Підготовка до ЗНО: якими будуть тести в 2022 році

Затверджені характеристики, що визначають особливості тестів з кожного предмета

Підготовка до ЗНО: якими будуть тести в 2022 році

Український центр оцінювання якості освіти затвердив характеристики сертифікаційних робіт ЗНО, що визначають особливості тестів з кожного предмета.

Інформація про особливості тестів з різних предметів допоможе майбутнім учасникам тестування при підготовці до іспитів.

Зокрема, характеристика кожного тесту визначає його структуру, кількість та типи завдань, час на виконання завдань, кількість балів, що можна отримати, правильно виконавши всі завдання тесту.

Загалом структура тестів з більшості предметів залишилася незмінною.

Водночас зміни стосуватимуться тесту ЗНО з математики. Зокрема, тест профільного рівня з математики відтепер міститиме 32 завдання замість 34. Також буде скорочений час на роботу над тестом з 210 до 180 хвилин.

Окрім того, незначних змін зазнала структура тесту з хімії, який у 2022 році складатиметься з 50 завдань замість 52.

Підготовка до ЗНО: особливості тестів у 2022 році

При підготовці до ЗНО майбутні учасники тестування можуть використовувати найпопулярнішу дистанційну платформу ЗНО-ОНЛАЙН.

Для отримання важливої інформації про проведення ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
01.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Доброго часу доби! Цікавить наступне питання: дочка хоче вступати на два різні факультети, на один потрібен тест з укр.мови, на інший - з укр.мови та літ., як правильно зареєстуватися на ЗНО(обрати укр.мову чи укр.мову та літ.)? Дякую!
мама
Для Анна: подумайте самі: з довгого можна зробити коротке, а з короткого довге ніяк. Якщо Вам потрібно мову з літературою, а Ви здаватимете лише мову, то як з неї зробити мову з літературою?
Анна
Мене цікавить, чи можна обирати і укр.мову, і укр.мову та літ.?
мама
Для Анна: А як Ви це будете здавати? Роздвоїтесь і будете одночасно в різних місцях в один час здавати тести? Ні треба обирати варіант мова і література.
Коментувати
Олена
Мені дивно, що і вчитель пан Валентин, і державний службовець від освіти пані Галина припустилися граматичних помилок у своїх постах. Якщо особи, які за своїм фаховим статусом мають навчати інших, бездоганно не володіють рідною мовою, то чого чекати від нещасних школярів, більшість з яких у сім’ях та побуті є російськомовними? Рекомендую шановним освітянам самим перевірити свої знання української мови (а також літератури) на ЗНО-2022.
Галина
Для Олена: а мені дивно, коли наші "гуманітарні" співробітники розповідають, що нічого не розуміють в цифрах, тому скласти програму розвитку мови на найближчі 5 років мають економісти, тим більше що "Exel - це бухгалтерська програма", а зате з економістів вимагають неробити граматичних помилок. Якісь у нашому суспільстві подвійні стандарти. Економісти і технарі мають знати все, а гуманітарії лише вміти писати (і то, роблять помилки на зразок "статисти області повідомили". Чому цікаво з точки зору наших "гуманітарних журналістів" всю статистичну інформацію повідомляють актори масовки? Хочеться тим "гуманітаріям" подарувати тлумачний словник).
Коментувати
Валентин
Можливо необхідно подумати над встановленням порогового бала ЗНО для вступу у всі ВНЗ. Адже навіть ті випускники, які здають ЗНО дуже погано (набирають 1,2,3 бали) вільно вступають до ВНЗ (можливо і не на бюджет, а на контракт). Цим вбивається будь-яка мотивація вчитися школярам у старших класах. "Навіщо вчитися - я і так поступлю у ВУЗ". Адже вартість контракту не є непідйомною сумою.
Галина
Для Валентин: ні. ті, хто набирає 1-3 бали не можуть вступити до вишу, оскільки вони не долають поріг, і не мають результату за 200-бальною шкалою. хоча пороговий рівень дійсно дуже нилький. як на мене це рівень не більне ніж для вступу в коледж.
родитель
Для Галина: Галина, Вы так активно отвечаете на вопросы посетителей сайта - Вы здесь официальный представитель? Можно ли на Вас "полностью положиться"?
Галина
Для родитель: офіційний представкик кого? я державний службовець, в підпорядкуванні якого є заклади освіти обласного підпорядкування. але врахуйте, що на сайті є інші люди, які колистуються цим ім’ям. і не всі коментарі з ім’ям "Галина" є моїми.
Коментувати