Опубліковані відповіді на ЗНО з англійської мови

Відповіді до завдань сертифікаційних робіт тесту публікуються з метою інформування учасників ЗНО

Опубліковані відповіді на ЗНО з англійської мови

8 червня опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з англійської мови, що був проведений у вівторок.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА ЗАВДАННЯ ТЕСТУ

Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту, учасники тестування зможуть визначити власний тестовий бал за виконання тесту.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту - 56 балів. Завдання з розгорнутою відповіддю, що передбачало створення власного висловлення буде оцінено від 0 до 14 тестових балів.

Обробка сертифікаційних робіт учасників зовнішнього незалежного оцінювання, встановлення порогу «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з англійської мови відбудеться не пізніше 22 червня 2016 року.

При оголошенні результатів ЗНО з англійської мови буде оприлюднена таблиця за шкалою від 100 до 200 балів. Результати за рейтинговою шкалою використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вищих навчальних закладів.

Учасники ЗНО, які не подолають пороговий бал, визначений експертною комісією з питань результатів ЗНО з англійської мови, вважатимуться такими, хто тест не склав.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Освіта.ua
08.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Diana Spencer
Чи потрібно зараховується зно з англійської на 200 балів якщо я маю сертефікат ILTS на 6,5? І чи потрібно більше?
Іра777
Звичайно, тести складені правильно, ніхто й не гукає в них помилок! Говорять за те, що середньостатистичний учень(більшість) просто завалять ці тести, тому що за шкільною програмою (за Карп’юком) неможливо скласти цей тест! Навіть ті, хто ходили більше 5 років до репетиторів припустились прмилок, тому що тести складені не за шкільною програмою, а для якихось академіків чи професорів
Людмила
Для Іра777: Полностью согласна с вами
Коментувати
Сергей Лимонов
Ну й "професіоналів " назбирав в УЦОЯО Лікарчук!! Такі ж нездари як і сам екс-очільник! Щороку-скандали й непорозуміння! Згадайте минулорічний тест з української мови "Про мурах"). 2016: неадекватність тестів з англійської та ,взагалі ,неприпустима ситуація з використанням минулорічного пробного варіанту з німецької! Скандал! Упорядники тестів з німецької ,демонстративно й нахабно,знехтували морально-етичними принципами не забажавши прикласти зусиль для пошуку нового тестового контенту- втулили минулорічний варіант не напружуючись! А що! Піпл схаває! Ганьба! Зате вже "розстаралися" в тесті з англійської! Таких "професіоналів"- мітлою під зад! І негайно!
Анатолій
Для Сергей Лимонов: Підтримую! Cправа вимагає розголосу!!! Потрібна увага ЗМІ! Нечувано - порушується наше право на рівність при вступі
Коментувати
Отец Онуфрий
господа и дамы! тесты составлены корректно, всё в них правильно. то, с чем вы несогласны - лишь подтверждение отсутствия у вас практики. чей это недочёт - разбираться надо отдельно. а тест в ЗНО был абсолютно адекватен. просто вы переволновались при его выполнении. пройдёт неделя-две-месяц и вы сами поймёте, что всё ок. Господь с вами!
Мама та вчитель англійськоі
Для Отец Онуфрий: совершенно с Вами согласна.
Сергей Лимонов
фейковые отцы и мамы- simply fuck off!
Таміла
я з вами не згідна абсолютно
Коментувати
Oksana Loitarenko
щойно звірила цьогорічний тест зно з німецької мови із пробним 2015 року - один в один (крім одного із 2 текстів в 6 завданні)!!! як так можна? навіть не окремі завдання з окремих років чи сесій співпадають, а повністю всі тексти! випускники, які готувалися цьогоріч обовязково перерішали основну, додаткову і пробну сесію 2015 і в переважній більшості знали відповіді! додайте до того ж виграш у часі (адже їм не потрібно було стільки думати над тестовими завданнями, як, наприклад тим, хто здавав англійську, а натомість спокійно писати власне висловлювання!) як це можна порівняти із граничним рівнем В1-В2 тесту з англійської мови?? чому не забезпечені рівні умови для всіх, хто здає іноземну і вступає із сертифікатом іноземної профільної чи непрофільної? адже вони однаково понесуть свої результати в прийомні комісії і будуть претендувати на вступ, де конкурсним предметом буде іноземна мова (все одно яка) - а умови для вступу вже закладені нерівні!!!
