ЗНО з фізики: напередодні тестування

У четвер, 02 липня, відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з фізики

ЗНО з фізики: напередодні тестування

У четвер, 02 липня, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року продовжиться проведенням тестування з фізики. Для участі у тестуванні зареєстровано понад 28 тисяч випускників.

Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50.

Для допуску до пункту тестування необхідно мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті.

Для уникнення скупчень біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочинатиметься о 9:50. У запрошенні-перепустці кожного учасника зазначено проміжок часу, протягом якого йому рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

Окрім того, учасникам рекомендовано взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки.

Перед входом до пункту тестування учасникам вимірятимуть температуру тіла та перевірять наявність ознак респіраторного захворювання.

Радимо учасникам ЗНО заздалегідь дізнатись про адресу проведення зовнішнього незалежного оцінювання з фізики, зазначену в запрошенні-перепустці.

Тест з фізики складається із 38 завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 180 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 64 балам.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з фізики.

Матеріали для підготовки:

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього оцінювання.

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
01.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Иван
Да всё норм если учили не сачковали то бояться нечего за день не аыучиш всё только каша будет в голове а так раз два и свободен
Girafi
Для Иван: за сутки подготовился, тестовый балл 42, 173 из 200 по зношному
Коментувати
Тарас
Графік проходження ЗНО дійсно складено необдумано: один день перерви між складанням двох предметів- це накладно. Тому треба більш ретельніше підходити до цього, тим більше для проходження ДПА повинно надаватися мінімум 2 дні між іспитами.
Батько абітурієнта
Подивився на Ютубі передачу: «Все краще - дітям сєпарів. Українські діти - в прольоті: Дроздов позиція», з приводу того, що діти сєпарів тепер будуть вступати до українських університетів без ЗНО. Все правильно Дроздов каже, що українські діти – це діти низької якості, а діти сєпарів – це нова еліта.
13
Для Батько абітурієнта: Так вибрали нову сєпарську владу-то для сєпарьких дітей всі прєфєрєнції.А як насєлєніє думало,що це все робиться для них?)))
Коментувати
Олександр
А хіба не є знущанням те, що після ЗНО з української, дали лише один день до фізики..Дитина навіть не встигає відійти від одного предмета і переключитися на зовсім інший, достатньо важкий. Всі 4 предмети, які здають одні і ті ж діти, поставлені підряд один за одним. Коли ж люди, які відповідають за серйозні речі, почнуть хоч трохи думати. Прикро, така ситуація вперше за 10 років...
Я
Для Олександр: ні, не вперше. Моя донька у 2017 здавала зно. 3 екзамени були через день. Англ, потім математика і історія. Понеділок, середа, п’ятниця... Сказати, що дитина була виснажена, нічого не сказати. Після математики був срив. Це знущання якесь. Мають же бути норми. Не в нашій країні скоріше за все.
Коментувати
Мама дуже тупого учня
Ааааа! Караул! Коронавірус! Усі хто здавав ЗНО з математики та української мови вже померли! Аудиторії завалені трупами! Не встигають прибирати! Треба негайно скасувати ЗНО і приймати в університети лише за хабарі (як було до запровадження ЗНО). Ааааааааааа! Коронавірус! Ми всє умрьом!
Сдал матан и не умер
Для Мама дуже тупого учня: пишу с того света: нам тут скучно без вас. Присоединяйтесь ????????????.
Олекса Позняк
Для Сдал матан и не умер: такие мамы есть не только на этом форуме. Проплаченные путинские боты стараются сорвать карантин и вызвать большой всплеск короны в Украине. Чем больше умрёт украинцев тем больше в рассеи радость. Не поддавайтесь
Князььь
Вы дурак?А ведь с виду не скажешь...У Вас прекрасно получается учить детей,не лезьте туда,где Вы полный профан...не надо,а то будет больно...
Коментувати
Никита
Сподіваюсь, що таблиця переведення буде суттєво відрізнятися від тієї, що була на пробному. Бо це знущання над дітьми
Артур
Для Никита: Треба мабуть вивчати предмет було краще, а не сподіватися на мінімальний пороговий бал
Владислав
Для Артур: так наоборот, просят другую таблицу. На пробном были занижены пороговые баллы. Это выгодно как раз для тех, кто ничего не учил и надеется на пороговый.
Коментувати