Про намір складати ЗНО заявили вже 417 тисяч осіб

Популярними предметами є математика, історія, а також українська мова та література

Про намір складати ЗНО заявили вже 417 тисяч осіб

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, станом на 22 лютого 2022 року майбутніми учасниками ЗНО сформовано понад 417 тисяч реєстраційних карток.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Найбільш популярними предметами серед учасників зовнішнього незалежного оцінювання є математика, історія України, а також українська мова та література.

Цього року учасники ЗНО матимуть можливість безоплатно скласти тестування з п'яти навчальних предметів, а також обрати до складання додаткові предмети за окрему оплату.

Реєстрація на тестування триватиме до 09 березня 2022 року. Водночас комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти мають надіслати до 01 березня 2022 року.

БІЛЬШЕ ПРО ЗНО 2022 РОКУ

При підготовці до ЗНО майбутні учасники тестування можуть використовувати найпопулярнішу дистанційну платформу ЗНО-ОНЛАЙН.

Для отримання важливої інформації про проведення ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
22.02.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Якось так
Яка нафіг "популярність" предметів ЗНО, якщо реєструються, бо поки є ОБОВ’ЯЗКОВІ предмети ДПА (у формі ЗНО)? Та й безліч спеціальностей при вступі на які МОН визначив один предмет для другого чи третього предметів. Про яку "популярність" можна говорити, коли не можна зробити вибір? Ну включіть же мізки...