Реєстрація на ЗНО-2021 розпочнеться 1 лютого

Міністерством освіти затверджений Календарний план проведення зовнішнього оцінювання

Реєстрація на ЗНО-2021 розпочнеться 1 лютого

Міністерством освіти і науки затверджений Календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

Відповідний наказ підписаний т.в.о. міністра освіти і науки Сергієм Шкарлетом.

Згідно з документом, реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року.

Адміністрації закладів освіти матимуть можливість зареєструвати учнів, слухачів та студентів для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року.

До 30 квітня 2021 року учасники тестування отримають запрошення-перепустки, у яких буде зазначено час і місце проведення зовнішнього оцінювання.

Графік основної сесії ЗНО-2021

  • хімія — 21 травні;
  • іспанська, німецька, французька мови — 24 травня;
  • англійська мова — 25 травня;
  • математика — 28 травня;
  • українська мова, українська мова і література — 1 червня;
  • історія України — 4 червня;
  • фізика — 7 червня;
  • біологія — 10 червня;
  • географія — 15 червня.

Результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде оголошено не пізніше 30 червня.

Також до 30 червня заклади освіти отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів та студентів.

Проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться у період з 29 червня до 16 липня 2021 року.

Освіта.ua
30.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тарас
Доброго дня, не встиг зареєструватись на ЗНО З історії України, що робити? В зв’язку з відсутністю не маж можливості подати документи на ЗНО, допоможіть будь ласка. Для вступу на бакалаврат
Галина
Для Тарас: вже здаватимете наступного року. Цього року вже все.
Коментувати
Вейгеші
Закінчую Бакалаврат2021 по Медсестринство в УжНУ. Цікавить навчання на Магістратуру на Факультетах Фізичне здоров’я,Біофак,Медсестринство магістратура . Як зареєструватися на ЗНО англійської мови. Які документи потрібно для реєстрації ,щоб далі навчатися ?
Галина
Для Вейгеші: на зно, а єві! Взнавайте в деканаті, Вас мають реєструвати централізовано, як в школі на ЗНО, ба у Вас ще немає дипломів.
Коментувати
Вейгеші
Як зареєструватися на ЗНО з англійської мови для вступу на Магістратуру УжНУ на факультет Біологічний,або Факультет Здоров’я?
Настя
Добрий день. Хочу запитати, я учениця 10 класу, Тернопіль, мені 15. Хоч узапитатись чи можу я записатись на зно, і як записатись?
Алина
Добрий день! Як мені зареєструватися на ЗНО, якщо я навчаюсь в Херсоні, але за сімейними обставинами зможу здати його тільки в Києві? На реєстрації графи фактичного розташування я не знайшла.
Людмила
Доброго вечора,у мене є диплом молодшого спеціаліста тобто політехнічний технікум,який я закінчила в 2002році.Як зареєструватися і які саме документи потрібні?
Максим
Для Людмила: Доброго вечора,я навчаюсь на 1 курсі ВНЗ.Куда мені потрібно подавати документи,якшо в школі їх заносив заступник директора?Дякую за відповідь
Коментувати
сніжана
У мене закінчився термін дії Id-картки 06.12.2020 .нову ще не робила .Як реєструватися на ЗНО? Дякую за відповідь
Анжела
Доброго дня! На реєстрацію ЗНО подає документи адміністрація школи? І зо все гаразд, дізнаємося , коли отримаємо запрошення?
Єлизавета
Добрий вечір я хочу запитати мені в квітні потрібно буде змінювати паспорт, тому що мені буде 18 років, можна буде регіструватися по паспорту який у мене з 14 років ?
Рєзадія
Доброго вечора. Підкажіть, будь ласка, Чи можна реєструватися на основну сесію ЗНО учням 10 класу? Пропустили реєстрацію на пробне зно.
Галина