Алексей
Для Oksana Loitarenko: +
Олександр
Оксано,про текст який Ви пишите має 6 запитань,текст дуже складний,син має рівень С1 з німецької і чекав відповіді не знаючи які правильні відповіді по тексту.Таким чином НЕ ВСІ ТЕКСТИ,як Ви пишите.Плюс висловлювання в 14 балів .ЗНО дасть чітку відповідь у рівні знань з предмету.Ви ж ведете мову про порівняння мов та предметів-це питання до вузу -як порівнювати фізику і іноземну ,чи як порівнювати англійську чи німецьку.Я скажу, що німецька мова складніша за англійську,тому будь-який текст є складніший,а бали однакові тощо,а фізика складніша за будь-яку мову.Ще анг.здавало 84 тис з різнем ступенем підготовки(вчили тому. що мова популярна),німецьку всього 2 тис і ті які володіють сертифікатами B1,B2,C1,C2(очевидно,для продовження навчання в Німеччині).Тому з анг.мови так багато зауважень щодо відповідей,хоча там все вірно і чітко,різні петиції щодо зарахування завдань, що всі відповіді вірні-тоді що з фізики (яка буде в понеділок) теж подавати петицію за зарахування завдань ,адже з англійської зарахували
Oksana Loitarenko
Для Олександр: цікаво, Ваш син (який має рівень С1 "автономний", що відповідає рівню знань випускника профільного внз!) був змушений думати (і сумніватися!) аж над одним (!) текстом в 6 завдань (чому з його рівнем С1?!) в той час, як ті,хто здавали англійську думали над 42 завданнями із 7 текстів!!! не здається,що трохи не узгоджується просто у формальній площині рівності та відповідності? Тоді я підсилю ефект: Вашому сину навіть над висловлюванням думати не потрібно було - воно абсолютно ідентично тому, що використовувалось у пробному ЗНО 2015 року! Стосовно того, що в англійських варіантах відповідей все вірно, згодна - вірно, але абсолютно не ЧІТКО,тим більш для випускника знз з рівнем В1, окремі лексичні та граматичні одиниці (включені в правильні відповіді) в звичайних шкільних підручниках не зустрічаються і їх вивчення програмами звичайних знз не передбачається(( що складніше - мови чи фізика - це суб’єктивно, а пробне 2015 в основному ЗНО 2016 - однозначно поганий прецедент!!!
Коментувати
Олег
є петиція щодо скасування порогу склав не склав та одинакової кількості завдань з предметів https://secure.avaaz.org/ru/petition/Ministerstvo_osviti_Ukrayini_Ukrayinskiy_centr_ocinyuvannya_yakosti_osviti_skasuvannyavirivnyuvanya_porogu_odinakova_kil/?cyukQkb
Kate
Не згодна з відповідями на task 5. Тест в оригіналі написаний поляком, давати таке на ЗНО - дурня... Підписуємо петицію! https://secure.avaaz.org/ru/petition/Ukrayinskiy_Centr_Ocinyuvannya_Yakosti_Osviti_UCOYaO_Pereglyad_zavdan_z_chastini_Task_5_ZNO_z_angliyskoyi_movi_2016go_ro/?wGfTPkb
Nick
Для Kate: А що, коли українці укладають то легше і краще, так?
Коментувати
A teacher of English
В 28 done не може бути правильною відповіддю. Ми не кажемо do an encyclopedia, але можемо сказати make an encyclopedia ( do - в значенні виконуємо, а make - в значенні створюємо). Якщо в пасивній формі важко визначити правильне слово, треба речення перебудовувати на активну форму.
Nick
Для A teacher of English: Декілька разів передивився 28 і не можу з Вами не погодитися!!
A teacher of English
А що самое Вам не зрозуміло? Фраза звучить:"It was.......... to be pharmacological encyclopedia..." Виникає питання, якщо відповідь donе, яким іншим словом можна замінити it? It виступає тут об’єктом дії. Є такі сталі вирази в англійській як: it is said, it is thought і серед них it was meant ( кажуть, вважають, це мало бути). Коли мої учні принесли тест, мені навіть така думка не прийшла, що може бути done, одразу слово meant прозвучало як єдиний правильний варіант. Коли багато читаєш текстів англійською, ця фраза часто зустрічається , як сталий вираз. Проте, я можу зрозуміти абітурієнтів: англійська - це не єдиний предмет, який вони вивчають. Стільки приділяти уваги одному предметові просто неможливо. Мій син теж цьогорічний абітурієнт і зробив в цьому місці помилку, але якби прикро мені не було, англійську цим не зміниш.
Nick
Я ж і кажу, що не можу з Вами не погодитись. Іншими словами я згоден з Вами. Ви все чітко і зрозуміло пояснили. Ну, а помилки кожна людина робить.
