Osvita.ua ЗНО ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання)
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Доброго вечора,я студентка 2-го курсу хочу поступати цього року на вище і у мене є питання. Коли буду реєструватись на ЗНО мені буде потрібно здавати 2 предмети в формі ДПА і 1 предмет повністю?
Галина
Для Наталія: ні всі 3 предмети треда здавати повнісню. Це ДПА здають у формі ЗНО, а не навпаки. Це якщо я вірно зрозуміла питання, і Ви збираєтесь покинути виш і вступати до університету на базі ЗНО.
Наталія
Мені в коледжі казали що потрібно реєструватись на 2 предмети у формі ДПА і 1 повністю, чи з цими результатами я зможу поступити в університет?
Галина
Для Наталія: Ви як спитали, так Вам і відповіли. Ви реєструєтесь на 3 предмети. Проти 2 ставиться відмітка, що вони зараховуються як ДПА. Це треба аби отримати атестат в коледжі. А для вступу треба повністю виконати всі завдання ЗНО. Просто як ДПА буде зарахована лише частина завдання (наприклад, лише мова для балу ДПА з української мови, а ость сертифікат з укр. мови та літератири ви отримаєте з балом на який виконаєте повну роботу.
Коментувати
Щось таке
Я студентка коледжу,цього року я буду здавати ЗНО,і в мене таке питання якщо я провалю ЗНО ,то чи можна мені поступити в інший навчальний заклад з повторним складанням ЗНО?
Галина
Для Щось таке: Вступити на базі чого? Ви маєте на увазі, що здасте у 2020 році заново ЗНО і тоді вступите чи що?
Ирина
Повторне складання ДПА (ЗНО) дозволили лише тим, хто "провалив" його у 2018 році. Не факт, що дозволять перескласти у 2020р. тим, хто не складе у 2019р. Для "Щось таке": якщо Ви провалите в цьому році ДПА(ЗНО), Вам можна вступити лише до ПТУ. Адже в атестат Вам виставлять незадовільну оцінку.
Галина
Для Ирина: ЗНО вона якраз може здавати хоч щороку. Просто в атестат підуть результати цьогорічного ЗНО і відрахують з коледжу. Наскільки я знаю при вступі немає обмещень щодо оцінок в атестаті. Тому теоретично, вона може перескласти ЗНО в наступному році і вступати на базі ЗНО та атестату в коледж заново. Але доцільніше дійсно вступити в ПТУ та отримати спеціальність, а вже згодом думати чи потрібна вища освіта. Дуже багато людей з дипломами вишів працюють на роботі яка потребує лише профтех освіти (касири, водії, будівельники поштарі, секретарі тощо)
Коментувати
misha
Як зареєструвати студентів коледжу на ЗНО 2019 Потрібно зареєструвати кілька груп коледжу, як і коли це робиться ?
Галина
Для misha: вже пора! Підіть в найближчу школу і нехай вони вам покажуть всю процедуту аби не наробити помилок. До речі, а як Ви це робили в минулому році?
Коментувати
Maria
Підкажіть будь ласка чи можна після 2 курсу здавши ЗНО з трьох предметів вступити до вищого навчального закладу?
Юстина
Як зареєструватися на пробне зно з історії ,якщо я студентка коледжу,але хочу здавати зно в повній формі
Ліля
Здраствуйте , чи потрібно здавати ЗНО після коледжу який закінчив у 2011 при вступі на заочну форму навчання?і чи можлива перекваліфікація?
Галина
Питання з історіі Украіни для студентів коледжів, включатимуть період від найдавніших часів, чи лише період 20 - початку 21 століття?
Оля
Я закінчила технікум 10 років тому, але хочу поступати у вищий навчальний заклад. Я повинна здавати ЗНО? І з яких предметів??
Олена
Чи можна після 2 курсу здавши ЗНО з трьох предметів вступити до вищого навчального закладу Дякую ...
Олена
На скільки балів траба скласти ДПА у форматі ЗНО після другого курсу, аби не втратити диплом з відзнакою?
Оксана
Студенти 2 курсу коледжа при складанні ЗНО роблять завданнялише з української мови, без завдань з української літератури?
