Опубліковані відповіді на тест ЗНО з фізики

Опубліковані відповіді на завдання тесту ЗНО з фізики, що був проведений у четвер

Опубліковані відповіді на тест ЗНО з фізики

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з фізики, що був проведений у четвер.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА ЗНО З ФІЗИКИ

Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту з фізики, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з фізики.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з фізики, правильно виконавши всі завдання, дорівнює 64 балам.

Офіційне оголошення результатів тестування з фізики відбудеться не пізніше 17 липня.

При оголошенні офіційних результатів ЗНО з фізики будуть оприлюднені таблиці за шкалою від 100 до 200 балів і таблиці за шкалою від 1 до 12 балів.

Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вишів.

Результати за шкалою від 1 до 12 балів будуть надіслані навчальним закладам для визначення оцінки випускників за державну підсумкову атестацію.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З ФІЗИКИ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
03.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана Шевченко
Хорошие задания, честные. Кто работал- написал хорошо, такой подход стимулирует детей учиться и работать, а не угадывать)
unforgiven 2
Такі завдання потрібно пропонувати кандидатам у народні депутати України. Хто не пройшов тест - на смітник історії.
Стоять, Зорька!
Реально 200... Реально простой к неузнаваемости тест по физике в сравнении с тестами предыдущих годов и даже к пробному...
Александр
Для Стоять, Зорька!: ну, чувак, например, создатели форсажа не здали бы даже на 100))
Стоять, Зорька!
Для Александр: ну я знаю тех, кто выбирал физику в этом году "по приколу", думая, что просто поугадывают, и им написать на все баллы просто нереально. Ну и им может и не надо этого на самом деле. Но вот для тех, у которых физика чуть не самый любимый предмет и тех, кто прорешал тесты предыдущих годов, они тебе точно скажут, что это вообще не было сложно. В предыдущих годах хоть были задания с подвохами, в которых даже самый круглый отличник мог прогореть( и они чуть-чуть не дотягивали). В этом среди сложного был только 13 номер, в котором надо было просто нормально подумать. Остальные, извини, это просто подставление чисел в одну-две формулы (и теория, но она была всегда). Вангую, 200-бальников с физики в этом году будет побольше (и может даже больше, чем с математики и тем более остальных)
Илья
Знаешь, соглашусь с тобой,но это лишь для тех,кто учил и старался знать)а для многих и то непосильно)хотя соглашусь,то лёгкое,ибо ожидал чего-то сложнее от физики
Коментувати