УЦОЯО завершив розгляд апеляційних заяв

Апеляційна комісія розглянула всі апеляційні заяви учасників щодо результатів ЗНО

УЦОЯО завершив розгляд апеляційних заяв

Апеляційна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти розглянула апеляційні заяви учасників щодо результатів основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання, а також заяви на оскарження рішень регламентних комісій.

За інформацією УЦОЯО, у 2018 році до Центру надійшло 2814 апеляційних заяв щодо результатів ЗНО.

Найбільша кількість апеляцій була подана щодо результатів з української мови і літератури (880), англійської мови (687), математики (578) та історії України (410).

У 37,6 % випадках попередньо встановлений результат змінено: кількість тестових балів, отриманих заявником, збільшено або зменшено.

Найбільше результатів було змінено з української мови і літератури (55 %), фізики (53 %) та англійської мови (39 %).

Освіта.ua
09.07.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
"У 37,6 % випадках попередньо встановлений результат змінено: кількість тестових балів, отриманих заявником, збільшено або зменшено." Хотілось би дізнатись відсоток збільшених і зменшених результатів.
Наталя вчитель англ
Для Ольга: Думаю, це секрет. Ніхто не відкриє таємниці того скільки разів лоханулися некваліфіковані перевіряльники. Хочуть, щоб у майбутньому всі думали, що більше результатів зменшено, ніж збільшено і боялися апелювати. Можу сказати, що англійську відкриту форму перевіряли точно злі люди, тому що після апеляціі результат мого сина було покращено з 186 до 191. І дуже б хотілося, щоб того горе-перевіряльника було покарано і заборонено перевіряти роботи у майбутньому. Тому що це витрачені нерви дітей.
Коментувати