Результати ЗНО з української мови оголосять 25 липня

Визначення результатів тестування з української мови відбуватиметься у декілька етапів

Результати ЗНО з української мови оголосять 25 липня

Визначення офіційних результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури відбуватиметься у декілька етапів.

Спочатку відбудеться комп’ютерна обробка сертифікаційних робіт учасників ЗНО та перевірка екзаменаторами завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Після цього буде визначено кількість тестових балів кожної сертифікаційної роботи.

На наступному етапі, спеціально створена експертна комісія з питань визначення результатів ЗНО, ухвалить рішення про встановлення порога «склав/не склав». Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий бал, вважатимуться такими, хто тест не склав.

Результати тих учасників, які подолають пороговий бал, будуть визначені за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших абітурієнтів.

Установлення порогу «склав / не склав» та визначення результатів зовнішнього оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 липня.

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури відбудеться 25 липня.

Після цього школи отримають результати державної підсумкової атестації випускників, які цього року виявили бажання зарахувати результати ЗНО як ДПА з української мови.

При оголошенні результатів ЗНО будуть оприлюднені таблиці переведення тестових балів за шкалою від 100 до 200 балів і таблиці за шкалою від 1 до 12 балів.

Завантажити тестовий зошит ви можете за посиланням.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
30.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Антоніна
За те вже встигли скласти ТОП-20 "перлів" і передати їх на телебачення. На це вистачило і часу, і натхнення, і ресурсів.
Корона
Может, две недели работы на карантине лежат ? :) На самоизоляции так сказать))) Что бы проверяющие не заболели?
Віктор
Як завжди , зроблено все і для людей. Мабуть комп’ютер працює на Windows 96? Чи коштів не вистачає на сучасну техніку? Як ви маєте робити комп’ютерну державу?
Володимир
Для Віктор: в них немає грошей, щоб вчителі перевіряли творчі роботи, цього року їх найняли дуже мало. Теж зла, бо місяць хвилюватися, що там і як, і так тих нервів не лишилося, а вони і далі...
Коментувати
злой учитель
Вы офигели7 25 дней на проверку? Вы их в Канаду проверять везете? Раньше через две недели результаты были, а сейчас почти месяц выкручиваете нужный результат нужным людям.
Володимир
Для злой учитель: в них немає грошей, щоб вчителі перевіряли творчі роботи, цього року їх найняли дуже мало. Теж зла, бо місяць хвилюватися, що там і як, і так тих нервів не лишилося, а вони і далі...
Ольга
Раніше було протягом трьох тижнів. В 2015 році очікували результату з мови 19 днів(писали 24 квітня а результати були 13 травня). В 2016 через три тижні рівно (складали 5 травня, результати прийшли 26 травня). Якщо врахувати одночасність складання математики та української мови, то час доволі виправдений(враховуючи ще ситуацію з карантином). Тому, я не знаю де ви знайшли інформацію про 14 днів перевірки. Завжди було +-20 днів.
Коментувати
Артем
що можна обробляти 25 діб??! у вас комп’ютери на перфокартках? Скільки фахівців загалом залучено до опрацювання результатів?
Директор УЦОЯО
Для Артем: Всі фахівці в запої. У них душа болить.
Никита
Для Артем: власне висловлювання тобі теж комп`ютер перевірить?
Учитель
Екзаменатори перевіряють власне висловлення 5 - 7 днів залежно від кількості робіт.
Коментувати