Відбулось зовнішнє оцінювання з історії України

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання будуть оголошені 7 червня

Відбулось зовнішнє оцінювання з історії України

В Україні триває третій тиждень проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У середу 6 червня відбулось тестування з історії України.

Тест з історії України складався з 60 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

Результат виконання завдань частини тесту «Історія України ХХ – початку ХХІ століття (№1-30)» за вибором випускника може бути зарахований як державна підсумкова атестація з історії України.

Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватись абітурієнтами під час прийому до закладів вищої освіти.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з історії України, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як ДПА, дорівнює 47 балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи - 94 бали.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання у четвер 7 червня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з історії України відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 20 червня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів та таблиця переведення тестових балів з історії України у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 21 червня.

Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів з історії України.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть до 12 червня подати заяву до регіонального центру оцінювання якості освіти про участь у додатковій сесії ЗНО. Додаткове тестування з історії України відбудеться 6 липня.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
06.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр
Прочитал комментарии к вопросам. Уважаемые, Вы обсуждаете такие дебри... Работал на ЗНО по истории. В аудитории из 15 человек 2 (ДВА) участника правильно выбрали три религии из которых Владимир выбирал, по преданию, религию для Руси. Писали комбинации какие угодно. Даже умудрились пропустить христианство... А Вы о высоких материях....
cos
Пропоную МОН в пeдагогічні і мeдичні унівeрситeти поставити мінімальний 170 балів на бюджeтну форму навчання. Якщо абітурієнт набрав мeншe—то в нього не має шансів поступити на бюджетну форму навчання, тільки контракт. Необхідно підвищити конкурс на пeдагогічні спeціальності. Для цього треба запрошувати таких абітурієнтів, які подають заяви в мeдичні унівeрситeти з дуже високими балами—180-200 балів. При цьому ці абітурієнти, які нe пройдуть до мeдичного на бюджeту форму навчання і набрали мінімум 180-200 балів з 3 предметів, в пeдагогічному унівeрситeті зобов’язані взяти навчатися за кошти дeржавного бюджeту (за бажанням абітурієнта). Так можна сильно підвищити конкурс на пeдагогічні спeціальності і відбирати найсильніших абітурієнтів. При гарному навчанні цій катeгоріі студeнтам платити потрійну стипeндію, та після закінчeння вищого навчального закладу дати дужe високу заробітну плату, + до цього зменшити волокиту з паперовою роботою.
Алекс
Для cos: Пропоную приймати в ВНЗ виключно із балом 200. Контракт скасовувати. Третину, а може і більше, університетів та інститутів закрити. Викладачів повиганяти, їх зарплати віддати студентам, бо треба ж звідкись брати гроші на потрійні стипендії. Тих, хто не набрав 200 балів, тільки в бурси. Так можна сильно підвищити конкурс на всі спeціальності і відбирати найсильніших абітурієнтів. На всяк випадок, все що написала - сарказм
cos
Для Алекс: Я не написав конкретно 200. Я написав в межах 170-200 балів.
Коментувати
Абітуріент
Не хоче наша освіта зробити приємне випускникам і розбити бали ДПА таким чином: 10 - 27 - 33, 11 - 34 - 40, 12 - 41 - 47. Буде "великолепная семерка"
Fowler
Плакат вказує на інтенсивний характер індустріалізації, бо збільшено об’єм робочої сили. Застосування технологій заради збільшення ККД виробництва вказувало б на її екстенсивність. На рахунок джерел індустріалізації, на плакаті зображені джерела робочої сили, які є мізерною частинкою загальної системи, тому відповідь "характер індустріалізації" є найбільш точною і загальною.
