На ЗНО був використаний тест минулого року

Тестові завдання основної сесії ЗНО з німецької мови та пробного ЗНО 2015 року є майже ідентичними

На ЗНО був використаний тест минулого року

Під час проведення зовнішнього оцінювання з німецької мови Українським центром оцінювання якості освіти були використані завдання тесту, що використовувались в ході пробного тестування у 2015 році.

Зокрема, переважна більшість завдань тесту пробного незалежного оцінювання 2015 року, що знаходився у вільному доступі на різноманітних ресурсах в Інтернеті, включаючи сервіси онлайн-підготовки до ЗНО, є ідентичними завданням тесту основної сесії ЗНО 2016 року з німецької мови.

Зазначені тести містять по 43 завдання, з яких тільки 5 завдань повністю відрізняються. Деякі завдання тесту мають незначні відмінності, але абсолютно однакові за суттю, це стосується і найбільш оцінюванного завдання — власного висловлення, в якому текст відрізняється лише кількома фразами, та яке оцінюється у 14 балів.

Нагадаємо, що результати тесту з німецької, як і результати тестів з англійської, французької та іспанської мов, подаватимуться абітурієнтами до вищих навчальних закладів у 2016 році. Тест з німецької мови складали близько 3000 осіб.

Завантажити завдання тестів можна за посиланнями:

Освіта.ua
16.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
Тепер не відрізниш тих, хто написав на високий бал тому що знав, а хто - тому що просто пам’ятав відповіді. Я вважаю, що за таке повинні бути зміщені керівники УЦОЯО і проведений додатковий тест з німецької.
Тетяна
Пригадайте завдання в розгорнутій формі! Самі теми на різних рівнях. Порівняти тільки тему "Лондон" та "Важливість шкільної форми". До того ж завдання з пробного тестування були видалені з сайту підготовки до ЗНО. Тож, абітурієнти не могли скористатися цим в повній волі. Так тепер візьмемо до уваги теми з 43-го завдання і знов згадаємо про неспреведливість.
Андрій
Відмініть результати тесту з німецької! Чому діти , які здавали англійську повинні постраждати через недбалість УЦОЯО? Де справедливість?
Ольга
2 тижні про це гуділи, але реакція була хіба на "оптимальність" англійської. Цікаво, як це будуть пояснювати.
Анатолий
нарешті про це заговорили відверто! дуже вдячний за правду. цікаво, що це дасть далі
abi
у мене немає слів, я в шоці!! шкода часу, витраченого на це! я складала зно з німецької мови і не знала про те, що завдання 2015р. невже лінь,шановне панство з уцояо,вам за цілий рік зробити новий тест, як це було у попередніх роках! наврядчи я вступлю в омріяний вуз! Дякую Вам! 100% зроблять конкурс (непрозорий) у внз для абітурієнтів, які здавали німецьку мову, тобто знову здавати, а якщо я не в Україні вже,повернусь у вересні! що робити? тобто уцояо винні в цьому, а ми маємо все виправляти! це каже про те, що далеко нам до нормального ПРОЗОРОГО ЗНО та системи освіти!! НЕ ПОВЕЗЛО тим, хто дійсно чесно складав це зно з німецької і не знав про існування тих самих завдань у тесті попереднього року!!!! ГАНЬБА УЦОЯО
Andrey Natalenko
Для abi: не надо винить детей которые готовились в том числе и по прошлым тестам
Pogreb
Abi, чекай тобто ти, ніколи не відкривала тести минулих років і не проходила їх? Звиняйте, але проходження тестів минулих років це те шо радять робити в першу чергу! Якщо ти їх не відкривала, то ти заслуговуєш на той бал.
abi
проходила усі, але НЕ ПРОБНІ за минулі роки!!!!!!!!!!!!!!!
Коментувати
Абітурієнт
І що УЦОЯО збирається з цим робити? Правильно, нічого. Ми просто знаємо, що все несправедливо і на цьому кінець, більш ні до чого діла ні в кого немає. МОЇ ОПЛЕСКИ!
совесть
Для Абітурієнт: Ситуація екстраординарна... Пригадую, одного року в тесті зно з укр було 2 чи 3 Тз з пробного. Тоді ледь не з’їв центр ...чук, бо, бачте, діти не в рівних умовах були... За цієї ситуації, ті "проблеми" вже й не проблеми,а так - маленька неприємність. Що робити? Рейтинг повинен врятувати всіх... Але! Якщо буде багато тих, хто отримає мах. балів за тест, та тих, хто на 1, 2 бали отримає меньше за мах. кількість, це призведе до значної кількості 200 б, 199 б,.. Ось і все. Але треба дочекатися статистики! Лише розумники з англ. можуть постраждати у такому випадку, змагаючись з німцями за бюджетні місця. А далі в рейтингу всі розтягнуться, хоч би яким легким не видався для них німецьк. тест. Успіхів!
Коментувати