Поріг тесту ЗНО з історії України склав 27 балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг «склав/не склав» для тесту ЗНО з історії України

Поріг тесту ЗНО з історії України склав 27 балів

21 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, який у 2019 році дорівнюватиме 27 тестовим балам. Відповідне рішення було ухвалено під час засідання комісії.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з історії України складає 36 079, що дорівнює 16% від загальної кількості учасників тестування.

22 червня будуть оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з історії України та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів.

Як відомо, результати ЗНО з історії України також будуть враховані, як державна підсумкова атестація з історії України. Відповідно, експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна було отримати правильно виконавши всі завдання тесту, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 47 балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна було набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи - 94 бали.

Для отримання оперативної інформації про старт і проведення вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
21.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Witalina
Це в радянські часи люди "Летіли" з посад за такі "промахи"!!!! так, як цим вони компроментували владу,партію !!!! А зараз в Україні утвердився СИНДРОМ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНОСТІ. безкарності. Ніхто, ні за що НЕ відповідає!! А ЯК притягувати до відповідальності ??? АДЖЕ скрізь ВСІ СВОЇ ! Це учителя розмазали б по стінці, звинувативши у не компетентності,безвідповідальномті і т.д.
Павло Іванович
Для Witalina: Згідний з вами на всі 100 відсотків!!!
Коментувати
Павло Іванович
Шановні колеги - історики, абітурієнти, батьки! Прикро, що комісія встановила поріг з історії 27 балів. А ще прикріше, що на засіданні комісії звучали пропозиції підняти поріг до 29 балів. Наробивши стільки помилок у підготовці завдань, чи поніс хтось з укладачів якесь покарання? Чому про це ніхто не говорить? Чи перевіряли складені завданні рецензенти(назвемо їх так)? Я вважаю, що керівники УЦОЯО, які не проконтролювали роботу укладачів завдань, мали б подати у відставку.Як можна було дати питання, у якому не було відповіді(маю на увазі питання з ілюстрацією)?За кордоном керівник подав би заяву на звільнення. Це 100 відсотків!!! А тут навіть вибачень не було!!! Сором!!!
ЯнаЯна
Прохідний бал ЗНО-2019 на бюджет: порогові бали на державне http://education.od.ua/prohodnoy-ball-zno.html
Ірина К
Я сподівалася, що при визначенні порога ви, зрозумівши недоліки тесту з історії 2018 року, підете абітурієнтам на поступки: або залишите поріг 26 завдань, або ж і зовсім понизите. Приходжу додому після репетиції випускного — 27 тестових балів... Дякую! Це наше «вибачте» за недосконалість багатьох завдань? В освіті сидять на зручних стільцях люди без єдиної краплі совісті, лише тепер я це зрозуміла. Підняти поріг з історії — справжнє свинство по відношенню до тих, хто складав її у цьому році. Щиро вірю, що вам така несправедливість повернеться бумерангом.
Юрій
Для Ірина К: 27/94?Навіть з одним спірним питанням,хіба це багато?
Коментувати
Ірина К
Історія — вершина айсберга. Про економ. кризу 1900-1903 інформація у підручниках відсутня, у посібниках для підготовки декілька речень, де не йшлося про концентрацію промисловогр виробництва. Завдання з картиною Кричевского можна було виконати, лиш читаючи підручник Власова і Кульчицького 2018 року за НОВОЮ програмою. Ми ж стара школа з підручником з історії України 2012 року. Про групу осіб, яка не підлягала реабілітації під час «відлиги« мова йде тільки у вищезгаданому підручнику Власова за 2018 рік для ДЕСЯТОГО класу. Звідки це мали знати учні 11 класу, що йдуть за старою програмою? А сподобалось вам давати в обов’язковій для вивчення програмі дату 1713, а вимагати від нас чогось іншого? Знаючи ще й 1699 р., я пішла проти своєї логіки і вибрала те, що від мене вимагала програма, затверджена ВАМИ ж. Втратила завдяки ВАМ три бали. Маючи 365 днів на складання нормального тестування, ви зробили суцільний ПЕРЛ. За рік не перевірити картинку церкви і дати дітям неправильну — ваш максимум.
Злі абітурієнти
Для Ірина К: Браво! Все чітко й правильно! Підтримуємо !!! Вам, Ірино, бажаємо успішного вступу! А УЦОЯО все ще повернеться бумерангом, адже за такі непрофесійні ляпи треба як мінімум звільняти з роботи.
Коментувати
Ірина К
Я розчарована в системі освіти України! Тут сидять люди, які не зацікавлені у розвитку творчої майбутньої нації, а просто її ВАЛЯТЬ. У власному висловленні з укр. мови та літератури знімають по 4 бали за 11 і більше лексичних помилок, яких там просто немає. З англійської ви створили нову рейтингову таблицю з вашими забобонами, відмінну від минулорічної, незважаючи на те що склав/не склав, як і в 2018 році, 19 балів. У результаті результат ЗНО є меншим на 1-2 бали. Ви голодні? Вам так шкода допомогти дітям тими двома балами, що ви вирішили їх «з’їсти»? Ненажери! На обурення абітурієнтів ніякої уваги: повний ігнор у соціальних мережах.
!!!
Для Ірина К: Ви справді думаєте, що представники УЦОЯО сидять в соціальних мережах чи на цьому сайті? Це інформаційний сайт. Щоб достукатися до УЦОЯО, треба звертатися у регіональні та центральну відділення, а не в соц. мережі.
Коментувати
Борис
Про філософа, про його особисте життя, про його лекції та моногнафію… https://youtu.be/JPiEZ5_TQ-w
Людмила
В завданнях помилки, а бал підняли? От Вам і 16% дітей, які не пройшли поріг.
Володимир
Для Людмила: Бал підняли. Завдання з помилкою зараховане усім.
Elen
Навіть виконавши лише частину ДПА з історії України можна було набрати більше 27 балів, то чому ви вважаєте що поріг зависокий? Це від загальної кількості набраних балів складає 28,72% - менше 50%. Чи може абітурієнт, який не знає навіть 50% матеріалу навчатись у ВНЗ? Схаменіться, бал нормальний. Порада - почніть вчитися, тоді не буде проблем.
Коментувати