Опитування: ЗНО сприяє рівності учасників на етапі вступу

Спостерігається позитивна динаміка зростання кількості українців, у яких ЗНО асоціюється з рівністю

Опитування: ЗНО сприяє рівності учасників на етапі вступу

Переважна більшість українців, а саме 74% респондентів, погодилися, що ЗНО сприяє рівності учасників на етапі вступу. Окрім того, 58% опитаних дотримуються думки, що ЗНО також зменшує рівень корупції на етапі вступу.

Про це свідчать результати опитування, проведеного фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва протягом 1 – 7 червня 2021 року серед понад 2 000 респондентів.

Згідно з оприлюдненим документом, паралельно з підтримкою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, спостерігається позитивна динаміка зростання кількості українців, у яких ЗНО асоціюється з рівністю. Їх кількість за рік зросла на 5%.

Водночас спостерігається різке збільшення українців, які не згодні з тим, що ЗНО зменшує рівень корупції при вступі: їх кількість зросла на 15%, і наразі цю точку зору підтримує 34% опитаних.

Загалом дані опитування демонструють, що абсолютна більшість не тільки продовжує підтримувати ЗНО, але й ця підтримка навіть потроху зростає, однак такої одностайності серед українців щодо проведення ЗНО під час пандемії COVID-19 не спостерігається.

Щодо цього питання думки розділилися порівну: 46% підтримує проведення ЗНО навіть за умов пандемії, 46% – виступають проти, інші 8% не визначилися.

Найбільша підтримка проведенню ЗНО спостерігається серед громадян у віці 18-29 років, які теоретично самі ще нещодавно його складали. Серед цієї вікової групи 57% не схвалюють відміну ЗНО на час пандемії. Серед людей віком від 60 років не схвалюють відміну ЗНО тільки 37%.

Освіта.ua
20.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дерижер
Для скрипача: НУ ТИ І ГОВ*ОМЕТАТЕЛЬ. Аби не мовчки.
Скрипач не нужен
Для Дерижер: Молчать и не портить лишенцам картинку "идеального" мира? Любой опрос проводится на заказ. За деньги. Это работа. Когда я плачу, то хочу получить конкретный товар. Заказчик опросов тоже преследует исключительно свои цели. Второе. 250-300 тысяч и поступление в любой универ Украины - дело одного-двух месяцев.
Коментувати
Скрипач не нужен
Деньги контрят любое ВНО, любой экзамен. Опрос помойный и, скорей всего, заказан овцами которые кормятся за счет организации ВНО.
Бабло-блатович
Фактически каждый год среди элитарных студентов первого-второго эшелона престижных вузов находят пару сотен с поддельными баллами минимум по одному предмету. Следовательно, таких случаев намного больше и для статистики потенциальным конкурентам могут занижать баллы. Однако, даже если расследования и формально проводят, то безрезультатно тихонько закрывают за сроком давности - как после 2014-15х с Ликарчуком - отцом приграничного корупционера, который чисто случайно тоже сам уволился. И что? А добавьте фиктивную подачу оригиналов, связи с деканатом или ректоратом и вывешивание неправильных списков или поздно вечером в последний день. Это как директор школы №1, где проверяют учеников из школы №2 и №3, говорит другим директорам как "правильно" взаимно оценивать результаты - подчёркнутых красной ручкой от 190 баллов, а простым карандашом - от 180, а иначе их детки будут горько плакать.
Коментувати
Vlad
Необхідно відокремити ДПА від ЗНО. ЗНО для тих, хто планує навчатися у вищих навчальних закладах. А для проведення ДПА можна знайти іншу форму.
Ясно
Для Vlad: какой смысл такого отделения ?
Галина
Для Ясно: як який. Щоб школи мали змогу ставити оцінки, які нічим перевірити не можна за хабарі, за гарні очі, за участь в танцях, співах, читаннях, за те, що це дитина родича тощо.
Коментувати