Відбулось ЗНО з української мови і літератури

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання будуть опубліковані 01 липня

Відбулось ЗНО з української мови і літератури

У вівторок відбулось проведення обов’язкового для усіх учасників зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, результати якого зараховуватимуться як вступний іспит для бажаючих вступати до закладів вищої освіти, а також за бажанням учасника, як державна підсумкова атестація навчального курсу з української мови.

Максимальна кількість тестових балів за виконання частини тесту «Українська мова» дорівнює 68 тестовим балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, дорівнює 104 балам.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання у середу, 01 липня, будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з української мови і літератури відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 24 липня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів з української мови та таблиця переведення тестових балів з української мови і літератури у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 25 липня.

Після цього школи отримають результати державної підсумкової атестації випускників, які виявили бажання проходити державну підсумкову атестацію з української мови.

Результати зовнішнього оцінювання у вигляді рейтингових оцінок за шкалою 100-200 балів будуть передані до відповідного реєстру в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть до 06 липня подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО.

Додаткова сесія ЗНО у 2020 році відбудеться з 23 липня до 11 серпня.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
30.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Люба
Доброго дня, я набрала 24 з 104 можливих, скажіть будт ласка чи можу я поступити в коледж?
Валентина
Чому так відрізняється шкала балів пробного ЗНО 2020року і ЗНО 2019 Якщо справжня таблиця буде така як в пробному то в дітей зобирають від 6-10 балів
Ольга
Доброго дня. Скажіть будь ласка чому не видають маски інструкторам як було обіцяно?
Тигран
Куда и как подавать апелляцию? подскажите пожалуйста!!!.хелп помоги кто нибудь.
Тарас
Для Тигран: Апеляцію на що Ви збираєтесь подавати? Якщо щодо порушення умов проведення ЗНО, то її треба було писати до моменту виходу з пункту тестування. Тобто зараз Ви її вже не напишете. А якщо щодо результатів, то її писати ще зашвидко, адже результати будуть лише в кінці липня. Протягом п’яти днів з оголошення результатів їх можна буде оскаржити відправивши апеляційну заяву на адресу Українського центру оцінювання якості освіти. Але майте на увазі, що це слід робити лише якщо у Вас будуть вагомі підстави вважати, що Ви написали правильну відповідь, а Вам її не зарахували. В іншому випадку - це просто трата часу.
Коментувати
Хай зно складають мухобийки
Розчарована цьогорічним ЗНО, багато завдань прибрали, до яких діти реально готувалися : псевдоніми, присвяти, кількість букв та звуків, напрямки творів, наказовий спосіб дієслова, нічого про Марусю Чурай, Енеїду, Кайдашеву сім’ю(саме не в тесті, а щоб питали про цей твір) ... Хоча це дуже типові тексти. А ще завдання з жовтком та грибком... Гриб називають пестливо грибочком, а захворювання називають грибком. Це завдання напевно найдурніше, бо як тут зрозуміти, що вони хотіли від нас? В мене без вв вийшло 68 правильних відповідей.
Уцояобийка
Мені наснилося, чи я дійсно вчора мав відповідати на питання про електричну мухобийку?
Илля
Електрична мухобійка? Чистота і цнотливість? Чари ночі? Больно зачем они такой бред дали? Задания реально простые были, но вот эти глупости все впечетление испортили.
Олег
Нормальне зно... Написав, думав, буде 150-160, прийшов додому, порахував, виходе 170 без твору, а в мене ще й твір непоганий...
