Ефективна підготовка до ЗНО: тематичні добірки тестів

На сайті ЗНО-ОНЛАЙН розміщено завдання предметів ЗНО, згруповані за темами

Ефективна підготовка до ЗНО: тематичні добірки тестів

Майбутні учасники ЗНО мають змогу зробити процес підготовки до тестування ефективнішим за допомогою тематичних добірок тестових завдань з необхідних предметів.

Для цього варто скористатися спеціальним розділом платформи ЗНО-ОНЛАЙН, у якій всі завдання зовнішнього оцінювання з кожного предмета розподілені за темами.

Розподіл здійснений провідними фахівцями в галузі підготовки до ЗНО відповідно до чинних програм тестування.

Таким чином користувачі зможуть опрацювати весь обсяг змісту, необхідний на тестуванні з певного предмета, і бути готовими до виконання завдання з будь-якої теми під час проходження зовнішнього оцінювання.

У кожній предметній добірці завдання розподілено за розділами, темами й підтемами. Це дає можливість впродовж одного відрізку самостійної роботи або одного заняття з репетитором зосередитися на виконанні завдань конкретного тематичного спрямування.

Обравши певний тематичний набір завдань і опрацювавши його, учасники зможуть швидко з’ясувати, на якому рівні засвоєна ця тема. Темам, які засвоєні гірше, варто буде приділити особливу увагу впродовж підготовки до тестування.

Наразі на сайті доступні тематичні добірки з усіх основних предметів ЗНО: української мови і літератури, історії України, математики, географії, біології, фізики та хімії.

Користуйтеся розділами з тематичними добірками завдань для дієвої підготовки до тестування зовнішнього оцінювання.

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

МАТЕМАТИКА

ГЕОГРАФІЯ

БІОЛОГІЯ

ФІЗИКА

ХІМІЯ

Для отримання всієї важливої інформації про проведення ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
25.10.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
simakovk9
Слава Україні !! Героям Слава !! Слава Нації !! Смерть ворогам - кацапам клятим москалям поганим !! Від Харківської 156 школи
ЗІНАЇДА М. К.
ВИМАГАЮ ЗРОБИТИ ЗНО ПО ХІМІЇ ОБОВ’ЯЗКОВИМ!!! Я працюю вчителькою Хімії в невеликому містечку, зарплата – нещасних 9000. Як тільки доходить до ЗНО до укрмовників, математиків, англічанок записуються на репетиторство по 10 чоловік мінімум!! І кожен сує двохсотку за заняття!!! А ДО МЕНЕ НІХТО НЕ ЗАПИСУЄТЬСЯ!!!! ПРИМУСИТИ ЗДАВАТИ ХІМІЮ!!!! ХІМІЯ СВЯТА НАУКА! ХІМІЯ ЦАРИЦЯ НАУК!!!!
Леонтій
Для ЗІНАЇДА М. К.: Є й інші методи підзаробити) але судячи з вашого імені, вам 70+ років, тож вони вам, на жаль, не підходять...
ЗІНАЇДА М. К.
Для Леонтій: ТА ЯК ТИ ПОСМІВ ДО МЕНЕ, ДО ВЧИТЕЛЬКИ З 43-РІЧНИМ СТАЖЕМ ТАК ЗВЕРТАТИСЯ? ОТ ЯКІ ДІТИ ЗАРАЗ БЕЗСОРОМНІ, СОРОМ, СОРОМ ТОБІ, ЛЬОНЯ-КОЛО ОДНОГО МІСЦЯ ВОЛОХОНЯ!!!!
Ганна
Ви можете викладати хімію дистанційно протягом усього року. Потрібно розмістити свої дані на сайтах репетиторів (наприклад, Buki, Superprof) та на інших ресурсах з пропозиціями послуг викладачів (Olx, Kabanchik). Можна також вести свій блог з хімії та викладати навчальні відео на Youtube - це має допомогти знайти учнів.
Коментувати
Марія
У зв’язку із ситуацією в Україні не можу зареєструватися на ЗНО,не встигла до 24 лютого.Всі магазини де можна роздрукувати пакет реєстраційних документів і зробити ксерокопії зачинені.Чи є якась альтернатива для таких людей і чи можна буде зареєструватися на дод.сесію?
Анна
https://petition.president.gov.ua/petition/127330 прошу підтримати петицію №22/127330-еп ЗВІЛЬНИТИ УЧНІВ 11-Х КЛАСІВ У 2021/2022 НАВЧАЛЬНОМУ РОКУ ВІД ПРОХОДЖЕННЯ ДПА Автор (ініціатор): Рисай Ілля Сергійович Дата оприлюднення: 19 листопада 2021 Прошу підтримати!
Кулинич
Для Анна: Очередной преЗЕдент всё о людЯх думает, корчит из себя наполеона и спаГтака, регулярно снимает стресс препаратами и ущербными средствами исключительно убер аллес. И пока люди отдельно решают свои мелкие проблемы, в этом цирке всё останется по-старому.
Коментувати
Дарья
Как не стыдно??? Уже воткрытую пишете о репетиторах!!! Превратили зно в культ! Дети не учатся, а только боятся. Это какая выкачка денег из семейного бюджета по 4м предметам репетиторов нанять???? А в школе они чем занимаются если не в состоянии освоить обязательную школьную программу??? Или задания для зно специально усложнены, как дополнительный заработок педагогам??? Так может лучше им зап поднять ,чем так над детьми и родителями издеваться??? Реформаторы..
Vlad
Для Дарья: "Так может лучше им зап поднять ,чем так над детьми и родителями издеваться???" Що означає слово ЗАП?
Неумеха
Для Дарья: А в чому проблема? Діти й батьки задоволені, виші не обділені, репетитори-двухсотбальники теж, і майбутні місця цекають проспектів, хоча переважно не в уа.
Микола
Перш чим про щось говорити переглянь електронні ресурси. На цій же сторінці є приклади з відповідд. онлайн ЗНО. Міністерство все зробили щоб ті хто хоче вчитися вчилося. Для тих хто не хоче вчиттся і репетиторство недопоможе. Вибір за вами... вірніше за учнями...
Коментувати