Опубліковані відповіді на тест ЗНО з історії України

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з історії, що був проведений у середу

Опубліковані відповіді на тест ЗНО з історії України

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з історії України, що був проведений у середу.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту з історії України, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з історії України.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з історії України, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як ДПА, дорівнює 47 балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи - 94 бали.

Офіційне оголошення результатів тестування з історії України відбудеться не пізніше 21 червня.

При оголошенні офіційних результатів ЗНО з історії України будуть оприлюднені таблиці за шкалою від 100 до 200 балів і таблиці за шкалою від 1 до 12 балів.

Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вишів.

Результати за шкалою від 1 до 12 балів будуть надіслані навчальним закладам для визначення оцінки випускників за державну підсумкову атестацію.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт або Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
07.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Абітуріент
Не хоче наша освіта зробити приємне випускникам і розбити бали ДПА таким чином: 10 - 27 - 33, 11 - 34 - 40, 12 - 41 - 47. Буде "великолепная семерка"
Катя
Потрібно залишити погоровий бал який був у 2017 році!!!! Якщо не хочуть зараховувати 2 відповіді, то хоча би вже поріг нехай не піднімають!!!
Аня
Це неповага до абітурієнтів!!! Питання мають по дві правильні відповіді, деякі неоднозначні! Прошу звернути Вашу увагу на питання 4 та 27. У 27 питанні , варіант відповіді Г : «Київ був залишений на призволяще..» Проте Київ захоплювали два рази у 1918 та 1919 роках і там не було точної підказки, в який рік відбувається захоплення, адже сказано «кошмаром своєї діяльності..», що наштовхує на думку діяльності воєнного комунізму 1919 року. Так як це завдання на відповідність, абітурієнт втрачає одразу 2 бала, обравши 1919 рік.
Василь
Для Аня: молодець!
Коментувати
Nata
Вважаю, що відповідь на друге запитання некоректа, так як саме Міхновський проголошував потребу незалежності. Більш цього, дата написання книги відповідає хоронологічним межам політичному етапу боротьби за незалежність. Не згідна із відповіддю на 4 запитання. На мою думку, це хліборобська партія, так як Наддніпрянщина була заселена селянами. В п’ятому запитанні за спиною рос.солдата герб Російської Імперії, тоді корректно вважати, що це 1914р. В 1919 був РСФРР, яка не використовувала царську символіку. Запитання 20-22 не поточнюють, що це була відмова від ядерної зброї, так як було наголошення і на сувернітет України. Ії державність признали після референдуму. В 37 запитанні не було можливості правильно відповісти, в підручниках, затверджених МОН ікона не має автора. В 53 неправильно вважати, що польське повстання стало причиною скасування тимчасовозобов’язального стану, так як це не можливо в хронологічно неможливо. Польське постання було з 1963, а реформа була проведена в 1961 р. В 58 запитанні в деякихх варіантах неможлива зізначити хронологію.
Василь
Для Nata: молодці! Мислите.
Коментувати
Юля
Якщо написав тест на 56 балiв, це скiльки буде балiв, нiхто не пiдскаже? Дуже хвилююся. Як для меня питання здалися неважкими, але як з’ясувалось трохи що пiдзабула, дякую наперед
Nata
Для Юля: порахуйте відповіді у процентному відношенні
Юля
Я мала на увазi скiльки балiв за це по 100-200 шкалi, а не проценти там якiсь
Коментувати
S
Українські педагоги пройшли анонімне тестування ЗНО. Кожен третій вчитель здав тест на рівень трійки. Як пише comments, про це представник уповноваженого Верховної Ради з прав людини Михайло Чаплига повідомив на своїй сторінці в Facebook. Участь в першому ЗНО для вчителів взяли 362 слухача курсів підвищення кваліфікації при Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. Вони писали тести з української мови, літератури, історії України, математики, хімії, географії, англійської та французької мов, біології та фізики. Чотири педагога здали тести на нуль. П’ять вчителів отримали від 1 до 3 балів, і тільки 56 - на відмінно, від 10 до 12 балів. - написав Чаплига. Чиновник уточнив, що педагоги показали середній бал - 7,6, тобто 3 по 5-бальній системі.
