ЗНО-2020 розпочнеться 25 червня

Міністерство освіти планує реалізувати перший з двох сценаріїв проведення ЗНО

ЗНО-2020 розпочнеться 25 червня

Міністерство освіти і науки планує реалізувати перший з двох сценаріїв проведення зовнішнього незалежного оцінювання і розпочати основну сесію тестування 25 червня.

Про це, під час засідання Кабінету Міністрів, сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

«Міністерством освіти було оприлюднено сценарії завершення навчального року та проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Зараз ми працюємо над реалізацією першого сценарію. Тобто ми проводимо зовнішнє незалежне оцінювання з 25 червня по 17 липня», - сказала Мандзій.

Дві сесії пробного ЗНО орієнтовно будуть проведені 15 і 17 червня.

Також вона повідомила, що в учасників ЗНО є можливість перереєструватись для проходження тестування ближче до місця проживання.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
13.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина
И где набрать медиков при медреформе, и откуда скрининг-приборы для измерения температуры, и кто будет мыть аудитории каждые 2 часа, не говоря об оплате труда работников пунктов тестирования, у которых отпуск должен быть летом как у любого педагога.
Dorian
Для Галина: Це вже справа МОН а не пані Галини. Кожен хай займається своєю роботою.
Коментувати
Zxcvbnm
А также поскольку по жаре сдавать надо, то вероятно будет температура у многих! Не выгоняйте тех ребят с аудитории, которые без симптомов вирусных заболеваний.. Так как многие очень стараются и весь год учатся! ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ ПОЖАЛУЙСТА ЧТО У УЧАСНИКОВ МОЖЕТ БЫТЬ ТЕМПЕРАТУРА ОТ ВОЛНЕНИЯ ЛИБО ОТ ЖАРЫ(((УЧИТЫВАЙТЕ ПОЖАЛУЙСТА, если зно все-таки будет, это оооочень важно
Чакалова
Для Zxcvbnm: внешняя температура не влияет на температуру тела. Загуглите, если не знаете почему у человека поднимается температура. Хорошего вечера.
мда
Для Чакаолва - у меня СРК. Когда я неврничаю сильно из-за этого у меня поднимается температура. Шах и мат.
Dorian
В такому разі ви можете принести з собою справку від лікаря або складати на додатковій сесії ЗНО. ( Не шах, і не мат)
Коментувати
Zxcvbnm
ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ ПОЖАЛУЙСТА: Для предотвращения распостранения коронавируса можно возле каждрго пункта ЗНО поставить полицию или еще кого кто будет контролировать чтоб подростуи не снимали масок, потому что люди бывают разные.. есть и очень безответственные, ПРЕДЛАГАЮ ТАКИХ ШТРАФОВАТЬ. ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЯ это действительно может уменьшить, а может и свести к нулю распостранение вирусов!! ПОСТАВЬТЕ ПОЛИЦИЮ И МОЖНА ПРЕДВАРИТЕЛЬНО ОПОВЕЩАТЬ О ШТРАФАХ ЕСЛИ МАСКУ ОПУСКАЮТ ИЛИ СНИМАЮТ(НУ КАК ЛЮБЯТ МНОГИЕ УМНИКИ) И РАЗГОВАРИВАЮТ В ТАКОМ ВИДЕ!!! Это отличная идея, если уж ЗНО будет!!
Олекса Позняк
Для Zxcvbnm: и пускай полиция синхронно крутит дубинками 3 раза за часовой стрелкой а затем 3 раза против. Бабушки с видео говорили что помогает от вируса
Коментувати
Tatyana Svetlova
Цивилизованные страны - Англия, Дания, отменили все экзамены. А у нас какая-то пещерная упоротость. Детей не жалко? Посадить этих министров в маске на три часа в душном помещении, пусть напрягаются! А у меня вообще вопрос после дистанционного обучения - нафигнам МОНы-шмоны, методкабинети, отделы образования??? ЧЕМ КОНКРЕТНО, они помогли учителям в это сложное время??? Нас бросили как котят в океан, а теперь рассказывают, что Вайбер - это не дистан.образование!!! У многих детей пожрать нечего, интернета нет, родители пашут за кусок хлеба! Кто-то об этом думал? ЗНО на 40% состоит из вопросов школьной программы, 60% - это работа репетиторов и денег родителей! Бессовестные и безграмотные наши министерки! Пипец!
Економіст
Для Tatyana Svetlova: ЗНО на 100% (а не 40) складається з питань шкільної програми. Просто не всім дітям достатньо лише школи. Ось з ними і працюють репетитори. А розумна дитина може здати ЗНО без репетиторів! Батьки, у яких на хліб грошей бракує репетиторів не винаймає!
Аліна
а как этим же детям в вузы поступать? Сомневаюсь, что они хотят ждать следующего года!А не через зно поступать не вариант, у всех должны быть равные условия.
Drake
Для Tatyana Svetlova: Чому я ставлю під сумнів ваш інтелект: По-перше, Порівнювати Англію,Данію і України - дурний тон. У Британії прозора система оцінювання і для неї не є проблемою відмінити цього року загальне тестування. В Україні ж на всіх рівнях можлива корупція і відміна ЗНО тільки каталізує такі проблеми. По-друге, жаль дітей тих, які цілий рік вчились і тепер будуть змушені переходити на корупційні схема при подачі документів у корумповані ВУЗи. По-третє, мене радує ваша лексика. "Моны-шмоны". Відділ освіти тепер має тільки консультативний характер. Все залежить від дирекції і проведеною роботою за попередні роки. Де школа задовго до карантину опанувала новітні технології, там дистанційне навчання пройшло на високому рівні. По-четверте, вайбер це, всього-на-всього, платформа для подачі певної інформації. Дистанційне навчання може проводитись і за допомогою ресурсів learningapps, Kahoot!, скрайбінгу чи інших методів. Просто надсилати домашню роботу на вайбер зможе кожен дурень без освітньої кваліфікації. 5) Якщо батьки не в змозі забезпечити дитині нормальний доступ до освітніх послуг, то це вже їх проблема. Потрібно думати головою і користуватись презервативами. 6) ЗНО складається з 98% підручника і можливо 2% дає репетитор. Якщо вчитель вчить якісно то і репетитор не потрібен. 7) Мій висновок: якщо ви вчитель то зрозуміло, чому у ваших учнів є проблеми. Ви спочатку виконуйте свою роботу якісно, а вже потім дорікайте МОН.
Коментувати
Ооооо
Я зрозуміла що всім на все пофиг мяко сказано)не розумію я взагалі чого всі так схопились за те ЗНО .Особливо ще дітям на 2 курсі коледжу .Хоть колись нас хтось почує Ніііі!!!Тому що ми живемо в Україні і всім на обичних людей насрати .Як думаєте вони хоть читають те ми що пишемо ????????????
Андрій
Так может просто відмінити ЗНО у формі (ДПА) , і всім буде краще: і батькам, і дітям, і навіть вчителям.
Наталія
Для Андрій: Не можна так робити,бо буде несправедливо щодо випускників попередніх років! Маску на обличчя івперед! Часу на підготовку було вдосталь!
Соросят на вила
Дура? А справедливо было нам за 4 месяца менять программу? А справедливо было урезать без предупреждения бюджетные места и повышать цены на контракт? А справедливо менять структуру и количество заданий, а сообщать об этом только в марте? Если ты ничего не смыслишь этом, то просто завали еб@ло и сиди дальше ори про «ЗНО - поступление без коррупции» «Отменять нельзя - это несправедливо»
Вавай
Для Соросят на вила: В ПТУ вам не потрібне ЗНО!
Коментувати
Інструктор
Оплата інструкторам зміниться? Чи вчителі, які на потрібні, хай ризикують за копійки?!
Марія
Для Інструктор: Невже розмір платні зменшить ваш ризик?)) Якщо ви вважаєте ризиком роботу на пункті тестування, то не беріть участі. Ця діяльність не входить до обов’язків за посадою вчителя, додатково оплачується і є цілком добровільною. Взагалі, за умови дотримання елементарних вимог щодо розповсюдження респіраторних захворювань (уникати скупчень, провітрювати аудиторії та зберігати дистанцію тощо), ризиків у багато разів менше, ніж у супермаркеті чи громадському транспорті.
Інструктор
Не розказуйте те, про що знаю. Мене цікавить оплата.
Людмила
Для Марія. Конечно должна быть достойная оплата, а не эти копейки. Не хотите не берите участие, так списки формировали до карантина и сейчас никто не спрашивает согласны или нет, директор ставит перед фактом надо.
Коментувати
Олександр
А Прем’єр-міністр Денис Шмигаль додав, що ЗНО відбудеться у 2020 році за умов, що епідеміологічна ситуація в Україні буде дозволяти це зробити. "Поки що план такий, але, звичайно ми кожного тижня дивимось та аналізуємо, як ми рухаємось й Міністерство охорони здоров’я дає свої заключення етапності та підтвердження тих чи інших дат, можливо їхнього зміщення за необхідності. Треба розуміти, як ми будемо рухатись з розвитком епідемії", – сказав він.