Аудиторії шкіл і вишів підготують до ЗНО з іноземної мови

Аудиторії, де проводитимуть ЗНО з іноземних мов, укомплектують обладнанням для аудіювання

Аудиторії шкіл і вишів підготують до ЗНО з іноземної мови

Аудиторії навчальних закладів, у яких планується проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов укомплектують обладнанням, що дозволить провести перевірку вмінь і навичок випускників шкіл, необхідних для розуміння мови на слух.

Відповідні зміни внесені до Порядку використання приміщень закладів освіти для проведення ЗНО.

Зокрема, документ доповнено вимогою щодо необхідності оснащення аудиторій, де проводиться ЗНО з іноземної мови, пристроями для програвання аудіо-компакт-дисків зі звуковим записом.

Окрім цього визначено, що тестування з іноземних мов може відбуватись лише в аудиторіях на 15 робочих місць.

В Українському центрі оцінювання якості освіти зазначають, що внесення змін пов’язано із запровадженням в тестах з іноземних мов завдань з аудіювання.

Передбачається, що кошти на переобладнання аудиторій навчальних закладів будуть виділені з нерозподілених у 2017 році видатків освітньої субвенції для територій Донецької та Луганської областей, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Освіта.ua
11.01.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Я
Обеспечение оборудованием для проведения аудирования в учебных заведениях началось. Ура, господа! Наша администрация прошлась по кабинетам нашей школы и задала один единственный вопрос, сможет ли имеющееся оборудование в кабинете удовлетворить потребности данного мероприятия. А администрация в свою очередь должна доложить выше, сколько кабинетов могут быть задействованы. Ничего у нас в государстве не меняется. Никто и не собирался ничем обеспечивать. Всё ,что есть в кабинете, заслуга родителей. Сколько работаю, государством ни копейки не было выделено ни на что.
Karmeljuka
Де в якій країні є ЗНО в університетах?? Неякісний виш- туди не йдуть, ось все зно!!! У нас на догоду Заходу вибивають студентів через ці дурні механізми руками реформаторів за наші ж кровні!!! Дітей насильно гонять в Польщу , Словаччину , Угорщину.... ХТО ЗУПИНИТЬ ШКІДНИЦТВО??? Агов ,нардепи!!
ЧегевараБендера
Для Karmeljuka: тільки в гіперхворій голові міг народитися проект вступу до магістратури в загальнодержавному форматі. Яка ж автономія??? Уявляєте - Трамп в Єль чи Масачусетс приймає в магістри через загально американське ЗНО???
Не магістр
Для ЧегевараБендера: А кому потрібна така автономія, коли мій одногрупник систематично прогулював пари, мав масу заборгованостей, іноді по 4-5 на одній сесії, але "успішно" закінчив бакалаврат з середнім балом 3.05 (реально - десь 2.6, якщо не рахувати трійки, подаровані йому на перездачах). Але при вступі в магістратуру за вузівськими тестами (якийсь дурень повважав, що так буде справедливіше) зумів знайти лазівку і раптом з обох дисциплін отримав по 50 балів з 50. То вже краще, хай буде загальнодержавне тестування, ніж отака автономія. А ваше порівняння зі Штатами є некоректним, бо там подібної ситуації трапитися не могло.
Божидар
Переконаний, що текст написаний не студентом, перше. Друге- якщо у виш ідуть за папірцем, то ви праві! Якщо за знаннями- то ні!! Нині бізнесу ваш диплом по барабану!!! І третє, якщо людина хоче на комерційній основі вчитися- чого не дати можливість і не виштовхувати його в Польщу?? І насамкінець, ніколи у нас не буде вишів світового рівня, поки все за них буде робити Мон!! А посилання на досвід США об’єктивний, бо Зно в державі для вишів- це досвід Гватемали чи Грузії . Як і вступ за єдиними списками....
Коментувати
Хай-тек від МОН
Для ЗНО необхідні «пристрої для програвання аудіо-компакт дисків». У нас за вікном 21 століття чи в 70-ті роки минулого?
serj
Для Хай-тек від МОН: Як не додумалися до "грампластинок"
Коментувати
1
А потім школам скажуть: "Зебезпечуйте обладнанням! Як собі хочете, а щоб обладнання було! Але не здумайте збирати з батьків гроші! Бо ми ж, монівці-зайки батькам обіцяємо золоті гори, а ви школи-хапуги шукайте, як наші обіцянки виконувати" .
ТетянаN
Для 1: Вже сьогодні здавали звіт про забезпечення шкіл отими ж «пристроями для програвання аудіо-компакт дисків».та чому ніхто до цього часу не питав вчителя, як раніше здійснювалося навчання аудіюванню? У цьому році з труднощами випрохала у директора списаний, але працюючий системник, з дому принесла монітор, колонки, клавіатуру, мишку...Отаке запезпечення...Зате створюють новий орган контролю за якістю знань. У 21 сторіччі все пояснюємо на пальцях
Коментувати
читач
Джерело інформації та навушники мають бути передбачені для кожного учня. В іншому випадку хтось закашляє, чхне, будь-який звук може відволікти увагу від інформації,що звучатиме, а при аудіюванні одне недочуте слово може вартувати кількох балів. Як на мене, проблеми будуть.
gaga
Для читач: А як пердне хтось? всі міжнародні екзамени складаються без навушників, вмикнули звук і вйо
Коментувати