Witalina
Для Fowler: Я не знаю,хто як мислитьі як вважає АЛЕ це - джерела інд-ції !!!!
Fowler
По-перше, я хоча б аргументував свою точку зору на відміну від вас. По-друге, я лиш прошу зарахувати обидва варіанти як правильні, бо мій варіант відповіді - це не тільки моя точка зору, він не є помилковим, бо плакат ілюструє і джерела і характер індустріалізації.
Коментувати
Аня
ЗНО з історії -це просто знущання з абітурієнтів!Як Вам не соромно, дуже багато спірних та неоднозначних питань,які розраховані на те, щоб учні втратили бали !!
Mariam Verbitckaya
Вот один единственный вопрос :зачем я вообще учила все даты, термины? Где Первая, где Вторая мировая? Где Национально-вызволительная война? Где человеческие вопросы? На пару-тройку вопросов знаешь ответы, на другие хоть головой бейся об стол, так закручено! Я не иду учиться на исторический факультет! Зачем и для кого такие вопросы? Как мы можем ответить на вопросы, если все историки Украины в недоумении от парочки вопросов так точно! Почему некорректные вопросы? Что бы всё было хоть как-то по-человечески, нужно засчитать про культуру и театр, и музыкальное творчество. А про Самостоятельную Украину и Михновского, и Бачинского
Зно2018
прохідний бал рахується за першою частиною чи обома? Ваш коментар занадто короткий. Текст має бути не менш ніж 100 знаків
Люси
В Інстаграмі є відповіді на ЗНО з історії. На z.n.o.u.a. Вони, звісно, не офіційні, але помилок зазвичай там немає.
Джек
Тести зовсім не важкі, нічого там супер некоректного немає. Просто багато питань на логіку, яка кульгає в шановних випускників.
Павло
Стосовно 2 питання. Книга "Історія України. Опорні схеми, таблиці, коментарі" автор Гісем О.В. Цитую - Піднесення Національно - Визвольного руху на Західноукраїнських землях у 2 половині 70-90 рр 19 ст - 1895 - у книзі Ю.Бачинського . Україна на початку 20 ст - брошура М.Міхновського Вважаю, відповідь щодо першості Бачинського некоректною
Witalina
Для Павло: Після роботи з підручником Історія України,7 клас, п.Гісем для мене НЕ є АВТОРИТЕТОМ! Для мене він -заробляла,халтурник !
Коментувати
Denis Qin
После такого английского история просто сказка. Прям почувствовал себя человеком.
Инна
Для Denis Qin: После английского чувствовала себя человек, после истории не уверена в каком веке живу.
Коментувати
Валентина
УЦОЯО, ви коли складаете тести, ви взагалі перечитуете те що пишете? Ви взагалі думаете як дитина, яка і так приходить у стресовому стані, може ухопити хід ваших думок? До яких пір будут такі некоректні запитання? Можна було б заплющити очі якщо б там одне або два таких некоректних запитання було, а так їх там більше..Чому діти через вашу неуважність повинні втрачати свої дорогоцінні бали від яких залежить їхнє подальше життя?!.
Ді
Відчула себе піддослідним кроликом . Скільки можна??? Одні знущання. Цього річ як ніколи всі зно з приколами ....
Льоля
Знову некоректні питання. Знову ті ж граблі. Скільки можна давати неоднозначні запитання?ви хоч читаєте те , що даєте дітям??? Мені здається ,що закінули в пк , а потім всі не приємності сперли на техніку , але де ваша відповідальність ? Ми ж ваше майбутнє , а ви ще з дитинства привчаєте ненавидіти Українську освіту, тому всі толкові учні тікають...я вже не знаю що очікувати далі на зно ....
Павло
4 питання - яка партія? 9 питання - джерела? 30 питання - 1,4,6? з приводу 2 питання - некоректно....
Анна Чечота
