Пройдіть онлайн-тест ЗНО 2021 року з біології 

Учасники ЗНО з біології можуть визначити свій тестовий бал, користуючись сервісом ЗНО-ОНЛАЙН

Пройдіть онлайн-тест ЗНО 2021 року з біології 

Використовуючи сервіс ЗНО-ОНЛАЙН, учасники тестування з біології мають можливість без зайвих зусиль визначити свій тестовий бал за виконання завдань тесту.

Для того щоб скористатись сервісом, учаснику ЗНО необхідно заповнити варіанти відповідей, що були надані ним під час зовнішнього незалежного оцінювання з біології.

Після зазначення всіх відповідей учасник тестування отримає значення тестового бала за виконання завдань тесту.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з біології, дорівнює 82 балам.

Сервіс ЗНО-ОНЛАЙН використовує правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з біології, що були ухвалені на засіданні предметної фахової комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти.

ПЕРЕЙТИ ДО ОНЛАЙН-ТЕСТУ

Також рекомендуємо ознайомитись з алгоритмом розрахунку тестового бала за виконання завдань тесту з біології.

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
10.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
МОЗ
Вимагаємо, щоб новий міністр МОЗу. Склав публічно ЗНО з біології, фізики, математики, хімії, англійської медицини, КРОК 1 , КРОК 2 і оприлюднили результати, оскільки він санітарний лікар і викликають підозру його недолугі висловлювання , і глупих виступи минулого року під час карантину.Нехай покаже свою наукову роботу, а вчена рада перевірить іі на плагіат. Щоб суспільство бачило - кому ми довіряємо своє здоров’я і життя, бо це питання життя і смерті.