи його організацією) зробили все для того,щоб відбити охоту до навчання в тих, що вчилися ,старалися! Зробіть хоч щось ! ПОДИВІТЬСЯ В АТЕСТАТИ! Покарайте організаторів,інструкторів НМТ! Чи це неможливо???
Іра
На превеликий жаль, МОН включили ігнор! Не можуть придумати ,що сказати!Не хочуть визнавати свої помилки!
Роман
МОН, чому створені нерівні умови для всіх випускників. Чому не зараховуються бали за некоректні запитання та зависання системи. Чому заборонено "апеляцію" ваших протиправних дій?
Мама
МОН, Ви дійсно не усвідомлюєте про повний провал НМТ? Чи Ви тільки вдаєте, що нічого не відбулося?
Марта
Підкажіть, будь ласка, під час проведення НМТ першого блоку з укр.мови програма зависала. Після завешення складання тесту реультат з укр.мови показав 25 з 35. В кабінет прийшов результат 14 з 35. Решта результатів з математики та історії збіглися з тими, які програма зразу показала. Де шукати правди???
Мама
Для Марта: А ніде, правди нема і не буде. На жаль,МОН мовчить!!!!Мабуть, не знають ,що сказати !?
Коментувати
Валентин
Цьогорічне НМТ має назву "як зруйнувати систему вступу за один крок". Цікаво спостерігати, що дитина яка навіть поняття не має у предметах, ледь вчилася на 1-2-3, що здавала, здає на середній бал 180. А відмінниця, яка справді готувалася і знає відповідь на кожне із запитань має середній бал НМТ -150. Цікаво? Чи ні? Чому МОН не визнає провал цьогорічного НМТ? Письмовий формат ЗНО був прозорим та унеможливлював списування. А що відбувається сьогодні? Просто жах, який не має доказів. Чи МОН дасть нарешті відповідь тисячам батьків та їхніх дітей стосовно несправедливості, яку ми відчули через НМТ? Чому не можна оскаржити кількість балів, яку не порахувала система через збій?
Іра
Для Валентин: Ви праві на 100%
Ольга
Для МАМА: Аналогічна ситуація! Дуже співчуваю тим дітям котрі так рано зневірились у справедливості. Дууууууууууууууже обідно і важко дивитись на дитину :(
Коментувати
Іра
Я дуже хотіла б,щоб при вступі в ВНЗ ввели іспити. Цікаво подивитися, як би їх склали ті «відмінники»,які набрали на НМТ по 200 балів,списавши.
Олена
Для Іра: Це найкраща пропозиція
Інна
Повністю підтримую!
Перехожий
Для Іра: Якби. в вишах ввели іспити, то вищі оцінки отримували ті, у кого товщий гаманець, так як це було до запровадження ЗНО. і так як це відбувається зараз на творчих к.онкурсах. А щодо 200 бальників не потрібно всіх міряти по собі. У нас із школи з сільської глибинки двоє учнів отримали 200 балів і це ті, хто впродовж навчання їздили і перемагали на олімпіадах і конкурсах. А те,що діти списували, ( дійсно випускники помічали це) то це претензії до організаторів, які безвідповідально поставилися до своїх обов’язків .
Коментувати
Марина
Дуже гарно списують,а потім ще хизуються цим,дають інтев’ю.Така ганьба!Як ваші дітки списали,то вже хоть сидіть тихенько.
Наталія
Чекала сьогодні свою дитину з екзамену і спостерігала таку картину: більшість дітей, що виходили і спілкувалися - сварилися... "ти всі роки у мене списував, як так?" "і тут списав, ха.." "ти теж списав? Шара!" Як ти не написала, тиж наш мегамозок?"... З тремтячими руками дочекалася і свою дитину... У нас 2-ге місце (це майже крайнє в одному з двох рядів). Перше місце чомусь було пустим. Спостерігач, яка сиділа одразу за першим, весь екзамен була нерухомою, тож усі, хто сидів на місцях 4+ списували, як хотіли... Моя дитина стресувала весь екзамен не через завдяння, а через несправедливіть такого формату... Наші 154 бали - наші... Але ж конкуренти нам в інститути будуть хто? Ті, що "викрутилися". У нас і на передовій зараз хто? Найкращі та ті, хто не вміють "викручуватися". То за що ми боремося? Що це в нас за правила, якщо школярі виходять у дорослий світ із розумінням того, порушення правил має право на життя та ще і заохочується авторитетом, пропуском у майбуття, в нашому випадку, доступ до бюджетних місць, до бюджету.
Олександр
Мій син також каже, його однокласники які в школі зовсім не давали надію на результат в школі якимось дивом пишуть НМТ на 180-190 балів, якійсь ціккавий факт, але я впевнений той хто до цього не навчався такі результати не можуть отримати(((, вчився 156 б не вчився 190
Марина
01.08.2022 (2 зміна) блок із історії - питання з плакатом по кукурудзі - таке враження, що навмисно не дали правильного варіанту відповіді... чи є у когось з історії 200 балів за 01.08 (2 зміна)?
Інна
Подивіться на результати більшості дітей - 170-200 балів і потім подивіться в їхні атестати 3-5 балів по 12-бальній системі! ГАНЬБА!!!
Ольга
Ви про,що?В нашому місті з 1 серпня всі учні,які навіть своє призвіще писали з qywq букви здали на 200 -190.Все є в інтернеті,все можна списати,так і робили!Учні,які раніше здавали,які ходили до репетиторів,написали набагато гірше.То про що йде мова.
Давид Якимчук
Мені не додало балів. Ну нічо,як би у всіх було 200 балів,висока конкуренція була б все одно,і на бюджет не попроходили би. Ребят,камон,ви рішили оту легкотню і думаєте,що самі умні? Та це завєдомо лохотрон,якщо не бачиш відповідей. Я готовився,як тупий,чесно скажу,і це було по суті не нужно.
Батько
НМТ повнтй прлвал відсутні рівні умови через різні теоміни здачі і злив типових завдань в мережу,більше того є відео,як людина заходить,знімає на камеру,гуглить,відкриває вкладки,це взагалі про що.І це при вартості помилки 5-8 балів.Так споганити треба вміти.
Ліза
Складала тест 2.08, під час виконання відбувся збій і відповідіьне зарахувалась,мені зняли бали.У своїх відповідях впевнена.
Тетяна
Моя донька складала тест 01.08, під час виконання математичного блоку завдань відбувся збій і відповідь не зарахувалася, відповідно до цього і знялися бали. Впевнена на 100% в правильності рішення!!! А в блоці з історії запитання з кукурудзою взагалі було з некоректними відповідями. Хто поверне дітям втрачені бали з вини недосконалої системи НМТ?