Онлайн-тести пробного ЗНО 2020 року

Онлайн-тести пробного зовнішнього незалежнього оцінювання 2020 року на сайті ЗНО-онлайн

Онлайн-тести пробного ЗНО 2020 року

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які готуються до тестування мають можливість ознайомитись та розв'язати завдання тестів пробного ЗНО онлайн.

Зокрема, Освіта.ua пропонує усім бажаючим пройти пробні тести 2020 року онлайн та оцінити власний рівень підготовки з будь-якого тестового предмета.

На платформі ЗНО онлайн розміщені всі тести пробного зовнішнього незалежного оцінювання, що були запропоновані учасникам тестування у червні 2020 року.

Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується випускникам і абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання тесту учаснику будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розрахований результат у тестових балах та рейтингових балах за шкалою 100-200 балів.

Окрім пробних тестів 2020 року, на сайті також пропонуються інші онлайн-тести з усіх предметів, що були запропоновані для виконання у минулих роках.

Онлайн тести пробного ЗНО 2020 року

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
16.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів