Узагальнені результати ЗНО - 2016

Український центр оцінювання пропонує статистичні дані щодо результатів основної сесії ЗНО 2016 року

Узагальнені результати ЗНО - 2016

В Українському центрі оцінювання якості освіти підбито підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року та оприлюднено узагальнені результати учасників основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

У звіті Український центр оцінювання пропонує статистичні дані щодо результатів основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року.

У звіті подано деперсоніфіковані узагальнені дані про результати зовнішнього незалежного оцінювання на регіональному рівні (область, місто, район, район міста) з кожного навчального предмета.

Матеріали узагальнено за типами загальноосвітніх навчальних закладів, а також відображено статистичні показники щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання випускників поточного навчального року (у розрізі загальноосвітніх навчальних закладів) і випускників минулих років.

РЕГІОНАЛЬНІ ДАНІ ЗНО 2016

Освіта.ua
16.08.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
наталя
Повністю згідна з Інною, що все це відносно. Дирекції і педколективам необхіно лише порівняти бали в атестаті з відповідними балами за ЗНО і зробити висновки , що не так. Бо в атестаті все 12 балів , а за ЗНО середній бал 130, то хто торгує оцінками і за які гроші???????
Денис
Зроблено через ж... На сайті http://stat.testportal.com.ua/ ще більш-менш, але якщо користувач скачує файл OpenDataZNO2016.7z (18.7 Mb), то після розархівування він отримує файл, який відкривається Excel розміром 459 МВ. Питання: які вимоги до ПК, щоб його відкрити? Чи всі користувачі мають такі ПК? Питання до розробників звіту: чому не взяли за зразок звіт 2014 року? Там був exe’шник розміром 4,74 МВ. Останнє питання: буде рейтинговий звіт по навчальних закладах, як було в 2015 році по тесту з української мови та літератури?
Інна
Для Денис: Про які рейтингові звіти за навчальними закладами взагалі може йти мова? Чи можна порівнювати загальноосвітній навчальний заклад із гімназією, ліцеєм чи спеціалізованою школою? Або навіть заклади нового типу між собою( заклади міст, де можна провести конкурсний відбір, і селищ або невеликих містечок, де прагнуть створити умови для незначної кількості учнів). Звіт робиться для того, щоб керівництво закладів могло порівняти річні оцінки з результатами ДПА у формі ЗНО та зробити відповідні висновки, обговорити з колективами на засіданнях педрад. Також, кожен учитель зможе проаналізувати, чого досягли його учні. Для учня та вчителя перемогою може бути й результат у 6 балів або й нижче. Усе індивідуально. Попрацюйте в школі, а тоді робіть відповідні висновки. А змагання і рейтинги в цій справі взагалі не припустимі. Бо змагаючись можна загубити систему ЗНО.
Інна
Для Денис: А рейтинги, які подавалися - це взагалі повна нісенітниця. Чого лише був вартий ось цей рейтинг:"Загальноосвітні навчальні заклади, десять або більше випускників яких не подолали поріг «склав/не склав» зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури в 2015 році (станом на 10 липня 2015 року)". А там де 9 учнів із 11 не подолали виявляється добре? Або де краще: 10 із 200 чи 5 із 100? І такі приклади можна навести ще. Для порівняння треба брати відносні показники, а для піар-ходу або гучних заяв та приниження педагогічної громадськості можна взяти і абсолютні.
Денис
Для Інна: Не в рейтинговому звіті справа. Не буде і не треба. Основна проблема полягає в доступі до даної інформації. Інтернет не у всіх користувачів стабільний, файл також не всі користувачі зможуть відкрити. Або робіть нормально, або взагалі не робить. Але то моя особиста думка, на об’єктивність не претендую. P.S. В школу мене не беруть. Мабуть тому, що особисто я змушую дітей вчитись.
Коментувати