В УЦОЯО визначать поріг для кількох тестів ЗНО

У п’ятницю відбудеться засідання експертної комісії з визначення порога «склав/не склав»

В УЦОЯО визначать поріг для кількох тестів ЗНО

У п'ятницю, 17 червня відбудеться засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порога «склав/не склав» для деяких предметів, з яких було проведено ЗНО. Про це повідомили в прес-службі Українського центру оцінювання якості освіти.

Зокрема, експертними комісіями буде встановлено мінімальну кількість тестових балів для виконання тестів з російської, іспанської, англійської, німецької, французької мов, а також тесту з біології.

Як відомо, експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порога «склав/не склав» вже встановила мінімальну кількість тестових балів для тестів ЗНО з української мови і літератури, математики та історії України.

Поріг «склав/не склав» для тестів з фізики, географії та хімії буде встановлено не пізніше 26 червня.

Освіта.ua
15.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Иван
А ничего что результаты должны быть известны через 7 дней. Географию сдавали 15 июля, +семь рабочих дней это 24. А они только порог собрались определить до 26
Марина
26 це неділя, тобто будуть або 24, або 27. Виходячи з того що на обробку тестів з географії відведено 7 днів то результати повинні бути 24 (15 складали + 7 робочих днів)
Таня
Поріг «склав/не склав» для тестів з фізики, географії та хімії буде встановлено не пізніше 26 червня. Для зно по физике, как и по любому другому предмету, порог должен быть известен до оглашения результатов ЗНО в личных кабинетах участников ЗНО. Для физики это 13 июня плюс 7 календарных дней - максимум 21 июня. Я ожидаю результатов по основной сессии к 21 числу. Или в статье все-таки говорят о дополнительной сессии? Разъясните, где ошибаюсь...