3 серпня відбудеться ЗНО для вступу в магістратуру

Для участі у тестуванні на навчання за ступенем магістра зареєстровано 16 892 особи

3 серпня відбудеться ЗНО для вступу в магістратуру

У четвер 03 серпня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання абітурієнтів, які вступатимуть на навчання до магістратури за спеціальністю «право».

Вступне випробування розпочнеться о 10:00. Допуск учасників до пунктів тестування триватиме з 09:15 до 09:50.

На виконання тесту відведено 240 хвилин. Тест складається з трьох блоків. На виконання блоку «Тест загальних навчальних правничих компетентностей» передбачено 75 хв., блоку «Право» – 105 хв., блоку «Іноземна мова» – 60 хв.

Результати єдиного фахового вступного випробування буде розміщено на інформаційних сторінках вступників «Кабінет вступника-магістра» 15 серпня 2017 року.

Для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні для вступу на навчання до ВНЗ за ступенем магістра за спеціальністю «Право» зареєстровано 16 892 особи. На базі навчальних закладів створено 75 пунктів тестування. Найбільше пунктів тестування функціонуватиме в Києві, Харкові та Одесі.

В Українському центрі оцінювання якості освіти зазначають, що вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності екзаменаційного листка та оригіналу документа, що посвідчує особу (серія та номер якого зазначені в екзаменаційному листку).

У разі відсутності одного з цих документів або пред’явлення копій документів учасник до пункту тестування допускатись не буде. Окрім цього, якщо на екзаменаційному листку немає печатки в правому нижньому кутку фотокартки, то вступник також не допускається до пункту тестування.

Учасникам тестування необхідно мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Протягом часу, відведеного на складання тесту, вступники не повинні мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

У пункті тестування за допомогою металодетектора може проводитися контроль за дотриманням вступниками вимоги щодо заборони мати при собі заборонені пристрої. У разі виявлення в період часу, відведеного для виконання єдиного фахового вступного випробування, у вступника або на його робочому місці друкованих чи рукописних матеріалів, заборонених технічних засобів результати єдиного фахового вступного випробування за рішенням апеляційної комісії можуть бути анульовані.

Більше про ЗНО з права

Освіта.ua
02.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів