Учасники пробного ЗНО отримали запрошення

Запрошення-перепустки розміщені в особистих кабінетах на сайтах регіональних центрів

Учасники пробного ЗНО отримали запрошення

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання отримали запрошення на тестування.

Запрошення-перепустки розміщені в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Для входу до кабінету учасника ПЗНО необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру. Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку».

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня, з усіх інших навчальних предметів – 17 червня.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
01.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юля
Що якщо ти все зробив але не можеш зайти на електронку і роздрукувати запрошення
Лия
На регістрації ЗНО учень зазначив район міста проживання (Приморський) де планував здавати ЗНО. На пробне ЗНО вказаний район співпав, а на основне ЗНО вказаний інший район міста (Суворівський), який знаходиться більш ніж 20 км. Чи правомірно в основному ЗНО відправляти учня в інший віддалений район міста, особливо в період пандемії????
Ирина
Запрошення тоже нет в личном кабинете. Более того, вместо выбранной истории-стоит математика. К кому обращаться, подскажите пожалуйста.
Олена
А моєму сину запрошення не прийшло. Зареєструвалися, гроші проплатили вчасно, а запрошення.
Влад
В електронному кабінеті добре дивилися?
Коментувати
Андрій
Класно ви склали графіки. У мене 17 Крок М іспит, і пробне ЗНО, за що гроші давав? Хотів як краще, а вийшло як завжди. Дякую вам. Зразу видно що ви дбайте про студентів медиків, тай про всіх остальних точно так само.
Чігівара
Для Андрій: а чого про тебе має хтось дбати?
Pawlo
ЦЕ МОН чи шаражкина кантора! Звичайно, що повинні дбати і узгоджувати графіки, тим паче, що беруть гроші( точніше деруть). Декларують— все для щастя молоді. На пробне сходіть, як раз встигнете перехворіти до основного.
Niffos
Може, він вже інфікований. Вже своя сироватка мозок крутить.
Коментувати
Випускник
Я не піду на ваше пробне, хоча і заплатив гроші. Не хочу наражати себе на небезпеку. Прийду через 2 дні, і спокійно заберу свій зошит.
Горе от ума
Для Випускник: назло врагам пойду пешком Тримай так далі!
Коментувати