Визначено результати ЗНО з української мови і літератури

Завершено обробку відповідей та визначено результати ЗНО абітурієнтів з української мови і літератури

Визначено результати ЗНО з української мови і літератури

Українським центром оцінювання якості освіти оголошені результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури, проведення якого відбулось 01 червня 2021 року.

Зміст сертифікаційної роботи ЗНО був визначений на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

Тест з української мови і літератури містив 67 завдань, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 116 тестових балів.

Мовний блок тесту містив 40 завдань (частини тесту 2 і 4), за правильне виконання яких можна було отримати 74 тестових бали.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал «склав/не склав» тесту ЗНО з української мови  і літератури встановлений на рівні 27 тестових балів.

Адаптивний поріг «склав/не склав» для осіб з особливими (мовними) освітніми потребами встановлений на рівні 19 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати тестування будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання, за бажанням випускника, можуть бути враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування можуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей розміщені на інформаційних сторінках учасників.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Таблиця переведення тестових балів з української мови і літератури у 200-бальну шкалу:

Таблиця переведення тестових балів з української мови у шкалу 1-12 балів:

РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Для отримання оперативної інформації про початок та перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
25.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ollesia
Шановні абітурієнти. Міжрегіональна академія упоавління персоналом запрошує вас на навчання. Викладачі взяток не беруть, якщо щось вам не зрозуміло, викладачі завжди вам підкажуть та допоможуть. Тут ви знайдете собі нових друзів одногрупників, у вас буде веселе та цікаве життя. В нашому університеті навчатися неважко, а викладачі підуть на поступки. Викладачі та студенти займаються науковою діяльністю- пишуть статті, тези, виступають на пресс-конференціях. Якщо у вас проблеми зі складанням ЗНО- не розчаровуйтеся- можете вступити до польського університету, а навчатися в Украіні. Це найкращий приватний університет в Украіні. Персонал університету викладачів вам буде дуже радий. Бажаю Вам дуже цікавого навчання і багато нових знань під час навчання у нашому університеті. Завітайте до МАУП та станьте студентом- ректор та викладачі завжди раді вас бачити в університеті.
Муштрук
Література - не наука, там немає що вчити,це спосіб формування моралі. Запоминати не треба. Зняти іі із Зно!! Оцінювати мову можна просто на грамотність.
Тетяна
На офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти https://testportal.gov.ua/apelyatsiyi-2/ вказано: "У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результатів ЄФВВ та/або ЄВІ вступник має право протягом 3 календарних днів із дня офіційного оголошення результатів (включаючи день оголошення) подати апеляційну заяву щодо результатів вступних випробувань до Українського центру." Зауважте: 3 календарних днів! А в статті "Апеляція результатів ЗНО у 2021 році" https://osvita.ua/test/advice/3745/ - 5 календарних днів! Результати оголошено 25.06.21. далі 3 вихідних дні. Можливо, у містах пошта працює цілодобово 7 днів на тиждень, але у віддалених селах такого щастя нема....
Тарас
Для Тетяна: Ви чомусь сплутали ЄФВВ/ЄВІ (іспит для вступ до магістратури, який цього року ще не відбувся) та ЗНО. Перегляньте інформацію на офіційному сайті УЦОЯО в розділі ЗНО https://testportal.gov.ua/oskarzhennya-rezultativ-zno/ Там вказано: "Таку заяву подають до Українського центру протягом 5 календарних днів з урахуванням дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета (сесії). Дату подання заяви визначають за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті". Тому, незважаючи на всі вихідні, Ви встигаєте подати апеляційну заяву.
Коментувати
Наташа
Все делается для того, что бы наши дети ехали работать заграницу без образования.
ї
Для Наташа: А ви не подумали, що ваші діти самі у цьому винні?
ф
Для Наташа: Куда за границу? Чтобы позорить Украину там? Лучше бы пошли в ПТУ.
Коментувати
Наташа
Почему украинский язык и литература мы написали на 32 балла, а в итоге нам поставили 17 балов. Теперь оказалось мы порог прошли но не сдали ЗНО.
Яна Кузина
Для Наташа: якщо ви перевіряли правильність відповідей за онлайн-тестом на osvita.ua, так там автоматично нараховується 10-15 балів за письмову частину, тому така розбіжність
Коментувати
Світлана
Чому не дали відповіді і таблиці по українські мові і літературі ,в скільки оцінили твір ,твір написаний більше ніж двісті слів? По своїм підрахункам ніяк не виходять бали на твір зовсім не надали балів
Юлія
Для Світлана: щоб переглянути як оцінили твір, в особистому кабінеті під результатами вибери ’завантажити картку результатів’ або у додатку Моє ЗНО вибери ’переглянути корисні документи’, там буде ’картка результатів учасника’
В
Для Світлана: Твір потрібно було написати по темі "Стереотипи". Якщо вам не надали балів за твір, то ви написали твір або на іншу тему, або не дотримуючись правил написання твору.
Інна
Для Світлана: Можна написати твір і на 1000 слів і отримати 0 балів. Бо треба ж написати по темі, а не "растекаться мислею по древу", і при цьому виконати ряд вимог: приклад з життя, з мистецтва і т.д. Якщо не дотримано вимог, то й не отримали нічого.
Коментувати