УЦОЯО відновив інформаційну систему ЗНО

У центрі зазначають, що покращили рівень захисту персональних даних учасників тестування

УЦОЯО відновив інформаційну систему ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти відновив роботу своєї інформаційно-телекомунікаційної системи, функціонування якої було припинено у 2015 році після вилучення серверного обладнання Генпрокуратурою. Про це, під час прес-конференції повідомив директор центру Вадим Карандій.

За його словами, відновлення інформаційної системи ЗНО, що об’єднує 9 регіональних центрів оцінювання якості освіти, потребувало близько 10 млн грн, які були надані партнером УЦОЯО Альянсом USETI.

У центрі зазначають, що крім відновлення функціонування інформаційної системи центру, був покращений рівень захисту персональних даних і впроваджений найвищий рівень захисту інформації.

«У 2017 році вперше відомості з результатами державної підсумкової атестації навчальним закладам буде надіслано лише в електронному форматі. Цілісність і справжність даних, відображених у відомостях, засвідчено електронним цифровим підписом», – зазначив Карандій.

Освіта.ua
16.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Бадя
Як усе, виявляється просто! УЦОЯОві треба 10 млн.? Да нє вапрос. Партнер (Чуєш - шо за партнер? з якого поля вітер?... під які гарантії ?) запросто "надає" потрібну суму. Нє, ну чого не зробиш заради найвищого рівня захисту інформації !................ І було б усе прекрасно, якби ще раніше мажорні черви та й не попрогризали були у те ЗНО дірочки. І по тих дірочках зараз такий трафік ! І все чьотко - таможня своя, блок пости і т. д........
Михайло Чиж
Про різні "покращення" чуємо вже не перший рік. Шкільну програму "покращили", підручники "покращують" чи не через рік, стипендіальне забезпечення "покращили", шкільний документообіг також "покращили", матеріальне забезпечення шкіл "покращене" вже далі нікуди.... Знаючи наслідки таких "покращень" із жахом будемо чекати ЗНО-2017 (а як що піде не так - завжди можна списати на "папєрєндіків")