Alex Evigeis
Для S: Не лукавьте, это написано какого числа и какого года? Застарелая информация
Witalina
Для S: Для Береза: Якщо,чесно,НЕ ВІРЮ ! Я кожного року ,двічі проходжу ЗНО онлайн ! І мій результат - 192 - 195 балів . І це при тому,що я нічого не повторюю і по 2-3 роки не читаю в 10-11 класах !!!! А ті, хто здав тести на НУЛЬ ,можливо , 200 бальники. Це ж так потрібно було поставити відповіді !!! НЕ паплюжте вчителів,скоро не буде кому працювати в школах!
Коментувати
Valentina
Вважаю, що питання 53 передбачає дві правильні відповіді. І театр (підтримую більше цей варіант), і музика (діяльність Лисенка). Доцільно зарахувати обидва варіанти! "Театральне мистецтво XIX століття. Значення драматургії для розвитку українського театру. Аматорський театр. ... Перші спроби відродити національний театр з’являються лише в 60-70х роках ХІХ ст. Перший аматорський театр виник у Києві в 1870-х роках. Тоді ж до справи створення українського національного театру долучилися відомий письменник і перекладач Михайло Петрович Старицький який писав п’єси, та композитор М.В. Лисенко писав музику згодом долучився і Марко Лукич Кропивницький разом вони були і акторами, і режисерами, які мали певний досвід театрального аматорства. Перша опера була поставлена ними «Запорожець за Дунаєм».
Аня
Для Valentina: повністю підтримаю, моя вчителька, до речі, також такої думки Я, мабуть, подаватиму апеляцію
Анна Чечота
кін ХІХ. поч XX ст. це вже професійний театр - корифеїв (1882 року в Єлисаветграді), аматорський (поч. 19 ст.) - театри Полтавський (Котляревського) та Харкіський (Квітки-Основ’яненка).
0671017728yandex@gmail.com
Можна подавати апеляцію щодо тестових завдань? На сайті написано, що в нормативних документах не передбачена можливість оскаржувати зміст завдань сертифікаційної роботи з певного предмета або правильність установлених і затверджених відповідей. http://testportal.gov.ua/ap/
Коментувати
Artem Aheiev
Я вважаю, завдання з Кучмою некоректним, бо на те хто підписав в школі не дуже акцентують увагу. А також питання 2 питання некоректне
Николай
У меня в 27 и 57 задание по 2 правильных ответа в каждом,но засчитывает по одному,почему?
Ярослав Іваніщев
Погоджуюсь із всіма, що у другому питанні треба зарахувати 2 відповіді, адже часові рамки сформовано некоректно. Потім, вважаю, що у 4 питанні мають бути не есери, а УСДРП, оскільки на той час саме вони мали найбільшу підтримку в Наддніпрянщині, це можна знайти у підручниках з історії. І останнє, що викликає найбільше обурення - це 9 питання: на плакаті видно як і характер індустріалізації, так і джерела, і тому можна було схилитись в сторону характеру і зарахувати обидві відповіді. Загалом, тест був цікавий, але, на мою думку, трохи неоднозначний..
Павло
Для Ярослав Іваніщев: значит, бить во все колокола и добиваться справедливости
Коментувати
Mariya Smyeshkova
Питання №2 некоректе,позаяк багато хто здавав історію як ДПА, тобто лише першу частину, яка включає в себе XX-XXI ст. Відповідно більшість обрали Міхновського,адже Юліан Бачинський написав "Україна Irredenta" у 1895 році, а це вивчається в 9 класі. Я вважаю, що справедливо буде зарахувати 2 варіанти відповіді!
Богдана
Я скласти ЗНО з історії можливо з сільським рівнем знань не відвідуючи репетитора?! Чи навчатися мають право і шанс лише вундеркінди???!!!
Алекс
Для Богдана: А як скласти ЗНО з укр.мови. матемитики, физики, английского языка, биологии, химии с сельским уровнем знаний? Зачем вы сами себя унижаете? Очень много ребят из сел сдают хорошо и поступают, если учатся нормально и занимаются. Вы что думаете в городе у каждого репетиторы?
Witalina
Для Богдана: Дуже просто скласти ЗНО учням сільських шкіл,навіть без репетитора - ПРОСТО ПОТРІБНО ВЧИТИ МАТЕРІАЛ протягом 6 - 11 класів, не пропускати уроки, повторювати , готуватися в режимі он-лайн!
Аня
