Тренувальні варіанти для підготовки до мультитесту ЗНО

Новий сервіс допоможе майбутнім абітурієнтам ефективно підготуватися до тестування

Тренувальні варіанти для підготовки до мультитесту ЗНО

На сайті ЗНО-ОНЛАЙН розміщено тренувальні варіанти для підготовки до національного мультитесту 2023 року.

За допомогою цього сервісу майбутні абітурієнти матимуть можливість ефективно підготуватися до виконання завдань з української мови, математики, історії України, англійської мови та хімії.

На сайті представлено по сім тренувальних варіантів з кожного предметного блоку.

Вступники можуть щоденно тренуватися, опрацьовуючи відповідні блоки мультитесту

Спосіб виконання тестових завдань максимально наближений до справжніх умов тестування, а форма надання відповідей аналогічна формі в реальних тестах, що покращує адаптацію до виконання завдань.

Після виконання тренувальних тестів онлайн учасники зможуть ознайомитися з правильними відповідями та опрацьовувати коментарі з поясненнями тих завдань, які виявилися проблемними для виконання.

У підсумку виконання кожного блоку мультитесту автоматично буде визначений тестовий і рейтинговий бал виконавця завдань.

Щоденне виконання тестових завдань із запропонованих варіантів сприятиме ґрунтовній підготовці до мультитесту й гарантуватиме успішне складання важливого іспиту та безпроблемний вступ до омріяного вишу.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

ПЕРЕЙТИ ДО ТРЕНУВАННЯ

Освіта.ua
15.05.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
просто вчитель
Якщо плануєте вводити НМТ з англійської, то оприлюдніть уже зразки тестів. Хоч би приблизно знати на що акцентувати увагу.
Аліна
підписуйте Петицію щодо скасування іноземної мови, як обов’язкової https://petition.president.gov.ua/petition/171242
Володимир
Для Аліна: для особливих вумен: англійська не є обов’язковою
Коментувати
Ірина
А де тренування з іноземних мов? Коли будуть знати вчителі та учні хоча б приблизно на що орієнтуватися? Чи це найлегший предмет?
анна
Маю поступати або на директора фірми, або на міжнародне управління золото-валютними фондами. Чи треба знати тяжкі теми по математиці, квадратні рівняння, логарифми?
007
Для анна: цікаво як спеціальність називається? ;)))
Lol
Для анна: прекрасний вибір) тут головне креативність, а знання,навіть, шкодять, креативності і винахідливості)))
анна
Для 007: всмислі? ну я прийшла в якесь зданіє таке норм на вигляд, написано "університет" чогось там, не пам’ятаю чого вже.. кажу тьоткі, я прийшла поступати на директора фірми, а вона так подивилася на мене. ну я поняла, шо молчаніє знак согласія, так що навєрно десь с понеділка, а може через тиждень пошурую на директора. Я надіюсь там десь місяць, бо блін мені подружка такі страшилки розказувала, шо вчитися там треба чотири роки. я думаю це якась п*ж, бо на курси по маніку місяць, а вибачте гідраційний масаж кутикули це набагато складніше ніж бумажки підписувати, так що я думаю тижня два
Коментувати
Людмила
Питання до МОН . Як вам підготовка до НМТ в таких умовах чи ви в інших перебуваєте? Ні світла, тривоги, артобстріли і як же готуватися? Прийміть правильне рішення, без обов’язкових та додаткових тестів, а просто хоча б як цього року три предмети і крапка ( третій за вибором дитини
Аліна
Для Людмила: Для Ірина: Не ігноруйте, часу залишилось мало, просіть друзів і знайомих підписати Петицію щодо скасування іноземної мови, як обов’язкової . Хоч якось допоможемо нашим дітям. https://petition.president.gov.ua/petition/171242
Коментувати
Alla
В мене схоже питання.Якщотзбираємо поступати в вищий навчальний заклад на контракт на денну форму навчання,ЗНО обов’язково потрібно здавати? І хто може пояснити як буде відбуватися вступ...я нічого не можу зібрати до купи щоб зрозуміти,
Олег
Доброго дня! Чи будуть оплачувати старшим інструкторам на мультитесті ? І яка оплата за день ?
Дар'я
Добрий день,в мене є запитання.Якщо вступити у вищий навчальний заклад,на контрактній основі/заочно.Чи потрібні результати НМТ або потрібен лише мотиваційний лист.Спеціальність"Початкова освіта".Дякую!