Опубліковані відповіді на тести ЗНО з іноземних мов

Опубліковані правильні відповіді на завдання тестів з німецької, французької та іспанської мов

Опубліковані відповіді на тести ЗНО з іноземних мов

26 травня опубліковані правильні відповіді на завдання тестів ЗНО з німецької, французької та іспанської мов, що були проведені напередодні.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА ЗНО З ІНОЗЕМНИХ МОВ

Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту, окрім завдань відкритої форми.

Максимальна кількість тестових балів, що зможуть отримати учасники ЗНО за виконання усіх завдань тесту складає 56 балів.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться не пізніше 19 червня.

Згодом, при оголошенні офіційних результатів ЗНО з іноземних мов будуть оприлюднені дві таблиці: за шкалою від 100 до 200 балів і таблиця за шкалою від 1 до 12 балів.

Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вищих навчальних закладів.

Результати за шкалою від 1 до 12 балів будуть надіслані школам для визначення оцінки випускників за державну підсумкову атестацію з іноземної мови.

Учасники ЗНО, які не подолають пороговий бал, визначений експертною комісією з питань результатів ЗНО з німецької, французької або іспанської мов, вважатимуться такими, хто тест не склав.

Схема оцінювання завдань сертифікаційної роботи з відкритою відповіддю буде оголошена за кілька днів.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З ІНОЗЕМНИХ МОВ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт або Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
26.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Випускниця
Учителі німецької, відгукніться! Чи погоджуєтеся з відповіддю на питання 24. Перевіряла в декількох словниках. Вираз ausgeben für дійсно є, але він абсолютно не підходить по контексту.
Іра
Для Випускниця: Вислів Geld ausgeben für є стійким і має сенс в данному випадку.
Коментувати