Найкращі учасники ЗНО отримуватимуть грошові премії

Щороку премії отримуватимуть учасники, які зможуть отримати 200 балів із двох предметів

Найкращі учасники ЗНО отримуватимуть грошові премії

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які зможуть набрати максимальну кількість балів за результатами ЗНО, отримуватимуть премії.

Відповідний проєкт указу президента схвалений Кабінетом Міністрів.

Планується, що щороку премії отримуватимуть учасники, які зможуть отримати 200 балів із двох і більше навчальних предметів.

Проєктом документа передбачається заснування 20 щорічних премій. Розмір кожної премії становитиме 5 тисяч грн.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО В УКРАЇНІ

Для отримання важливої інформації про основні події проведення ЗНО приєднуйтеся до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
29.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим
Людина замість того ,щоб займатись саморозвитком ,цілими днями сидить і вчить програму ЗНО з метою набрати більший конкурсний бал при вступі в ВНЗ. Вона сподівається на те , що їй допоможуть стати професіоналом в вибраній нею галузі. Поступивши її чекає розчарування. Так, цю людину справді багато чого навчать, але не того що треба. 90% часу буде витрачатися на побічні предмети. А лише 10% піде на застарілу програму дійсно потрібного предмету. Замість того щоб повністю змінити або хоча б покращити освітню програму наша влада створила "найкращий" стимул : цілих 5 тисяч гривень. Браво!!!