Опублікована дорожня карта учасника ЗНО

Учасники зовнішнього оцінювання мають можливість ознайомитись з основними аспектами ЗНО 2019 року

Опублікована дорожня карта учасника ЗНО

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість ознайомитись з основними аспектами проведення тестування у 2019 році.

Напередодні початку основної сесії тестування Освіта.ua пропонує учасникам тестування електронну збірку «Дорожня карта учасника ЗНО», що містить основну інформацію про проведення зовнішнього оцінювання в Україні.

Збірка допоможе розібратись у різних аспектах зовнішнього оцінювання на всіх етапах його проведення.

Зокрема, учасники тестування можуть отримати важливу інформацію про алгоритм дій напередодні, під час та після тестування, а також дізнатись про механізм визначення та оголошення результатів ЗНО.

Дорожня карта учасника ЗНО

Освіта.ua бажає успіхів і гарних результатів усім учасникам зовнішнього оцінювання 2019 року.

Освіта.ua
17.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мама
Чому не узгоджений графік ЗНО з різних предметів? Математика -21.05, а укр. мова - 23.05. Діти з села і маленьких містечок мають їхати у різні міста на ЗНО. Цілий день у дорозі. Лише один день-і знову-вставай рано - і в дорогу! Лише один день для відпочинку. Це - ненормально
Хіба ви не знаєте?
Для Мама: Шановна,вибачте,але ці " недалекі люди" з МОН думають не головою,а чимось іншим. Вони дітей живих в очі не бачили. Їм аби грошики на чомусь відмити.А в селах тільки б позакривати школи.
Таня
В тому році здача ЗНО була така сама - математика 22.05 а укр.мова 24.05, через 1 день. Все повторюється, дітей нікому не шкода.
Коментувати