УЦОЯО визначив експертів, які встановлять поріг тестів ЗНО

До складу комісії включено 25 фахівців, які є представниками УЦОЯО, МОН, вишів, ліцеїв тощо

УЦОЯО визначив експертів, які встановлять поріг тестів ЗНО

Українським центром оцінювання якості освіти затверджений склад експертної комісії з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що використовуються під час прийому до закладів вищої освіти.

До складу комісії включено 25 фахівців, які представляють Український центр оцінювання якості освіти, Міністерство освіти, Державну службу якості освіти, інші установи, а також заклади вищої та загальної середньої освіти.

Цьозго року при встановленні результатів ЗНО використовуватиметься технологія визначення результатів тестування, у основу якої покладено встановлення порога «склав/не склав» для кожного тесту.

Технологія передбачає поділ абітурієнтів на тих, хто отримав мінімально необхідний обсяг знань для вступу до закладу вищої освіти, і на тих, хто його не має.

Рішення щодо встановлення порога «склав/не склав» прийматиметься експертною комісією з урахуванням висновків регіональних експертних груп та статистичних характеристик результатів виконання тестів.

Після встановлення порога «склав/не склав» Українським центром оцінювання якості освіти буде згенерована рейтингова таблиця за шкалою 100-200 балів, що визначить місце результату абітурієнта серед інших учасників з певного тестового предмета.

Освіта.ua
13.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитро
Хм. Бойко В. І., Батечко Н.Г., Величко Н. О., Квіт С.М., Ляшенко І. В, Наход В. Й, Носок В. Й., Пономарьова Г. О., Репета Л. А., Склярова Г. М., Удод О. А., Шарова Т. М., Букавин. І. Я., Василиненко В. М., Дем’яник Ю. В., Зеленін С. В., Кирпенко М. Ю., Корнейко А. О, Коршунова Л. І., Одокієнко В. М., Паньків Г. Г., Пасіхов П. Я., Сідашева Т. В., Ночкін А. О. Це точно склад комісії? Визначатимуть по балах дітей високопосадовців? Якийсь дивний склад, бо це особи, які вже "прославились". Люди добрі, будь ласка, скиньте посилання на склад 2019 і 2020 року, якщо є. Хочу дещо перевірити, але це я для себе.
Слава
Якщо тести учениця набрала 41 бал з 74 з хімії ,то по таблиці переведення це 157 і це 8..Їй прийшов результат 142 і 7 оцінка.Це пробне зно 2021.Поясніть будь ласка
Якось так
Для Слава: а хіба були таблиці переведення саме за 2021 рік?
Коментувати