Онлайн-тести додаткової сесії ЗНО 2021 року

Онлайн-тести додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року на сайті ЗНО-ОНЛАЙН

Онлайн-тести додаткової сесії ЗНО 2021 року

Усі зацікавлені в перевірці власних знань з різних предметів мають можливість ознайомитись та виконати завдання тестів додаткової сесії ЗНО, яка відбулась з 29 червня по 14 липня 2021 року.

Зокрема, Освіта.ua пропонує всім бажаючим пройти тестові завдання додаткової сесії 2021 року онлайн, щоб оцінити власний рівень підготовки з будь-якого тестового предмета, на платформі ЗНО ОНЛАЙН.

Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонувалась випускникам і абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання тесту учаснику будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розрахований результат у тестових балах та рейтингових балах за шкалою 100-200 балів.

Окрім тестів додаткової сесії 2021 року, на сайті також пропонуються інші онлайн-тести з усіх предметів, що були запропоновані для виконання у минулих роках.

Онлайн тести додаткової сесії ЗНО 2021 року

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
16.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів