15 червня відбудеться ЗНО з географії

У середу буде проведено зовнішнє незалеже оцінювання з географії

15 червня відбудеться ЗНО з географії

15 червня буде проведено ЗНО з географії. Сертифікаційна робота з предмета містить 58 завдань, на виконання яких учасникам ЗНО буде відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту - 92.

Під час виконання завдань тесту зовнішнього оцінювання з географії буде заборонено використання будь-яких допоміжних матеріалів, в тому числі мобільних телефонів та інших електронних пристроїв.

Тестування розпочнеться 15 червня об 11 годині, допуск до пунктів тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50.

Звертаємо увагу учасників ЗНО на необхідності дотримання правил доступу до пунктів тестування та виконання інструкцій фахівців, які проводять зовнішнє оцінювання.

Обов’язковими документами для допуску до пункту тестування є оригінали: Сертифіката ЗНО; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Також учаснику необхідно мати при собі одну або декілька кулькових або капілярних ручок чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку води.

Для підготовки до тестування ознайомтеся з особливостями тесту ЗНО з географії у 2016 році.

З метою дистанційної підготовки до тестування учасники ЗНО можуть використовувати сайт ЗНО онлайн, на якому представлені завдання тестів ЗНО з географії, що були використані УЦОЯО під час попередніх тестувань, та правильні відповіді до них.

ЗНО ОНЛАЙН. ГЕОГРАФІЯ

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з географії.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2016 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2016" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
14.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів