Розпочалась реєстрація на ЗНО 2020

Цього року учасники зовнішнього оцінювання мають можливість скласти від 1 до 4 тестів

Розпочалась реєстрація на ЗНО 2020

03 лютого розпочалась реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

Цього року учасники ЗНО мають можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

У 2020 році ЗНО традиційно складатимуть майбутні вступники до закладів вищої освіти, а також випускники старшої школи, учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які цього року здобувають повну загальну середню освіту і проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.

Випускники шкіл 2020 року складають ДПА у формі ЗНО з трьох навчальних предметів:

  • українська мова і література (частина тесту з української мови);
  • математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) – за вибором випускника;
  • навчальний предмет за вибором випускника (математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мови).

Учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які у 2020 році здобудуть повну загальну середню освіту, складають ДПА у формі ЗНО з трьох навчальних предметів:

  • українська мова і література (частина тесту з української мови);
  • математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) – за вибором випускника;
  • навчальний предмет за вибором випускника (математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мови).

Випускники шкіл 2020 року, які вступають до закладів вищої освіти, можуть скласти тести не більше ніж з 4-х навчальних предметів:

  • українська мова і література (обов'язково);
  • на вибір: математика, історія України, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, біологія, географія, фізика, хімія.

Випускники шкіл минулих років, які вступають до закладів вищої освіти, можуть скласти тести не більше ніж з 4-х навчальних предметів на вибір:

  • українська мова і література, математика, історія України, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, біологія, географія, фізика, хімія.

Реєстрація на ЗНО

Випускники шкіл, студенти професійно-технічних закладів і коледжів реєструватимуться на проходження ЗНО у своєму закладі освіти.

Випускники минулих років мають можливість зареєструватися самостійно і надіслати комплект реєстраційних документів до одного з регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Реєстрація учасників ЗНО триватиме до 24 березня. Майбутні учасники тестування, які будуть реєструватись у закладах освіти, мають виконати процедуру до 17 березня 2020 року.

У 2020 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня тестуванням з математики, також у травні випускники шкіл складуть тести з української мови й літератури та фізики. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 червня по 15 червня.

порядок реєстрації

Освіта.ua
03.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
????????????????????
Підкажіть, будь ласка, чи можна ще зареєструватись на ЗНО географії І коли воно відбудеться ? Буду вдячна за швидку відповідь
Карина
Підкажіть будь ласка. Якщо в реєстраційній картці моє фото буде неповністю збігатися зі мною, бо я змінила стрижку, чи можуть мене недопустити на ЗНО?
Василь Дмитрович
Для Карина: Що за дурні та безглузді питання! Спитай щось справді доречне!!!
Олександр
Державі треба тупорилих рабів,би знали іноземну мову,а не мали вищоі освіти.А Європа нас буде колонізовувати,і використовувати як чорноробочих за пусто дурно.Америка мріє забрати наші землі і вигнати нас куди найдалі! Ніхто украінцям добра не бажає.Вони в кращому випадку зроблять із нас англомовну колонію.Як у 14-16 ст.вони використовували чорношкірих на непосильних роботах.Ті на плантаціях бідні пахали як прокляті пахали на тих клятих Британців.І ставилися до них як до бидла останнього! Таке чекає і нас украінців.Європа нас за бидло завжди мала і має.І навязує те,що ми маємо робити.Хто справді бажає нам добра,це ніхто! А Зеленських маріонетка в руках тих американських та європейських пройдисвітів!!!
Енетуел
Америка - проститутка! Вона хоче зробити нас своєю колонією.Нам ніхто добра не бажає. Всі хочуть знищити нашу економіку.А американці жалкі клоуни,які розводять бардак по всій земній кулі. А от Росія,це наш брат.Росія справді жаліє украінський народ і бажає нам добра.І готова все пробачити і забути всі образи...
Коментувати
Василь
Все котиться в жопу. А державі не треба мудрих людей, а треба рабів,які знатимуть іноземну мову../.
Миш
Для Василь: Це точно! Вони хочуть зробити нас англомовною колонією.
Лол
Шо за цирк? Не може те вивчити мову хто вам док? Англійська мова може сильно полегшити життя в певних професіях де вона потрібна ! Говорити вже про те ,що на англійській в рази більше інформації для навчання , то я не буду... Раби ви по житті з своїм світосприйняттям , якщо мова вам не тре не кидайте свої недофілософські роздуми , розумінні люди і зі знанням однієї мови знайдуть своє місце в житті.
Розян
Як англійська мова це впершу чергу,без неі ти ніхто!
Коментувати
Богдан
В одинадцятому класі школярі не ходять у школу, а ходять до репетиторів і готуються до ЗНО. Може взагалі відмінити цей рік навчання і зробити рік підготовки до ЗНО? Напевне, не потрібно на кожному кроці робити ЗНО, наприклад, при вступі до магістратури, для атестації вчителів та в інших випадках. Це вже смішно. Візьміть досвід інших країн. У Польщі, Німеччині й Австрії є так звана матура і враховується середній бал атестата. У деяких випадках можуть складати тест на придатність. Відсів йде після першого року навчання. Вибирає серед абітурієнтів професор. Він дає завдання, вони виконують, і або вони йому підходять, або ні. У нас кругом стандарти, контролі, немає довіри. Завдання університету – навчити думати, а навчити думати можна тільки у вільному суспільстві.
Патріот
Для Богдан: То й видно,що в них не вистачає розумних людей.
Крутой Чел
А ти тіпа такий умник.Засуй свій патрійотизм в задне место себе ! Дядя понялл....!
Анжеліка
Діти в 11 класі не ходять до школи,бо нехочуть вчитися,а бухають і нічні клуби пильнують. А батьки бідолашні тратять гроші,щоб ім дурням репетиторів наймати. І розбалували іх,а ті на пиво,сигарети і порнуху тратять іх бабоси. А уроки вони прогулюють, точніше вони забили болт на учобу,ЗНО і всьо таке. Я знаю,це бо сама 10 років як школу кіньчила і була такою ж.Та зараз дивлюся на все по іншому...
Коментувати
Іван
Правильно, нема чого знищувати освіту. Спочатку знищили армію, а як ворог напав мусіли відбудовувати з нуля. Потім знищили медицину. Лікуватися можуть тільки багаті, а для бідних мусять збирати кошти всією громадою. Тепер взялися під різними приводами, у тому числі через ЗНО, знищувати освіту і навчальні заклади. Як знищите освіту не буде майбутнього. Розбудовуйте, а не нищіть!
123
Для Іван: А какой " ворог напав"?? Уточните. Кто и когда.
Ганна
Для 123: і в мене таке ж питання. Це треба так мозок промити
Олег.
На гімна сраного та армія.В армію ідуть лиш дібіли довбані й придурки.А нормальні люди ідуть до науки у вузи.А воєнними стають і поліцейськими одні дебіли,покидьки,лайно,яке не здатне тягнути шкільну програму,не вміє добре писати і таблиці множення не знає.Розумна людина не стане ніколи військовим чи поліцейським!!!
Коментувати
Лазар Натанович
Потрібно запровадити постійну здачу ЗНО. Кожні три роки будь-який український громадянин має здавати ЗНО з англійської мови. Не здасть - звільняти з роботи!!!
Ося
Для Лазар Натанович: шо ти мелеш?
Вася
Для Ося: Да-да Ося. Всем давно пора учить иврит.
Лія
Український громадянин, англійську мову. Ви хоч розумієте що написали?
Коментувати
Марія
ЗНО з іноземної мови для вступу магістратуру слід відмінити, тому що значно зменшиться кількість студентів у ЗВО. Молоді люди опиняться на вулиці, зросте соціальна напруга у суспільстві. ЗВО будуть закриватися. Хіба такого сценарію хоче суспільство? Щоб навчити людей іноземної мови потрібні роки навчання. Треба вкласти кошти у процес навчання, створити безкоштовні або доступні за вартістю англомовні курси, школи, літні табори та ін. Потрібно цей процес здійснювати поступово і обережно не створюючи соціальних потрясінь. Інакше може бути зворотній процес. Потрібно освіту зберегти, а не знищити. Тут вчаться наші діти - наше майбутнє покоління. Тому до дітей потрібно відноситися з повагою, як батьки. Зневажливе ставлення до дітей призведе до дуже негативного зворотнього ефекту у майбутньому. Можемо отримати цинічне суспільство, де нікому не буде добре жити і всі будуть страждати. Поважайте дітей і любіть їх! Треба їх навчати але не знущатися з них. Як робите реформи думайте про наслідки
Павло
Для Марія: Як що ти кажеш! ЗНО з іноземноі взагалі треба ввести на всі спеціальності магістратуру і бакалавра.Ще в коледжі,училища і ліцеі обовязково потрібно ввести ЗНО з іноземноі мови!!!
Марія
Для Павло: Ви помиляєтеся. Це неприпустимо! Нічого доброго з цього не вийде. Тільки погіршення ситуації. На сьогодні це не можна робити. Зараз йде війна. Нехай проаналізують як приймають у магістратуру в закордонних університетах, а тоді на їх прикладі приймають рішення. Потрібно ЗНО з іноземної чи ні. Спочатку треба підготувати дітей і суспільство, забезпечити мир у країні, підняти економіку. Сподіваюсь на виважені рішення керівництва МОНУ.
Володимир
Правильно.Дайош дибілізацію насєлєня! І яка різниця,російська чи англійська?
Коментувати