Розглядається декілька варіантів проведення ЗНО

Міносвіти та УЦОЯО розроблено декілька варіантів проведення ЗНО в 2021 році

Розглядається декілька варіантів проведення ЗНО

Міністерством освіти та Українським центром оцінювання якості освіти розроблено декілька варіантів проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році.

Про це у своєму Telegram написав міністр освіти Сергій Шкарлет.

За його словами, формат проведення ЗНО буде залежати від епідемічної ситуації в Україні.

«Вже з 1 лютого розпочнеться реєстрація для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Розроблено декілька варіантів його проведення: або в повноформатному режимі, або як державна підсумкова атестація у формі ЗНО, або як ДПА в закладах освіти (за вибором здобувача освіти). Це варіанти, які можуть бути схвалені з урахуванням епідемічної ситуації в Україні», - зазначив міністр.

Він також повідомив, що доцільність імплементації одного з варіантів буде розглядатися в березні на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.

Окрім того, він наголосив, що ЗНО залишиться основним інструментом вступу до вишів.

«Ще раз наголошую: ЗНО нікуди не зникає. А всі маніпуляції на цю тему – невдячна справа. Зовнішнє незалежне оцінювання є основним інструментом якісного та неупередженого вступу до закладів вищої освіти України», - написав Сергій Шкарлет.

БІЛЬШЕ ПРО ЗНО 2021

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
25.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Єлизавета
Відмініть (ДПА)ЗНО!Дуже важко готуватися до ДПА(ЗНО)коли ти на дистанційному навчанні, а особливо коли ти навчаєшься на 2 курсі коледжу (готуєшся до екзаменів) і паралельно готуєшся до ДПА .Це просто неможливо !Також більшість дітей бояться не скласти ДПА(ЗНО) і вилитіти з навчального закладу(2 роки навчання втрачені даремно)Дуже сподіваюся ,що ДПА(ЗНО) відмінять !
Жуковская Светлана
Может ли ребенок сдавать ЗНО по месту регистрации, а не по месту нахождения вуза?
Влад
Для Жуковская Светлана: ЗНО в вузах не здають
Коментувати
Sveta
Відмініть те ЗНО !! Діти лише по репетиторам бігають, батькам лише збирай гроші.
mk007
Для Sveta: Якби не ЗНО мій син ніколи б не поступив на бюджет на "Програмну інженерію". І на буюджеті вчилися б дурні за яких батьки дали взятки. Я за ЗНО! Це єдиний спосіб розумним дітям попасти на бюджет.
Максим
Всі інституті і так на взятках тримаються
Коментувати
Віталій
Відмініть ЗНО під час епідемії,якщо людина хворіла на коронавірус то їй потрібно здавати ЗНО ЧИ ДПА ??? Якщо потрібно ,чому? Поступлення у вишу декілька років назад було без сертифіката ЗНО ! Так нехай кожен хто там за ЗНО (ДЕПУТАТИ ,МІНІСТРИ,ВСІ ХТО НА ДАННИЙ МОМЕНТ У ВЛАДІ ГОЛОСУЮТЬ ПРО ЗНО , НЕХАЙ ЗДАДУТЬ ЙОГО САМІ ! НЕХАЙ ЗДАДУТЬ ТОСУ,ЩО Я ВПЕВНЕНИЙ ПОЛОВИНА ТАМ БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО
Елена Филипенко
Для Віталій: ЗНО сдаем с 2007 года
Влад
А до чого тут хвороба до ЗНО?
Коментувати
Світлана
Невизначеність - гірш за все. Випускники до березня не розумітимуть, до чого їм готуватись - ДПА в школі чи на ЗНО, заганяючи себе в перманентний стрес. Особливо ті, яким не потрібна математика для вступу.
Сільвія
Для Світлана: випускники не мали б спеціально готуватися до зно з предмету,який їм не потрібен. Вони мали вчити його для загального розвитку і при закінченні школи здати зно,як результат свого навчання.ось і все.
Анонім
Тоді нехай введуть ЗНО(ДПА) з правознавства. Цей предмет також вивчаєся для "загального розвитку"!!!
Коментувати
pash0k
А про отмену обязательной математики, к сожалению не слова. Это же надо было так обломать людей, который всю жизнь учили историю и сильно в математику не вдавались, спасибо министерству образования за такую заботу.
Ольга
Для pash0k: А когда выпускник не может сложить две дроби правильно и сделать элементарные действия -это нормально?
Olesia Marhita
Як ні слова, написано ж червоними буквами щоб видно було, зайдіть на сайт і прочитайте ДПА (У ФОРМІ ЗНО) З МАТЕМАТИКИ для осіб, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ, а ЗНО З МАТЕМАТИКИ – НЕ ОБОВ’ЯЗКОВЕ (якщо не є конкурсним предметом для вступу).
Jack
для Ольги, тобто на вашу думку коли ти йдеш в магазин, щоб придбати будь-яуий продукт, або товар то потрібно знати теорнму Піфагора, синуси і косинуси, теорему Вієта і т.д. Якщо ви істрик вам нобхідні самі необхідні знання з математики, все наступне взагалі в житті не знадобиться. Подивітся на наших депутатів хоч хтось з них знає все те що я назвав - ні, зато скісльки отримую і вирішують все навіть не розуміючи що вирішують. А ЗНО необхідно для того аби з батьків гроші "доїти", бо виявляється школа за своєю програмою не може забезпечити знаннями, аби здати ЗНО, тобто діти вчаться не для того щоб чомусь навчитисть, залишити в голові якісь знання, а для того щоб здати це ЗНО. Навчання для здачі екзамену, без залишку знань круто! Відмінна система!
Коментувати
Масенко Микола ,Ірпінь
Пане міністре! На пробне Зно зареєструвалось практично на половину менше дітей. Потрібно негайно на період короновірусу відтермінувати, а ще краще відмінити Зно для вступників із числа випускників коледжів. Це руйнує ступеневу освіту , це не розумно. Те ж саме і з цим Єві для педагогів і аграрників. Виштовхаємо молодь за кордон!!!!
Климчук
Для Масенко Микола ,Ірпінь: не розумію - чого ми весь час працюємо на мінус? Навіщо ці обмеження професійно орієнтованому студенту коледжу?
Коментувати
Квн
Мы начинаем КВН! Для чего? - Для чего? Чтоб не осталось в стороне никого! - Никого! Пусть не решить нам всех проблем не решить всех проблем, Но станет радостнее всем, веселей, станет всем!
Ой не ходи, Грицю
Для Квн: Ти колєга 95 кВ?
Коментувати