Коментувати
A teacher of English
Якби там було remind, то стояв би прийменник of; correspond вживається з with; suit не підходить за змістом, тому в 25 можливий тільки варіант match.
Tutor
Там підходить remind, так як of вживається лише в випадку якби там писало me або вказувало на особу, тому remind там прекрасно підходить
A teacher of English
Remind без людини взагалі не вживається. Longman dictionary of contemporary English навіть не дає таких варіантів,щоб було просто нагадувати. Є тільки варіанти remind somebody of something або remind somebody about something. Можливий варіант remind somebody to do something.
сергій
Для A teacher of English: Щодо remind пояснення вірне на 100%.
Коментувати
Ірина
Коли буде об’явленно результат складання ЗНО з англійської мови?
Олена
Щодо 25 -го: воно складне, але все-таки правильна відповідь "match". http://ell.stackexchange.com/questions/93169/which-is-the-corrrect-variant
Nina
Не погоджуюся з 25, 28 завданнями. Мої вчителі також вважають, що у 25 має бути remind , а у 28 done.
Леся
Для Nina: У цьому контексті може бути лише "remind _of_", а в тексті немає "of", тому цей варіант неправильний. А "meant to be" у 28 — це ідіома, що саме тут підходить.
Tutor
Може там бути remind, of вживається лише якщо є вказівка на особу( e.g. This flowers remind ME of my mother, у тексті вказівки на особу немає, тому,діти,можете сміливо боротися та remind! Успіху!
сергій
Для Tutor: Не вводьте дітей в оману з приводу remind . Не можна використати це слово в реченні без займенника, чи займенника з прийменником. Якщо знаєте джерело яке підтверджує ваш варіант (словник, довідник, підручник) підкажіть, будь ласка.
Коментувати
Student
Не погоджуюся з 28!!! Там також підходить done по тексту!
Nina
Для Student: також не погоджуюсь.
Коментувати
Юля
Не погоджуюсь з 39 завданням. На мою думку, там потрібно було вжити пасивний стан(depended)
Олександра
Для Юля: граматично не сумісне isn’t та depended ,немає пасивної форми цього дієслова
Коментувати
абіт
https://secure.avaaz.org/ru/petition/Ukrayinskiy_Centr_Ocinyuvannya_Yakosti_Osviti_UCOYaO_Pereglyad_zavdan_z_chastini_Task_5_ZNO_z_angliyskoyi_movi_2016go_ro/?cOkOKkb ПІДТРИМУЄМО!!!
Марк
Для абіт: посилання не дійсне
Коментувати
Ira
Не погоджуюся з 25 питанням. Так, як і мій репетитор, вчитель з великим стажем, котра кожен рік на літо їде в Великобританію. На нашу думку, варіант remind підходить більше. Також запитувала англічан і вони також вважають, що remind найбільш оптимальний варіант
Олег
Для Ira: На літо до Великобританії їдуть і такі, хто англійськю не може сказати жодного речення.
Леся
Для Ira: можливо, ваша вчителька це пропустила, але в цьому контексті може бути лише "remind OF any known species". "Of" там немає, тому цей варіант неправильний.
Ira
Ні, вона заслужений вчитель України. І щороку готує дітей, які пишуть на 190 мінімум. Навіть якщо вона помиляється, то маю сумніви, що британці помиляються.
Коментувати
Оксана
А який прохідний бал ..скільки тестових завдань з 42 вважаються прохідними
Отец Онуфрий
Для Оксана: станет известно когда объявят результат
Коментувати
Майже ізі
1 помилка в тестах (у 26 вибрав stays замість remains). Задоволений більше, ніж укр. мовою і математикою.
Отец Онуфрий
утро в хату! адекватный тест на самом деле. у меня 40 из 42 - протупил в 22м и 35м вопросах, хотя был в миллиметрах от истины. куда беспокоит другое - я не всё успел переписать в бланк Б, и если там меньше 100 слов, то так и останусь с нищебродским баллом. жизнь = дерьмо
Мері
Я не погоджуюсь із правильними, на Вашу думку, відповідями
Майже ізі
Для Мері: але відповіді дійсно правильні
Nick
Тест насправді виявився не складним. Часу для його написання виявилося більше ніж достатньо. Ті питання, які викликали сумніви можна було залишити на потім і, використовуючи свою лінгвістичну інтуіцію, зробити правильний вибір. Тим хто протестує можна лише порадити краще готуватися і побільше читати творів в оригіналі. Це, в свою чергу, дозволить менше вагатися при відповіді. Вчителям, які готують учнів до складання ЗНО потрібно навчитися визнавати свої помилки і більш ретельно перевіряти себе, коли чомусь навчають.
Коментувати