Відбулось зовнішнє оцінювання з географії

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання будуть оголошені найближчим часом

Відбулось зовнішнє оцінювання з географії

В Україні завершується третій тиждень проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У п'ятницю, 8 червня, відбулось тестування з географії.

Тест з географії складався з 56 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з географії.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, - 94.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання найближчим часом будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з географії відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 20 червня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів та таблиця переведення тестових балів з географії у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 21 червня.

Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів з географії.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть до 14 червня подати заяву до регіонального центру оцінювання якості освіти про участь у додатковій сесії ЗНО. Додаткове тестування з географії відбудеться 9 липня.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З ГЕОГРАФІЇ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
08.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ирина
всем поставившим в заданиях 43-50 правильный ответ в "неправильных клеточках". мой ребенок в прошлом году сделал такую же ошибку во всех задачах - засчитали все ответы как правильные. удачи
географія
Ще одну годину назад у дописі " Відбулось зовнішнє оцінювання з географії" було вказано: " З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання найближчим часом будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту." Зараз речення змінено і замість "найближчого часу" відповіді опублікують аж 11 червня. Що трапилося на цей раз з правильними відповідями до тесту з географії , шановний УЦОЯО?
ЗНОтрахмейстер
Для географія: Выходные же
Вчитель
Відповіді з географії вже є http://testportal.gov.ua/correcthgeo/
anna
нічого подібного,це посилання на біологію
Коментувати