Випускники коледжів складуть ЗНО з української

У 2018 році тест з української мови і літератури складуть учні та студенти училищ і коледжів

Випускники коледжів складуть ЗНО з української

У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури проходитимуть учні, слухачі та студенти професійно-технічних і вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту. Відповідне рішення ухвалено Міністерством освіти і науки.

В Українському центрі оцінювання якості освіти, коментуючи рішення міністерства наголосили, що зазначеним учасникам результати тестування з української мови зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Як відомо, зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено у період з 22 травня до 14 липня.

Освіта.ua
08.09.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
RUSLAN
який прохідний бал для того щоб отримати атестат після другого курсу коледжу зно як порахувати пройшов непройшов
Вася
Що буде якщо після другого курсу не набереш прохідний бал? Виганятимуть із коледжу?
Оксана
Я не згідна з тим що учні ПТНЗ повинні здавати ЗНО тому що у них всього навсього за тро роки навчання найменша кількість гдин з укр мови всього личе 70 і з другого боку чому здобувавши професію вони повинні думати не лише про професію але й про ЗНО
Вася
На портале http://zakazat-kursovik.kiev.ua/ можно без проблем найти профессионального автора, который специализируется именно на теме вашего курсового проекта. Заказать курсовую работу там можно буквально за считаные минуты. Нужно только заполнить соответствующее заявление, в котором указать основные требования к работе и сроки её выполнения. Именно от срочности написания работы и её качества во многом зависит её стоимость. Поэтому нужно помнить, что чем раньше вы обратитесь за помощью к профессионалам, тем дешевле вам обойдётся курсовая работа на заказ.
Anna
Вважаю, якщо студент коледжу не має наміру отримувати освіту в університеті, йому не потрібно ані атестата, ані ЗНО. Видайте людині диплом молодшого спеціаліста, хай собі працює.
Оксана
як навчальному закладу отримати логін і пароль сторінки ЗНО?
ВАНЯ
Доброго дня! Скажіть будь ласка, якщо я закінчив школу в 2014 році маю атестат тепер поступив цього року в коледж з 9 класу мені тепер потрібно теж буже здавати ЗНО щоб перейти на 2 курс який смисл його здавати якщо вчусь в коледжі???
Валентина
що робити учням, які навчаються в технікумах на базі 11 класу і мають атестат. Навіщо складати ЗНО поряд з випускниками?
Виктория
Заголовок статьи на сайте, который должен быть образцом грамотности: "Випускники коледжів складуть ЗНО з української". Подчеркиваю - ВЫПУСКНИКИ. Далее, которые " в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту". Подчеркиваю -ПОЛНОЕ образование. Полное образование получают (заканчивают изучать школьную программу) в конце 2 курса. А учатся в колледжах и училищах 4 года. Так где здесь ВЫПУСКНИКИ и ПОЛНОЕ СРЕДНЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ? Разъясните пожалуйста. В конце второго курса заканчивается школьная программа, а выпуск через 2 года.
#ЖТМОД
Я здобув ПЗСО у 2017 році. Чи потрібно буде мені здавати ЗНО?
Тетяна
В школах тижневе навантаження на ту чи іншу дисципліну значно більше ніж в коледжах. І порівнювати школу і коледж не можна. Наша система осіти вже зруйнувала всю освіту, бо в школах діти вивчають тільки ті предмети по яким будуть здавати ЗНО, а всі інші навчальні дисципліни просто не потрібні. І у вчителів відбили бажання готуватись до уроків якісно. А тепер взялися і за коледжі, училища.І точно так буде і там, спеціалістів готувати не будемо, будемо думати про ЗНО.
Дана
Для Тетяна: хочу вам сказати, що не в школах вивчають ті предмети за якими будуть здавати зно, а в коледжах скоріше,так як в школі школяр вивчає близько 10-15 взагалі не потрібних предметів, саме тому більшість ідуть в коледжі. А на рахунок того що усі тепер будуть думати лише про зно,то чиста правда.... АЛЕ хочу наголосити, як випускниця школи і коледжу, то тижневе навантаження в коледжах складніше і якісніше аніж у школах.
