Для участі в ЗНО зареєстровано 390 тисяч осіб

Найбільше учасників незалежного оцінювання зареєстровано для проходження тесту з історії України

Для участі в ЗНО зареєстровано 390 тисяч осіб

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні у 2021 році зареєструвалось майже 390 тисяч осіб на понад 1,5 млн тестувань.

Про це повідомила заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

За її словами, найбільше учасників ЗНО зареєстровано для проходження тесту з історії України – майже 300 тисяч осіб.

Також популярним є тест з математики – понад 290 тисяч зареєстрованих учасників, та тестування з української мови та літератури – понад 250 тисяч осіб.

Четвертий предмет за кількістю зареєстрованих – географія. Тестування з цього предмета мають намір пройти понад 175 тисяч зареєстрованих.

Популярними є тести з англійської мови – понад 146 тисяч зареєстрованих, та біологія – понад 127 тисяч осіб.

Тетяна Вакуленко нагадала, що в цьому році вперше відбудеться окреме тестування з української мови. Для участі у тестуванні з цього предмета зареєструвались понад 126 тисяч учасників.

Традиційно невисокою популярністю користуються тести з фізики та хімії. Для їх проходження зареєстровано трохи більше 32 тисяч та майже 13 тисяч учасників відповідно.

Найменше учасників зареєстровано для участі у тестуванні з німецької (2 419 осіб), французької (562 особи) та іспанської (224 особи) мов.

Освіта.ua
22.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Доброго дня, а якщо дитина випускник 11 класу вказала 2 предмета на здачу у формі ДПА а тепер вони потрібні нам у формі ЗНО, чи можна отримати з цих предметів бал як ЗНО, якщо дитина напише ЗНО по тих предметах, і що для цього потрібно. Дякую.
Галина
Для Наталія: дзвоніть в центр оцінювання, а не чикайте, що хтось, хто знає відповідь на це питання, побачить Ваш коментар, та відповість
Небайдужий
Для Наталія: в Міністерстві освіти є відділ, який займається організацією вступу, вони теж повинні знати, що до чого. Але навряд чи вже вдасться щось змінити, реєстрація давно закінчена. Але телефонуйте, відкривають тому, хто стукає, а під лежачий камінь вода не тече...
Влад
Нічого вже не можна зробити. В знайомих та ж проблема.
Коментувати
Andriy Yezhov
то есть количество абитуриентов-школьников на инженерные специальности в этом году будет 292 тыс
Ірина
Для Andriy Yezhov: за умови, що отримають сертифікат)
Світлана
Половина з зарєєстрованих - ті, кого загнали на ДПА. Вони на ЗНО не прийдуть.
Andriy Yezhov
Те, кому нужен был только ДПА, вряд регистрировались на ЗНО. В статье речь о количестве зарегистрированных на ЗНО. Хотя допускаю, что могли быть и такие, которые решили, что раз уж ДПА по математике обязателен, то поставлю галочку и за ЗНО...
Коментувати