Даша
А 3 предмета зно можно складать на 2 курсе. я просто хотела поступать на заочное отделение,а мне сказали что укр.мова обязательний ,а на выбор математика или история
Яна
Я учусь на третьем курсе колледжа но намерена забрать документы и сдавать ЗНО, как мне правильно поступить, ведь приказ будет готов через неделю, а до регистрации ещё куча времени? Или меня потом мой колледж все ровно зарегистрирует?
Галина
Для Яна: Ні, коледж не буде Вас реєструвати. Він реєструє лише власних студентів, які навчаються на 2-му курсі. А Ви маєте реєструватись самостійно, як випускник минулих років.
Коментувати
ЖТМОД
Перед тим, як коментувати: 4-курсникам складати ЗНО НЕ обов’язково! ЗНО складають після 2 курсу, в рік оформлення атестата!
Светлана
Зачем студентам ЗНО, да ще по 2 предметам? Если студент учится на 4 курсе Коледжа, учится на контракте и готовится к сдаче дипломной работы, когда ему готовиться??? А если он не сдаст? 4 года на смарку? А денег сколько ушло за обучение! Почему наше министерство не думает перед тем, как принимать такие Законы?
Галина
Для Светлана: Який 4-й курс? ЗНО здаються після 2-го курсу, перед отриманням атестату! 4-й курс ЗНО не здає!
Светлана
Мы поступили в коледж после 9-го класса на контракт. Сейчас на 3 курсе, и нужно готовиться по 2 предметам к ЗНО, спец предметы учить, сесии сдавать, курсовые контрольные и т. д. нагрузка очень большая. Кроме того, поступать выше хотим. Как можно все это совмещать? И ЗАЧЕМ нам историю Украины сдавать, если у нас совсем другое направление. Отличня выручка для репетиторов!
Галина
Для Светлана: ЗНО здають на 2-му курсі. І Ви мали здавати укр.мову, як ДПА (ЗНО) в цьому році. Хіба, може Ви його завалили і Вам дали дозвіл на перездачу в наступному році.
Коментувати
Льова
Тільки придурки з Мону - шаров , Ковтунець могли під тиском міжн організацій придумати таку єресь, як Зно в коледжах? Діти освоюють спеціальність, професію ...Навіщо їм це , вони вже визначились! Відбір до вишу здійснюйте по професії .... Чудаки!?!?!?
Мин
Это просто идиотизм, студент школьную программу заканчивает на 2 курсе до нового года и учит предметы профиля. Как можно на 4 курсе готовиться к сессии, гос.экзамену и к зно. Как так можно давить на них. Это нужно репетитор. И где гарантия что он не упустит основные экзамены и сессии. Ученик учит только те предметы для зно. Сволочи.
катя
для Павло повністю з вами згодна лиш одна біда, що міністерство нічого не аналізує лише спускає накази бездумні
Павло
Як можна одночасно вчити профільні предмети, здавати сесії та готуватись до ЗНО? Я вважаю, це не справедливо,адже у учнів 11-х класів більше вільного часу ніж у студентів !!!!(
Аня
Для Павло: треба було в 11 іти
Коментувати
катя
Не міністерство, а кубло дибілів для чого студентам колежів здавати ЗНО якщо вони опановують професію тим більше,що викладання з цих предметів шкільного курсу не відповідають програмам Зно та кількості годин.Вивчіть питання, а потім видавайте свої дибілкуваті накази.Для чого ветеринару здавати історію чи математику. Міністерка вже зовсім з глузду з*їхала зі своїми заступниками
Галина
Для катя: Вони здають ЗНО з 2-х причин: 1. аби отримати атестат, 2. аби підтвердити можливість навчання у виші в ЗУ (успішне здобуття середньої освіти, яке підтверджене результатами ЗНО)
катя
ЗНО нічого абсолютно не підтверджує навіть з низькими балами ЗНО вчаться у вишах все це дурня, а діти в коледжах вчаться спеціальності, а не підтвердження знань після коледжу вони посупають за комплексним екзаменом.Може бути прекрасна меична сестричка і без знання математики чи неправдивої історії це все груз .І взагалі вся роборта міністерства направлена на знищення освіти немає ніякої освіти в Україні сплошний балаган.Дурнями керувати легше.І ЗНО до сраки
Марія
для Галина про що ви говорите кому потрібне успішне здобуття середньої освіти тим більше зно, щоб працювати на мінімалку ,але добре здати історію чи математику бред все направлене на знищення освіти дурнями керувати легше.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!