Поріг тесту ЗНО з історії України склав 27 тестових балів

Експертна комісія встановила поріг «склав / не склав» для тесту ЗНО з історії України

Поріг тесту ЗНО з історії України склав 27 тестових балів

Поріг тесту «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з історії України в 2021 році дорівнюватиме 27 тестовим балам.

Відповідне рішення ухвалено експертною комісією Українського центру оцінювання якості освіти, засідання якої відбулося 24 червня.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з історії України, складає 35899 осіб, що дорівнює 18 ​% від загальної кількості учасників тестування.

До 25 червня будуть оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту з історії України.

Результати ЗНО з історії України, за бажанням випускника, також будуть враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з історії України. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з історії України, дорівнює 94 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
24.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина
Таке враження що вирішили,що за рік відсутності навчання на карантині діти стали розумнішими і збільшили поріг ,більше ніж минулого року.Діти навчалися постійно без допомоги вчителів.Що робити в такому випадку коли у дитини правильних відповідей 26 замість 27 як встановило міносвіти і результат Не Склав!
Тетяна
Добрый вечер. Муж участник бойовых действий с 2001 года, получивший участника за выполнение бойовых заданий в другом государстве. Сегодня прочитала, что эта категория льгот распространяется на детей. На льготы при поступлении. Так ли это? И если да, то какие нужны справки? Муж действующий военный, теперь ещё и участник АТО.
Ольга Коломиец
Для Тетяна: Добрый вечер, никаких льгот нет. Поступает в Вуз как все. Только если ребенок (участника АТО) поступает на контракт , то может бюджет области(или города) возместить эту сумму контракта .
Ольга Коломиец
Для Тетяна: и то если на то будет воля чиновников
Скрипач не нужен
Для Тетяна: С такими вопросами к юристу, а не на богом забытый форум.
Коментувати
Дмитрий
Ну правильно для клубники в Польше знать историю не обязательно, сокращают бюджетные места повишают баллы по ЗНО. Украина как всегда в полном дебилизме, не хочу жить в этой стране !
Маша
Для Дмитрий: ну так не живи, хто тебе тут тримає?
Скрипач не нужен
Для Маша: А ведь в 1991-м тут жило 52 млн человек. А теперь на 10 меньше. Они больше "не живуть" здесь. Кстати, 42 это с учетом 6 млн которые батрачат рабами за границей. Т.е. по факту, физически, проживает 36 млн.
Коментувати