Для Павло: 1) революційні події в Росії (1905–1907 рр.); 2) Юліан Бачинський у брошурі «Україна Irredenta». (спірне, та все ж надруковано швидше ніж "Самостійна Україна, то швидше за все вона") 3.відбулося за ініціативи Головної української ради. 4) Українська партія соціалістів-революціонерів ( туди і Грушевський свого часу перейшов) 5. 1919 р. .6. Петлюра. 7. Перший «Зимовий похід». 8. укладення Варшавської угоди. 9 джерела індустріалізації. 10. Києва ; 11. Східної Галичини. 12. 17 вересня 1939 р.(налякав же Станін гілтера 17-ти денною затримкою). 13. «Поліська Січ». 14. масштаби повоєнного голоду. (знаю, спірне. Та "радянізація" не може бути, бо "визволення відбулося ще 1944, і вона почалася з того часу). 15. депортації 16. «розвинений соціалізм», 17. деформованість структури економіки (треба ж було втримати хоч якось радянських сателітів-сусідів, а так...за копійки електрика з України), 18 кіно; 19 «перебудови». 20. відмова України від ядерної зброї 21. Л. Кучма 22).2014 р. 23) проведення масштабного очищення органів державної влади. ( а так душа просить вибрати: розв’язання проблем забруднення навколишнього середовища - трішки сарказму).24) проголошення курсу на індустріалізацію - 1925, входження УСРР до складу СРСР - 1922; утворення Української автокефальної православної церкви- 1921; початок політики «коренізації» в УСРР - 1923; 25) Г. Верьовка - танці; Курбас - театр, Вірських - хор, Рильський - поет 26. запровадження національної валюти – гривні - створення передумов до виходу держави з економічної кризи; «Помаранчева революція» - Ющенко; проведення першого Всеукраїнського референдуму - припинення існування СРСР; проведення перших альтернативних виборів до Верховної Ради УРСР - виникнення парламентської опозиції
Анна Чечота
Для Павло: 28. любимі газети... ( спочатку "ГОЛОС" Німецько-польська війна (1 вер. 1939); ВСТУп в Київ (вересень 1941), Харків здобули швидше (1941) ніж Севастополь, адже останній місто-герой (1942); 29. Д. Вітовський, Петрушевич, К. Левицький. 30 поява концепції «розвиненого соціалізму», стрімка русифікація середньої та вищої освіти, посилення репресій проти інакомислячих (щось Застою сьогодні забагато
Анна Чечота
не поглянула вибачте. Не можу виправити 25) Вірський - танці, Верьовка -хор
Коментувати
Alex Evigeis
???. XX століття розпочалося 1 січня 1901 року і закінчилося 31 грудня 2000 року. До чого тут взагалі Бачинський та Міхновський з 19 століття?.
Михайло
Шосте питання яка правильна відповідь хто очолював Українську державу. Питання дійсно некоректне. Очолював Скоропадський. У 17 зниження матеріало та енергоміскості виробництва
Анна Чечота
Для Михайло: 17. відповідь: деформованість структури економіки
Іван
Для Михайло: читайте уважно 6 питання. Там ніде ні слова про Українську державу. (Державу Скоропадського) Якби в 17 був ваш варіант, там писалося більш позитивне, ну щось на зразок того, що виробництво продукції нарощується а затрати на нього зменшуються.
Володимир
Значить правильна відповідь Петлюра?
Коментувати
Olenka
Тетяна,повністю з Вами погоджуюся.Я Вас розумію.Коли вчиш,стараєшся,а тут таке.Зрозумійте нас,будь ласка.
Марія
Але може бути і Міхновський.Це все так заплутано,якби навмисно.Правильно і так і так.
Михайло
У другому запитання дійсно Бачинський перший. Міхновський був вже після Бачинського
Саша
Для Михайло: Какяя разница, если этого вопроса НЕ должно быть в этой части ЗНО. Ни 1985, ни 1900 - ЭТО НЕ 20 И НЕ 21 век
Denis Qin
Наконец-то кто-то логику включил
Галина
Для Зно2018: Шановні випускники, питання з історії завжди були повязані з логікою, мало того, питання взяті з минулих років з пробних і таких тестів, тому вправляючись можна було дати відповідь. Історичний факт Ю.Бачинський написав свою працю на 5 років раніше ніж М.Міхновський ,все факт. Мене більше хвилює найвищий прохідний (27) з історії,я б дуже хотіла б, щоб не спрацьовував суб’єктивізм у підняті порогу,бо питання, направду , пов’язані з логікою, а нажаль, школа втискаємо дітям величезний об’єм матеріалу,а застосуванню їх на практиці не навчає. Підняття прохідного відштовхує учнів від вивчення історії своєї держави, бо тести з історії вважаються важкими через величезний об’єм матеріалу ,дат, карт, портретів та памяток архітектури та їх стилів. Ось на що ,на мою думку, слід звернути увагу, можливо доцільно розділити ЗНО в 9 класі з матеріалом 7-9 класів, з ЗНО 11 класу з матеріалом ХХ-ХХІ ст.
Коментувати