Коментувати
К.В.
ви дуже звужено бачите цю проблему,а якщо вибір професії виявився не вдалий(після 9 класу це можливо) іви захочете щось змінити, в цьому плані ,то вам буде потрібен атестат ,а щоб його отримати потрібне ЗНО і тільки ЗНО (ось так все просто і не потрібно нічого ускладнювати),на даному етапі ЗНО як панацея ійого повинні складати всі без винятку і тільки тоді (звичайно в деякому наближенні,але не великому) буде рівний доступ до освіти на всіх етапах навчання.
Ollesia
Це ЗНО вже в горлі сидить. Знущаються над студентами колледжу. Краще провести вступні іспити- де конкретно вказано, який саме прохідний бал необхідно набрати абітурієнтам. Приймальна комісія легітивно оцінить кожного абітурієнта-що заробив, те і отримав.
Александр
Для Ollesia: Шановна, шо Ви мелете?????? Якщо у Вас відсутнє розуміння системи ЗНО та порядку вступу краще мовчіть........
Коментувати
Катерина
Дурні! Зно після другого курсу, а вступати у вуз - після четвертого?!? Кінець ступеневої освіти. Знову в СРСР . І це реформи....??
Володимир
Для Катерина: А чому дурні? В профтехучилищі учні сладають ДПА після другого курсу, а поступають в ВУЗи після третього чи четвертого курсів. Cкладуть ЗНО, яке їм зарахують як ДПА. Результати ЗНО будуть дійсні після закінчення навчального закладу. А наші учні, які планували поступати в виші, уже давно складають ЗНО з багатьох предметів. І причому тут СРСР чи кінець ступеневої освіти. Якби МОН ввело ЗНО ще і з професійної підготовки, от тоді був би, точно, кінець СРСР . Мінімум половину навчальних закладів треба було б закривати. А рано, чи пізно, це треба робити.
Викладач
для Володимира в ПТНЗ ДПА здають після повного курсу навчання і не обов"язково в кінці року. Є групи які навчаються 2 роки 6 місяців, 2 роки 9 місяців. Терміни не співпадають - випуск в березні або травні.
Коментувати
Олена Фоміна
Щось не дуже зрозуміло, хто саме здаватиме ці тести? Якщо це студенти коледжів, то після якого курсу: після 2-го, 3-го чи після 4-го? І куди можна буде потім використати ці сертифікати? Якщо лише як оцінка в атестат, то для випускників коледжів ця оцінка значення ніякого не має, а отже і не буде мотивації готуватись до ЗНО. Чи можливо ці сертифікати можна буде потім використати при вступі на бакалавра, тоді б була мотивація, але де гарантії, що ці сертифікати прийматимуть через 2 роки? Роз’ясніть, будь ласка!
Для Олена Фоміна:
А хто говроить, що їх десь мають використовувати? ЗДадуть ДПА у формі ЗНО. Успішно отримають атестати. От і все. 2 Частину тесту (ЗНО) ніхто не заставляє виконувати.
Олена Фоміна
Якщо ці сертифікати ніде не будуть використовувати, то навіщо витрачати на це державні гроші? Що у нас така багата держава, що ми можемо кидати гроші на вітер? Може краще вкласти ці гроші в модернізацію шкіл і профільних учбових закладів.
Анна
Тести здають після другого курсу, після четвертого - вони будуть дійсні для вступу на бакалавра (так обіцяють)
Коментувати
тільки 1 предмет!
Це несправедливо! Хіба атестати про повну загальну середню освіту коледжу і школи відрізняються. Всіх на ЗНО і продовження навчання на основі такого самого конкурсу, який проходять після 11 класу.
Ludmila Novitska
Мова не йде про коледжі як я розумію, це стосується середньо-професійної освіти, тобто тих, хто вступає на 2 курс вишу
Олена Фоміна
Для тільки 1 предмет!: ЗНО - це не безкоштовне задоволення і організувати для такої кількості дітей та ще й три предмети - це дуже дорого коштує. Не зрозуміло, чому ви так переживаєте, вам яка різниця?
Для Олена Фоміна:
Діло не в різниці. А однакових умовах здобуття загальної середньої освіти. Усі кращі учні після 9 класі тікають з школи. У свою чергу поняття 10-11 класу перестає існувати. Абсолютно правильно. Умови ДПА-ЗНО повинні бути повністю ідентичні ЗОШ. Якщо ні. Значить жодних атестаів. Диплом ПТНЗ на основі 9 класів. І крапка.
Коментувати