Результати ЗНО з української мови оголосять 15 червня

Визначення результатів тестування з української мови відбуватиметься у декілька етапів

Результати ЗНО з української мови оголосять 15 червня

Визначення офіційних результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури відбуватиметься у декілька етапів.

Спочатку відбудеться комп’ютерна обробка сертифікаційних робіт учасників ЗНО та перевірка екзаменаторами завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Після цього буде визначено кількість тестових балів кожної сертифікаційної роботи.

На наступному етапі, спеціально створена експертна комісія з питань визначення результатів ЗНО, ухвалить рішення про встановлення порога «склав/не склав». Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий бал, вважатимуться такими, хто тест не склав.

Результати тих учасників, які подолають пороговий бал, будуть визначені за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших абітурієнтів.

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури відбудеться не пізніше 15 червня.

Після цього школи отримають результати державної підсумкової атестації своїх випускників з української мови.

При оголошенні результатів ЗНО з української мови і літератури будуть оприлюднені таблиці переведення тестових балів за шкалою від 100 до 200 балів і таблиці за шкалою від 1 до 12 балів.

ЗНО-2018: ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
24.05.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Nika
Чому всі так скаржаться на ЗНО? В інших країнах так само складають екзамени. ЗНО просто допомагає відібрати кандидатів на вступ до вищого навчального закладу
катя
Для Nika: Тому що в інших країнах ЗНО - це зно, а дпа це дпа. У більшості країн це різні речі. Оцінювання у школі проводять для отримання атестату. А зовнішнє тестування пишуть для того, щоб вступити у вузи.
Андрій
Вдвічі зменшили кількість іспитів, до того ж, не так важно отримати високий бал за ДПА. А якщо тебе 11 років тягнули вчителі, а знань для складання ЗНО немає - який сенс скаржитися?
Коментувати
раовл
ЗНО-це повний дибілізм, особливо з Української мови,ідіть ви нахер з своїми дибільними правилами
ВанЯ
Для раовл: правила це ще нічого вони думають що діти 24/7 вчать метафори і їх значення
олена
Дебіл пишемо з буквою Е. А якщо ти дИ більше, то це назавжди і ніяка метафора це не замінить
Коментувати