тобто бути відмінником. А що, всі без винятку у нас відмінники? Більша частниа готується до ЗНО в останні місяці, а не гризуть всі 6 літ.
Коментувати
Ірина
Вважаю, що запитання номер 2 є не коректним, адже Юліан Бачинський написав "Україна Irredenta" у 1895 році і це є матеріалом 9 класу. Тож, правильним було би зараховувати і відповідь "Самостійна Україна" 1900 року.
Саша
Для Ірина: На фейсбуке рассказали почему oни за Бачинского( https://www.facebook.com/zno.ukr.center/posts/823602421171335?comment_id=823818834483027&reply_comment_id=82400725113085&notif_id=1528346711414843&notif_t=feed_comment_reply&ref=notif
Ірина
Для Саша: УЦОЯО как обычно себя выгородило.
Коментувати
natalia35
Кто-то уже подавал на апелляцию Украинскому Центру по поводу второго задания???
Василь
Для natalia35: як подавати?
Коментувати
Тетяна Іванівна
Для пепиції щодо зно з історії України для учнів! Збір триває!!!! https://secure.avaaz.org/ru/petition/Direktoru_UCOYaO_Ukrayinskiy_centr_ocinyuvannya_yakosti_osviti/?cmXHjnb&utm_source=sharetools&utm_medium=copy&utm_campaign=petition-430187-Direktoru_UCOYaO_Ukrayinskiy_centr_ocinyuvannya_yakosti_osviti&utm_term=mXHjnb%2Bru
kate
Але ж там пише 2017 рік
Ірина
але всі ці запитання абсолютно нормальні. Хіба що у 4 не правильна відповідь
Учень
Друге питання абсолютно некоректне, ДПА - 20-21 століття, а туди не відноситься ні праця Бачинського (1895р, за програмою - 9 клас), ні Міхновського (1900, але за програмою 10 клас, тому більшість обрала його). А четверте цілком і повністю правильне, у багатьох джерелах пишуть, що саме у 1917 році УСДРП поступилася позиціями есерам, і взагалі це логічно, враховуючи події в Росії та Україні у 1917р.
Коментувати
Оля
Серйозно? Ще апелювати на завдання щодо "України irredenta" Бачинського?на мій погляд, тут все зрозуміло Краще подавати апеляцію на 53 завдання, адже там театри також підходять
Абітурієнт
Для Оля: Апелювати хоча б тому, що ні один ні інший не підходить під часові рамки 20-21 століття, а якщо брати програму 10-11 класів то саме Міхновський вивчається як той, хто вперше обґрунтував ідею самостійності України. А якраз у 53 ніякої апеляції бути не може, там сказано "в другій половині 19-на початку 20 ст." - хіба не в цей час з’являється перша українська опера "Запорожець за Дунаєм"? Хіба не в цей час творить Лисенко, потім - на початку 20 ст. - Леонтович? Саме це і є становленням українського музичного класичного мистецтва. Та і як взагалі український театр міг ЗАРОДИТИСЯ в умовах діючого Емського указу? Він виник раніше, ще в кінці 18ст.
Оля
Взагалі-то перший аматорський театр виник у 70-х рр 19 століття. Згодом свою діяльність починає Кропивницький, і з його допомогою вперше поставили оперу "Запорожець за Дунаєм" Гулака-Артемовського
Коментувати
Анюта
Адекватное ЗНО. Смущает только ответы на вопрос номер 2 и вопрос номер 28. А так все более менее нормально
Евгения
5 питання 1 частини. Чому саме 1919 рiк? Не пам’ятаю що там сталося, карикатура схожа як наче на дii пiд час Першоi свiтовоi вiйни
ВАЗ
Для Евгения: 1919 "чотирикутник смерті"
Наталія
а скажіть будь ласка, чи він є в програмі ЗНО з історії? До речі, і в програмі жодним словом не згадане питання про відмову від ядерного статусу України та Будапештський меморандум
Тетяна
Так,у програмі, дійсно, питання про відмову від ядерної зброї немає, а в підручнику й в інших посібниках не акцентується на тому, ким був підписаний документ. Тому багато хто обрав неправильний варіант -Кравчук, бо це був 1994рік, коли один пішов, другий прийшов... Жаль...
Коментувати
Аноним
Хто що думае стосовно питання №23 1 частини? Правильна вiдповiдь Б. На мою думку це спiрне питання. Адже по малюнку можно сказати, що вiдповiдь про упровадження новiтнiх бiотехнологiй у виробництво теж мае бути правильною. Як думаете?
Вася
Для Аноним: там навіть написано, що люстрація. Все ж про "очищення" органів усе правильно
Коментувати
Я
А щодо питання про реалiзацiю пакту Молотова-Рiбентропа, то там взагалi вiдповiдi немае. Адже ми вчили у школi 23 серпня 1939 р.
ЗНОтрахмейстер
Для Я: Это подписание. А реализация началась 17 сентября,когда СССР вошли в польшу
Коментувати