В ОПОРІ позитивно оцінили початок ЗНО

Спостерігачі задоволені роботою персоналу пунктів тестування та відповідальністю учасників ЗНО

В ОПОРІ позитивно оцінили початок ЗНО

Громадянська мережа ОПОРА, спостерігачі якої проводять моніторинг дотримання процедур проведення ЗНО, позитивно оцінила старт основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. Про це йдеться у релізі організації за підсумками спостереження за проведенням тестування з української мови і літератури у 16 областях України.

Зокрема, громадські спостерігачі констатували хорошу підготовку та роботу персоналу пунктів тестування. У жодному з пунктів тестування не було виявлено порушень цілісності контейнерів з тестовими матеріалами, що свідчить про забезпечення конфіденційності змісту завдань.

Також результати спостереження свідчать про те, що абітурієнти також досить відповідально поставилися до процедури тестування.

«Лише дуже незначна частина з’явилася на пункти тестування, де вели спостереження представники ОПОРИ, без відповідних документів», - зазначають в організації.

Разом з тим, деякі учасники, попри заборону мати технічні засоби зчитування та обробки інформації, мали при собі телефони, навушники та інші засоби, через що були позбавлені подальшого права роботи над тестом.

Як відомо, в Україні триває проведення зовнішнього незалежного оцінювання, найближчим часом учасники тестування складатимуть тести з англійської мови, математики та історії України.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2017 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт у Facebook або Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
27.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів