Для участі у ЗНО вже зареєстровано 335 тисяч осіб

Найбільше учасників зареєстровано у Києві, Дніпропетровській, Львівській, Харківській та Одеській областях

Для участі у ЗНО вже зареєстровано 335 тисяч осіб

Регіональними центрами оцінювання якості освіти завершується обробка реєстраційних даних учасників зовнішнього незалежного оцінювання. За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, станом на 4 квітня для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровано 335 472 особи.

Найбільше учасників ЗНО зареєстровано у Києві, Дніпропетровській, Львівській, Харківській та Одеській областях.

Для складання зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури зареєстровано 332 850 осіб, історії України – 168 644 особи, математики – 111 740 осіб, англійської мови – 89 148 осіб, біології – 82 146 осіб.

В УЦОЯО нагадують, що для окремих категорій осіб передбачено додатковий період реєстрації.

Зокрема, упродовж 3 – 21 травня 2018 року для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання можуть зареєструватися: учасники антитерористичної операції; особи, які проживають на тимчасово окупованих територіях; особи, які за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах; особи, які мають складати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 22 травня і триватиме до 13 червня.

Майбутні учасники зовнішнього оцінювання, які вже розпочали підготовку до тестування в 2018 році, мають можливість скористатись безкоштовним сервісом ЗНО онлайн, розробленим Освіта.ua.

На платформі розміщені всі варіанти тестових завдань, що були запропоновані учасникам ЗНО під час основних та додаткових сесій 2009-2017 років, усі пробні тести, а також коментарі провідних фахівців до правильних відповідей на завдання тестів.

Використання сервісу допоможе учасникам ЗНО зрозуміти структуру тесту з української мови і літератури, ознайомитись із формами завдань та коментарями до правильних відповідей до кожного завдання тесту.

ЗНО ОНЛАЙН

Для отримання інформації про проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії в 2018 році приєднуйтесь до груп Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
04.04.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Михайло
Коли вже будуть завдання інших предметів пробного зно? Кожен день по кожному предмету доповнюєте. Дякую за увагу!