Для Рєзадія: ні. там можливо обрати лише одну з 2-х опцій: 1 випускник цього року, 2 випускник минулих років. 10-класник під жодну не підпадає. Пробне ЗНО буде проходити в он-лайн режимі. Воно є відвертим викачуванням грошей. Проходьте на цьому сайті он-лайн зно з будь-якого предмету, будь-якого року і будь-якої сесії безкоштовно.
Коментувати
Іванна
Доброго дня!Чи можна подати для реєстрації на ЗНО Український Загран паспорт дитини (11 клас),є риск не встигнути отримати ІД -картку до 5 березня (в зв‘язку з локдауном)???
989
Для Іванна: ні не можна. паспорт отримують у 14 років, школу закінчують в 16-18. Навіть якщо дитині 16 років, локдаун що був протягом 2 років?
Коментувати
Ольга Миколаївна
Доброго дня,закінчую бакалаврат в педуніверситеті в поточному році. Для вступу на магістратуру ЗНО з якого премету потрібно здавати?
Ольга
Для Ольга Миколаївна: ЄВІ з англійської +фаховий іспит. На сайті вашого університету вже повинна бути вся інформація
Коментувати
Павло
Доброї ночі. Я студент 3 курсу коледжу, минулого року складав ЗНО, цього буду знову перескладати ЗНО, при реєстрації на ЗНО і виборі до якої категорії учнів я належу мені потрібно буде вибирати категорію: < Випускник минулих років> чи < Студент вищого навчального закладу> ?
Галина
Для Павло: Ви ж уже отримали свідоцтво про повну середню освіту, тому "випускник минулих років"
Коментувати
Наталія Нос
Доброго дня! Яка вартість ЗНО для одного предмету? Чи ціна загальна для усього комплексу предметів в цілому?
Альона
Доброго вечора!мені потрібно додавати один предмет,як мені зареєструватись,якщо я не є учнем школи,а студент.
Інга
Для Альона: просто заходиш в особистий кабінет та обираєш додатковий предмет до зно 2020-2021, підтверджуєш та здаєш його в потрібний термін по місцю реєстрації і все. те саме робила в минулому році
Коментувати
_KasianenkoLiza_14a
Якщо бажаю ортимати другу вищу оствіту. Чи потрібно здавати математику, якщо серед переліку на вступ її не має, а ДПА з математики вже здано? Дякую за відповідь
989
Для _KasianenkoLiza_14a: чому такі питання задають люди з вищою освітою, які вчились знаходити інформацію, нормативні документи, готували курсові та дипломні роботи? Не ганьбіться.
Влад
Для _KasianenkoLiza_14a: ДПА з математики обов’язково здають учні шкіл для ВИПУСКУ зі школи. До чого тут Ви?
Коментувати
Андрій
У дитини ід картка дійсна до 17 березня2021р.Подати на нову ід картку можна за міс яць до закінчення старої картки.тобто заявку на зно подається за старою ід карткою,а на зно дитина приходить з новою ід картою.чи не виникнуть проблеми із цим,і як їх вирішити?Дякую за відповідь.6
Галина
Для Андрій: Ну враховуючи, що реєстрація на ЗНО триває до 5 березня, то взнайте спочатку терміни виготовлення документу згідно термінової процедури. Там здається термін - 10 днів. Якщо звернетесь за місяці: 17 лютого, то до кінця лютого маєте отримати.
Андрій
Для Галина: 10 робочих днів.по факту 14 днів.можна пролетіти
Тамара
Для Галина: Доброго дня. А у нашого учня, термін дії Ід-картки до 10 травня 2021, в цьому випадку що робити?
Коментувати
Віка
А якщо у мене під час реєстрації закінчується термін дії паспорту? І якщо я подам зі старим паспортом а на ЗНО прийду із новим то мене впустять?
Ганна
Скажіть будь ласка як правильно подати документи на ЗНО, якщо я закінчила школу у 2002 році і куди?
Андрій
Скажіть будь ласка, я маю бакалавра по одній спеціальності, а на магістра хочу поступати на другу спеціальність, чи потрібно мені здавати зно? Щиро дякую за відповідь.
Галина
Для Андрій: "ЗНО для магістрів", тобто ЄВІ реба здавати всім, незалежно від того, яку Ви отримували спеціальність раніше. але, якщо отримували іншу спеціальність, то маєте здавати в універі додатковий іспит
Коментувати