Jekson_026
Народ вдома все порахував,вийшло 40 правильних відповідей це ще без висловлення.Склав чи ні?
Илля
Для Jekson_026: однозначно
Jekson_026
Дякую братику, підбадьорив)
Коментувати
Ілля
7 помилок за зно як думаєте то скільки буде балів. Твір вроді нормально написав. Ви як самі склали?
Ирина
Добрый день.ответьте пожалуйста.моя дочь сегодня написала текст по укр.мове.но ей на входе печать поставили на историю,а окошко по укр.мове осталось пустым.как быть,куда обратиться?спасибо.
Ярослава
Для Ирина: У переліку нестандартних ситуцій написано: Уповноважена особа помилково зробила відповідні записи або поставила печатку в іншій графі Сертифіката. Вирішення проблеми: Охайно закреслити назву навчального предмета та записати назву навчального предмета, із якого проводиться зовнішнє оцінювання. Зробити запис «Виправленому вірити» та поставити відбиток номерної печатки Українського центру оцінювання якості освіти (запис слід робити нижче від назви навчального предмета, у вільному місці відповідної графи)
Ярослава
Для Ирина: Дитина повинна була одразу сказати про це, коли були присутні уповноважена особа, відповідальний за пункт тестування. Печатку відправляють одразу після завершення ЗНО. На наступний предмет буде інша печатка під іншим номером.
Олександр
дитина була зосереджена на зно. дитина не розуміє поки що цих бюрократичних моментів. Це не є провина ждитини. Дитину нема за що звинувачувати.
Коментувати
Олег
30 відповідей склав чи не склав.,.
Віталій
Для Олег: Якщо правильно - склав.
Коментувати
Ні чо така блондинка
Бля...не склала. .
Дима
Для Ні чо така блондинка: ничего, поступишь всё равно
Коментувати
Алекс
Для Бати. Где ты набрал? Тут или там? Какие вопросы были ? Сколько человек Батя))было в классе?
Батя
Синки, а ну ж підкажіть, якщо батя набрав на ЗНО з укр. мови 23 правильні відповіді, а на твір болт поклав, то скільки це буде балів в перерахунку в 200 бальну шкалу?
Дима
Для Батя: это по прошлогодней шкале 101 балл
Коментувати
Батя
А ну, мєлкіє підзюкі, зараз перевіримо, що ви в школі вивчаєте. Віршик "О панно Інно" питання 51. В останніх трьох рядках.... Це, бля, алітерація чи шо?
Сина
Для Батя: а я їбу, батя? Ти звідкіля слова такі знаєш? Ти часом нє із етіх?
Мамаша
Для Сина: Сину, ти як з батьком розмовляєш? Зовсім з глузду з’їхав?
Коментувати
Син мами дуже тупого учня
Так. Перевіряємо ЗНО. Питання 1. Апостроф треба писати на місці пропуску в усіх словах рядка з’явитися, надвечір’я, ін’єкція. Згодні?
Син мами дуже тупого учня
Лексичну помилку допущено в рядку: Г. виговор з попередженням.
Син мами дуже тупого учня
Суфікс - ок має однакове значення в усіх словах, окрім: А. жовток
Син мами дуже тупого учня
Синонімами є всі слова в рядку: В. артист, лицедій, актор
Коментувати
Мама дуже тупого учня
Караул!!!! Коронавірус!!! Всі хто був на ЗНО з математики та укр.мови уже померли!!!! Аудиторії завалені трупами!!!! Не встигають хоронить! Вимагаю негайно скасувати ЗНО і в університети приймати лише за хабарі!!! Кошмар!!! Коронавірус!!!! Ааааа! Ми всє умрьом!!!
Ірина
Для Мама дуже тупого учня: Судячячи по коментарю, це в нього спадкове.
Коментувати
Геннадій
Увібгати рекламу відеогри в розділ читання й аналізу тексту-це просто... надзвичайно.
1
Для Геннадій: Грыша, погугли, что такое "контекстная реклама".
тупой ученик
Электрическая мухобойка в 57 задании то реальная жесть. Мне вообще интересно, там кто-то ответил правильно? Спасибо хоть тему в сочинении легкую сделали
Vlad
Для тупой ученик: я зробив усю літературу без помилок
Коментувати
ЗНО-2020
Проходной балл ЗНО-2020 на бюджет: пороговые баллы на контракт - https://lawportal.com.ua/minimalnyiy-prohodnoy-ball-zno-budzet-kontrakt.html